www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera Federacion, Grup 1
Tercera Federacion, Grup 10
Tercera Federacion, Grup 11
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Federacion, Grup 13
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Federacion, Grup 15
Tercera Federacion, Grup 16
Tercera Federacion, Grup 18
Tercera Federacion, Grup 2
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera Federacion, Grup 4
Tercera Federacion, Grup 5
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera Federacion, Grup 7
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Federacion, Grup 9
Tercera Federacion, Playofflar
Sezon
Tercera RFEF 22/23, Group 17
Tercera Federacion, Grup 17 23/24
Tercera RFEF 21/22, Group 17
Tercera Division 20/21, Group 17
Tercera Division, Group 17 19/20
Tercera Division, Group 17, 2018
Tercera Division, Group 17, 2017
Maçlar
02.04.2023 | CF Epila - CDJ Tamarite
10.09.2022 | CD Utrillas - SD Ejea
10.09.2022 | Barbastro UD - Robres CD
10.09.2022 | CDJ Tamarite - CF Atletico de Monzon
11.09.2022 | Cuarte CD - SD Huesca B
11.09.2022 | AD Almudevar - Illueca CF
11.09.2022 | CD La Almunia - CD Caspe
11.09.2022 | CF Calamocha - CD Binefar
11.09.2022 | CF Epila - CD Carinena
17.09.2022 | SD Ejea - CD La Almunia
18.09.2022 | CD Carinena - AD Almudevar
18.09.2022 | SD Huesca B - CD Utrillas
18.09.2022 | CD Binefar - Barbastro UD
18.09.2022 | Illueca CF - CDJ Tamarite
18.09.2022 | Robres CD - Cuarte CD
18.09.2022 | CF Atletico de Monzon - CF Calamocha
18.09.2022 | CD Caspe - CF Epila
25.09.2022 | Cuarte CD - CD Binefar
25.09.2022 | CF Calamocha - Barbastro UD
25.09.2022 | AD Almudevar - CD Caspe
25.09.2022 | CF Atletico de Monzon - Illueca CF
25.09.2022 | CD La Almunia - SD Huesca B
25.09.2022 | CDJ Tamarite - CD Carinena
25.09.2022 | CD Utrillas - Robres CD
25.09.2022 | CF Epila - SD Ejea
02.10.2022 | SD Huesca B - CF Epila
02.10.2022 | SD Ejea - AD Almudevar
02.10.2022 | Illueca CF - CF Calamocha
02.10.2022 | Barbastro UD - Cuarte CD
02.10.2022 | CD Binefar - CD Utrillas
02.10.2022 | CD Carinena - CF Atletico de Monzon
02.10.2022 | CD Caspe - CDJ Tamarite
02.10.2022 | Robres CD - CD La Almunia
08.10.2022 | CF Calamocha - Cuarte CD
08.10.2022 | Illueca CF - CD Carinena
09.10.2022 | CF Atletico de Monzon - CD Caspe
09.10.2022 | CD Utrillas - Barbastro UD
09.10.2022 | CDJ Tamarite - SD Ejea
09.10.2022 | CD La Almunia - CD Binefar
09.10.2022 | CF Epila - Robres CD
09.10.2022 | AD Almudevar - SD Huesca B
16.10.2022 | Cuarte CD - CD Utrillas
16.10.2022 | SD Ejea - CF Atletico de Monzon
16.10.2022 | SD Huesca B - CDJ Tamarite
16.10.2022 | Barbastro UD - CD La Almunia
16.10.2022 | Robres CD - AD Almudevar
16.10.2022 | CD Caspe - Illueca CF
16.10.2022 | CD Carinena - CF Calamocha
16.10.2022 | CD Binefar - CF Epila
22.10.2022 | Illueca CF - SD Ejea
23.10.2022 | CF Atletico de Monzon - SD Huesca B
23.10.2022 | CF Epila - Barbastro UD
23.10.2022 | CD Carinena - CD Caspe
23.10.2022 | AD Almudevar - CD Binefar
23.10.2022 | CDJ Tamarite - Robres CD
23.10.2022 | CD La Almunia - Cuarte CD
23.10.2022 | CF Calamocha - CD Utrillas
30.10.2022 | Cuarte CD - CF Epila
30.10.2022 | Robres CD - CF Atletico de Monzon
30.10.2022 | CD Binefar - CDJ Tamarite
30.10.2022 | CD Utrillas - CD La Almunia
30.10.2022 | Barbastro UD - AD Almudevar
30.10.2022 | SD Ejea - CD Carinena
30.10.2022 | SD Huesca B - Illueca CF
30.10.2022 | CD Caspe - CF Calamocha
06.11.2022 | CF Atletico de Monzon - CD Binefar
06.11.2022 | CDJ Tamarite - Barbastro UD
06.11.2022 | CD Caspe - SD Ejea
06.11.2022 | CF Calamocha - CD La Almunia
06.11.2022 | Illueca CF - Robres CD
06.11.2022 | AD Almudevar - Cuarte CD
06.11.2022 | CD Carinena - SD Huesca B
06.11.2022 | CF Epila - CD Utrillas
09.11.2022 | Cuarte CD - CDJ Tamarite
09.11.2022 | Barbastro UD - CF Atletico de Monzon
09.11.2022 | SD Huesca B - CD Caspe
09.11.2022 | CD Utrillas - AD Almudevar
09.11.2022 | Robres CD - CD Carinena
09.11.2022 | CD Binefar - Illueca CF
09.11.2022 | SD Ejea - CF Calamocha
09.11.2022 | CD La Almunia - CF Epila
20.11.2022 | CF Atletico de Monzon - Cuarte CD
20.11.2022 | Illueca CF - Barbastro UD
20.11.2022 | AD Almudevar - CD La Almunia
20.11.2022 | CD Carinena - CD Binefar
20.11.2022 | CD Caspe - Robres CD
20.11.2022 | CF Calamocha - CF Epila
20.11.2022 | SD Ejea - SD Huesca B
20.11.2022 | CDJ Tamarite - CD Utrillas
27.11.2022 | Cuarte CD - Illueca CF
27.11.2022 | Robres CD - SD Ejea
27.11.2022 | CD Utrillas - CF Atletico de Monzon
27.11.2022 | CD La Almunia - CDJ Tamarite
27.11.2022 | CD Binefar - CD Caspe
27.11.2022 | CF Epila - AD Almudevar
27.11.2022 | Barbastro UD - CD Carinena
27.11.2022 | SD Huesca B - CF Calamocha
04.12.2022 | CF Atletico de Monzon - CD La Almunia
04.12.2022 | CD Caspe - Barbastro UD
04.12.2022 | CF Calamocha - AD Almudevar
04.12.2022 | SD Ejea - CD Binefar
04.12.2022 | SD Huesca B - Robres CD
04.12.2022 | CD Carinena - Cuarte CD
04.12.2022 | CDJ Tamarite - CF Epila
04.12.2022 | Illueca CF - CD Utrillas
11.12.2022 | Cuarte CD - CD Caspe
11.12.2022 | Barbastro UD - SD Ejea
11.12.2022 | CF Epila - CF Atletico de Monzon
11.12.2022 | AD Almudevar - CDJ Tamarite
11.12.2022 | CD Utrillas - CD Carinena
11.12.2022 | CF Calamocha - Robres CD
11.12.2022 | CD La Almunia - Illueca CF
11.12.2022 | CD Binefar - SD Huesca B
18.12.2022 | CF Atletico de Monzon - AD Almudevar
18.12.2022 | SD Huesca B - Barbastro UD
18.12.2022 | CD Carinena - CD La Almunia
18.12.2022 | Robres CD - CD Binefar
18.12.2022 | CDJ Tamarite - CF Calamocha
18.12.2022 | SD Ejea - Cuarte CD
18.12.2022 | Illueca CF - CF Epila
18.12.2022 | CD Caspe - CD Utrillas
08.01.2023 | CF Atletico de Monzon - CDJ Tamarite
08.01.2023 | Robres CD - Barbastro UD
08.01.2023 | CD Caspe - CD La Almunia
08.01.2023 | Illueca CF - AD Almudevar
08.01.2023 | CD Binefar - CF Calamocha
08.01.2023 | SD Huesca B - Cuarte CD
08.01.2023 | CD Carinena - CF Epila
08.01.2023 | SD Ejea - CD Utrillas
15.01.2023 | Cuarte CD - Robres CD
15.01.2023 | CD La Almunia - SD Ejea
15.01.2023 | CF Calamocha - CF Atletico de Monzon
15.01.2023 | CF Epila - CD Caspe
15.01.2023 | Barbastro UD - CD Binefar
15.01.2023 | AD Almudevar - CD Carinena
15.01.2023 | CDJ Tamarite - Illueca CF
15.01.2023 | CD Utrillas - SD Huesca B
22.01.2023 | Illueca CF - CF Atletico de Monzon
22.01.2023 | CD Carinena - CDJ Tamarite
22.01.2023 | SD Huesca B - CD La Almunia
22.01.2023 | CD Caspe - AD Almudevar
22.01.2023 | Barbastro UD - CF Calamocha
22.01.2023 | CD Binefar - Cuarte CD
22.01.2023 | SD Ejea - CF Epila
22.01.2023 | Robres CD - CD Utrillas
29.01.2023 | Cuarte CD - Barbastro UD
29.01.2023 | CF Atletico de Monzon - CD Carinena
29.01.2023 | AD Almudevar - SD Ejea
29.01.2023 | CDJ Tamarite - CD Caspe
29.01.2023 | CD Utrillas - CD Binefar
29.01.2023 | CD La Almunia - Robres CD
29.01.2023 | CF Calamocha - Illueca CF
29.01.2023 | CF Epila - SD Huesca B
05.02.2023 | Cuarte CD - CF Calamocha
05.02.2023 | CD Caspe - CF Atletico de Monzon
05.02.2023 | SD Ejea - CDJ Tamarite
05.02.2023 | CD Binefar - CD La Almunia
05.02.2023 | SD Huesca B - AD Almudevar
05.02.2023 | CD Carinena - Illueca CF
05.02.2023 | Robres CD - CF Epila
05.02.2023 | Barbastro UD - CD Utrillas
12.02.2023 | CF Atletico de Monzon - SD Ejea
12.02.2023 | CD La Almunia - Barbastro UD
12.02.2023 | Illueca CF - CD Caspe
12.02.2023 | CF Epila - CD Binefar
12.02.2023 | CF Calamocha - CD Carinena
12.02.2023 | AD Almudevar - Robres CD
12.02.2023 | CD Utrillas - Cuarte CD
12.02.2023 | CDJ Tamarite - SD Huesca B
19.02.2023 | Cuarte CD - CD La Almunia
19.02.2023 | SD Huesca B - CF Atletico de Monzon
19.02.2023 | Robres CD - CDJ Tamarite
19.02.2023 | CD Binefar - AD Almudevar
19.02.2023 | CD Caspe - CD Carinena
19.02.2023 | SD Ejea - Illueca CF
19.02.2023 | CD Utrillas - CF Calamocha
19.02.2023 | Barbastro UD - CF Epila
26.02.2023 | CF Atletico de Monzon - Robres CD
26.02.2023 | AD Almudevar - Barbastro UD
26.02.2023 | CD Carinena - SD Ejea
26.02.2023 | CF Calamocha - CD Caspe
26.02.2023 | CDJ Tamarite - CD Binefar
26.02.2023 | CF Epila - Cuarte CD
26.02.2023 | Illueca CF - SD Huesca B
26.02.2023 | CD La Almunia - CD Utrillas
05.03.2023 | Cuarte CD - AD Almudevar
05.03.2023 | CD Binefar - CF Atletico de Monzon
05.03.2023 | Barbastro UD - CDJ Tamarite
05.03.2023 | SD Ejea - CD Caspe
05.03.2023 | SD Huesca B - CD Carinena
05.03.2023 | Robres CD - Illueca CF
05.03.2023 | CD La Almunia - CF Calamocha
05.03.2023 | CD Utrillas - CF Epila
12.03.2023 | CF Atletico de Monzon - Barbastro UD
12.03.2023 | CF Calamocha - SD Ejea
12.03.2023 | CF Epila - CD La Almunia
12.03.2023 | Illueca CF - CD Binefar
12.03.2023 | CD Carinena - Robres CD
12.03.2023 | CDJ Tamarite - Cuarte CD
12.03.2023 | CD Caspe - SD Huesca B
12.03.2023 | AD Almudevar - CD Utrillas
19.03.2023 | Cuarte CD - CF Atletico de Monzon
19.03.2023 | SD Huesca B - SD Ejea
19.03.2023 | CD Utrillas - CDJ Tamarite
19.03.2023 | Robres CD - CD Caspe
19.03.2023 | CD La Almunia - AD Almudevar
19.03.2023 | CD Binefar - CD Carinena
19.03.2023 | Barbastro UD - Illueca CF
19.03.2023 | CF Epila - CF Calamocha
26.03.2023 | CF Atletico de Monzon - CD Utrillas
26.03.2023 | CD Carinena - Barbastro UD
26.03.2023 | CDJ Tamarite - CD La Almunia
26.03.2023 | CD Caspe - CD Binefar
26.03.2023 | SD Ejea - Robres CD
26.03.2023 | Illueca CF - Cuarte CD
26.03.2023 | AD Almudevar - CF Epila
26.03.2023 | CF Calamocha - SD Huesca B
02.04.2023 | Cuarte CD - CD Carinena
02.04.2023 | CD Binefar - SD Ejea
02.04.2023 | CD La Almunia - CF Atletico de Monzon
02.04.2023 | Barbastro UD - CD Caspe
02.04.2023 | CD Utrillas - Illueca CF
02.04.2023 | AD Almudevar - CF Calamocha
02.04.2023 | Robres CD - SD Huesca B
16.04.2023 | CF Atletico de Monzon - CF Epila
16.04.2023 | SD Ejea - Barbastro UD
16.04.2023 | Illueca CF - CD La Almunia
16.04.2023 | CDJ Tamarite - AD Almudevar
16.04.2023 | SD Huesca B - CD Binefar
16.04.2023 | Robres CD - CF Calamocha
16.04.2023 | CD Caspe - Cuarte CD
16.04.2023 | CD Carinena - CD Utrillas
23.04.2023 | Cuarte CD - SD Ejea
23.04.2023 | AD Almudevar - CF Atletico de Monzon
23.04.2023 | CF Calamocha - CDJ Tamarite
23.04.2023 | CD Utrillas - CD Caspe
23.04.2023 | CD La Almunia - CD Carinena
23.04.2023 | CD Binefar - Robres CD
23.04.2023 | CF Epila - Illueca CF
23.04.2023 | Barbastro UD - SD Huesca B
Göster
Canlı Skor
İspanya Amatör
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera RFEF 22/23, Group 17 Sezonu
CF Epila - CDJ Tamarite maçı - Saha İçi Diziliş
Tercera RFEF 22/23, Group 17
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Tercera Federacion, Grup 17 | 28
CF Epila
02/04/23 - 18:30
0 : 2
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 1000
Stat: Estadio La Huerta de Epila
CDJ Tamarite
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır