www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Norveç
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
3. Küme Grup 2
1. Division
1. Lig, Kadınlar
2. Küme Grup 3
2. Küme Grup 4
2. Küme Yükselme
2. Lig Grup 1
2. Lig Grup 2
3. Küme Grup 1
3. Küme Grup 3
3. Küme Grup 4
3. Küme Grup 5
3. Küme Grup 6
Eliteserien
NM Kupası, Bayanlar
NM Kupası, Erkekler
Süper Kupa
Toppserien,Bayanlar
Sezon
3rd Division, Group 2, 2019
3. Küme Grup 2 2024
3rd Division Group 2 2023
3rd Division Group 2 2022
3rd Division, Group 2, 2021
3rd Division, Group 2, 2020
3rd Division, Group 2, 2018
3rd Division, Group 2, 2017
Maçlar
10.08.2019 | Drobak-Frogn - Ullern
13.04.2019 | Ullern - Lokomotiv Oslo
13.04.2019 | Grei - Halsen IF
13.04.2019 | Frigg - Orn Horten
13.04.2019 | FK Tonsberg - Lyn Toppofotball
13.04.2019 | Drobak-Frogn - Ready
13.04.2019 | Mjoendalen 2 - Norild
15.04.2019 | Valerenga (A) - Follo
22.04.2019 | Halsen IF - Ullern
22.04.2019 | Ready - Frigg
22.04.2019 | Lyn Toppofotball - Drobak-Frogn
22.04.2019 | Follo - FK Tonsberg
22.04.2019 | Lokomotiv Oslo - Grei
23.04.2019 | Norild - Valerenga (A)
23.04.2019 | Orn Horten - Mjoendalen 2
27.04.2019 | Ullern - Ready
27.04.2019 | Frigg - Follo
27.04.2019 | FK Tonsberg - Halsen IF
27.04.2019 | Grei - Orn Horten
27.04.2019 | Drobak-Frogn - Norild
27.04.2019 | Valerenga (A) - Lokomotiv Oslo
28.04.2019 | Mjoendalen 2 - Lyn Toppofotball
04.05.2019 | Grei - Drobak-Frogn
04.05.2019 | Norild - Frigg
04.05.2019 | Lyn Toppofotball - Ullern
05.05.2019 | Follo - Ready
05.05.2019 | Lokomotiv Oslo - FK Tonsberg
06.05.2019 | Halsen IF - Mjoendalen 2
07.05.2019 | Orn Horten - Valerenga (A)
11.05.2019 | Ready - Lyn Toppofotball
11.05.2019 | Drobak-Frogn - Orn Horten
11.05.2019 | Frigg - Halsen IF
11.05.2019 | FK Tonsberg - Ullern
11.05.2019 | Norild - Follo
13.05.2019 | Valerenga (A) - Grei
13.05.2019 | Mjoendalen 2 - Lokomotiv Oslo
16.05.2019 | Lyn Toppofotball - Frigg
18.05.2019 | Halsen IF - Valerenga (A)
18.05.2019 | Grei - FK Tonsberg
18.05.2019 | Orn Horten - Norild
19.05.2019 | Follo - Drobak-Frogn
19.05.2019 | Lokomotiv Oslo - Ready
20.05.2019 | Ullern - Mjoendalen 2
25.05.2019 | Follo - Orn Horten
25.05.2019 | Frigg - Grei
25.05.2019 | Ready - Halsen IF
25.05.2019 | Norild - Lyn Toppofotball
26.05.2019 | Valerenga (A) - Ullern
27.05.2019 | Mjoendalen 2 - FK Tonsberg
27.05.2019 | Drobak-Frogn - Lokomotiv Oslo
01.06.2019 | Grei - Follo
01.06.2019 | Halsen IF - Norild
02.06.2019 | FK Tonsberg - Ready
02.06.2019 | Lyn Toppofotball - Orn Horten
02.06.2019 | Ullern - Drobak-Frogn
02.06.2019 | Lokomotiv Oslo - Frigg
03.06.2019 | Mjoendalen 2 - Valerenga (A)
07.06.2019 | Drobak-Frogn - Mjoendalen 2
08.06.2019 | Valerenga (A) - FK Tonsberg
08.06.2019 | Norild - Lokomotiv Oslo
09.06.2019 | Follo - Lyn Toppofotball
09.06.2019 | Frigg - Ullern
09.06.2019 | Orn Horten - Halsen IF
09.06.2019 | Ready - Grei
10.06.2019 | Drobak-Frogn - Norild
15.06.2019 | Lokomotiv Oslo - Orn Horten
15.06.2019 | Grei - Lyn Toppofotball
15.06.2019 | FK Tonsberg - Drobak-Frogn
15.06.2019 | Halsen IF - Follo
15.06.2019 | Ullern - Norild
17.06.2019 | Valerenga (A) - Ready
17.06.2019 | Mjoendalen 2 - Frigg
22.06.2019 | Lyn Toppofotball - Halsen IF
22.06.2019 | Follo - Lokomotiv Oslo
22.06.2019 | Frigg - FK Tonsberg
22.06.2019 | Orn Horten - Ullern
23.06.2019 | Norild - Grei
24.06.2019 | Drobak-Frogn - Valerenga (A)
24.06.2019 | Ready - Mjoendalen 2
26.06.2019 | Lyn Toppofotball - Frigg
29.06.2019 | Ullern - Grei
29.06.2019 | FK Tonsberg - Orn Horten
29.06.2019 | Halsen IF - Drobak-Frogn
29.06.2019 | Ready - Norild
30.06.2019 | Lokomotiv Oslo - Lyn Toppofotball
01.07.2019 | Valerenga (A) - Frigg
01.07.2019 | Mjoendalen 2 - Follo
06.07.2019 | Norild - FK Tonsberg
07.07.2019 | Lyn Toppofotball - Valerenga (A)
07.07.2019 | Drobak-Frogn - Frigg
07.07.2019 | Follo - Ullern
07.07.2019 | Orn Horten - Ready
07.07.2019 | Lokomotiv Oslo - Halsen IF
08.07.2019 | Grei - Mjoendalen 2
11.07.2019 | Frigg - Lokomotiv Oslo
13.07.2019 | Valerenga (A) - Norild
14.07.2019 | Ullern - Lyn Toppofotball
14.07.2019 | FK Tonsberg - Grei
14.07.2019 | Halsen IF - Orn Horten
14.07.2019 | Ready - Follo
15.07.2019 | Mjoendalen 2 - Drobak-Frogn
10.08.2019 | Grei - Frigg
10.08.2019 | Lyn Toppofotball - Ready
10.08.2019 | Orn Horten - Follo
10.08.2019 | Norild - Halsen IF
12.08.2019 | FK Tonsberg - Valerenga (A)
13.08.2019 | Lokomotiv Oslo - Mjoendalen 2
17.08.2019 | Ullern - FK Tonsberg
17.08.2019 | Halsen IF - Lyn Toppofotball
17.08.2019 | Ready - Lokomotiv Oslo
17.08.2019 | Follo - Grei
17.08.2019 | Frigg - Norild
19.08.2019 | Valerenga (A) - Drobak-Frogn
19.08.2019 | Mjoendalen 2 - Orn Horten
24.08.2019 | Lokomotiv Oslo - Ullern
24.08.2019 | Drobak-Frogn - Halsen IF
24.08.2019 | Orn Horten - Frigg
25.08.2019 | Norild - Ready
25.08.2019 | Lyn Toppofotball - Follo
26.08.2019 | FK Tonsberg - Mjoendalen 2
27.08.2019 | Grei - Valerenga (A)
30.08.2019 | Ready - Orn Horten
31.08.2019 | Ullern - Halsen IF
31.08.2019 | Drobak-Frogn - FK Tonsberg
31.08.2019 | Follo - Norild
01.09.2019 | Lyn Toppofotball - Lokomotiv Oslo
02.09.2019 | Frigg - Valerenga (A)
02.09.2019 | Mjoendalen 2 - Grei
07.09.2019 | Lokomotiv Oslo - Follo
07.09.2019 | FK Tonsberg - Frigg
07.09.2019 | Halsen IF - Ready
07.09.2019 | Grei - Ullern
07.09.2019 | Orn Horten - Lyn Toppofotball
08.09.2019 | Norild - Drobak-Frogn
08.09.2019 | Valerenga (A) - Mjoendalen 2
14.09.2019 | Ready - FK Tonsberg
14.09.2019 | Orn Horten - Lokomotiv Oslo
14.09.2019 | Drobak-Frogn - Grei
14.09.2019 | Follo - Halsen IF
15.09.2019 | Lyn Toppofotball - Norild
16.09.2019 | Frigg - Mjoendalen 2
17.09.2019 | Ullern - Valerenga (A)
21.09.2019 | Grei - Ready
21.09.2019 | Frigg - Drobak-Frogn
21.09.2019 | FK Tonsberg - Follo
21.09.2019 | Halsen IF - Lokomotiv Oslo
22.09.2019 | Norild - Orn Horten
23.09.2019 | Valerenga (A) - Lyn Toppofotball
23.09.2019 | Mjoendalen 2 - Ullern
28.09.2019 | Ullern - Frigg
28.09.2019 | Halsen IF - FK Tonsberg
28.09.2019 | Orn Horten - Drobak-Frogn
29.09.2019 | Lokomotiv Oslo - Norild
29.09.2019 | Lyn Toppofotball - Grei
30.09.2019 | Ready - Valerenga (A)
01.10.2019 | Follo - Mjoendalen 2
05.10.2019 | Ullern - Orn Horten
05.10.2019 | Drobak-Frogn - Follo
05.10.2019 | Frigg - Lyn Toppofotball
05.10.2019 | FK Tonsberg - Lokomotiv Oslo
05.10.2019 | Grei - Norild
06.10.2019 | Valerenga (A) - Halsen IF
07.10.2019 | Mjoendalen 2 - Ready
12.10.2019 | Norild - Mjoendalen 2
12.10.2019 | Lokomotiv Oslo - Drobak-Frogn
12.10.2019 | Halsen IF - Frigg
12.10.2019 | Ready - Ullern
12.10.2019 | Follo - Valerenga (A)
12.10.2019 | Orn Horten - Grei
13.10.2019 | Lyn Toppofotball - FK Tonsberg
19.10.2019 | Ullern - Follo
19.10.2019 | Grei - Lokomotiv Oslo
19.10.2019 | Drobak-Frogn - Lyn Toppofotball
19.10.2019 | Frigg - Ready
19.10.2019 | FK Tonsberg - Norild
19.10.2019 | Valerenga (A) - Orn Horten
19.10.2019 | Mjoendalen 2 - Halsen IF
26.10.2019 | Lyn Toppofotball - Mjoendalen 2
26.10.2019 | Follo - Frigg
26.10.2019 | Orn Horten - FK Tonsberg
26.10.2019 | Norild - Ullern
26.10.2019 | Lokomotiv Oslo - Valerenga (A)
26.10.2019 | Halsen IF - Grei
26.10.2019 | Ready - Drobak-Frogn
Göster
Canlı Skor
Norveç
3. Küme Grup 2
3rd Division, Group 2, 2019 Sezonu
Drobak-Frogn - Ullern maçı - Saha İçi Diziliş
3rd Division, Group 2, 2019
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
3. Küme Grup 2 | 15
Drobak-Frogn
Teitur Thordarson
10/08/19 - 17:00
0 : 3
0 : 3 2. Devre
Seyirci: 3000
Stat: Seiersten Stadion
Ullern
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır