Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Sonraki Maç
Tarih Turnuva Hafta Maç
25/08/19 3Rd Division Group 6 17 -:-
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
29 PUAN

PERFORMANS

G
16:00 | 17/08/19 | R
BODO/GLIMT 2 6
Leknes FK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/08/19 | R
Harstad 2
BODO/GLIMT 2 3
Maç Detayı
G
15:00 | 04/08/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
Gjelleraasen IF 2
Maç Detayı
M
22:00 | 31/07/19 | R
Finnsnes IL 2
BODO/GLIMT 2 0
Maç Detayı
M
14:00 | 28/07/19 | R
Floya 7
BODO/GLIMT 2 1
Maç Detayı
G
18:30 | 22/07/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
1 GALİBİYET
En fazla farkla kazanılan maç
4 - 1
Toplam Gol
4
Ort.gol/maç
4
0 BERABERLİK
0 GALİBİYET
Toplam Gol
1
Ort.gol/maç
1

PERFORMANS

M
14:00 | 17/08/19 | R
Skjervoy 3
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
G
21:00 | 12/08/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Gjelleraasen IF 1
Maç Detayı
M
20:00 | 05/08/19 | R
Lillestrom (A) 8
ULLENSAKER/KISA 2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 26/07/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 2
Finnsnes IL 1
Maç Detayı
M
18:30 | 22/07/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/06/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Skjervoy 4
Maç Detayı
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
20 PUAN
Son Karşılaşmaları
1 (%100)

BG2

0 (%0)
BERABERLİK

0 (%0)

UK2

Grup Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
6 4 16 9 2 5 36 30 6 29
G
16:00 | 17/08/19 | R
BODO/GLIMT 2 6
Leknes FK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/08/19 | R
Harstad 2
BODO/GLIMT 2 3
Maç Detayı
G
15:00 | 04/08/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
Gjelleraasen IF 2
Maç Detayı
M
22:00 | 31/07/19 | R
Finnsnes IL 2
BODO/GLIMT 2 0
Maç Detayı
M
14:00 | 28/07/19 | R
Floya 7
BODO/GLIMT 2 1
Maç Detayı
G
18:30 | 22/07/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
6 11 16 6 2 8 33 44 -11 20
M
14:00 | 17/08/19 | R
Skjervoy 3
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
G
21:00 | 12/08/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Gjelleraasen IF 1
Maç Detayı
M
20:00 | 05/08/19 | R
Lillestrom (A) 8
ULLENSAKER/KISA 2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 26/07/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 2
Finnsnes IL 1
Maç Detayı
M
18:30 | 22/07/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/06/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Skjervoy 4
Maç Detayı
Grup Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
6 2 8 7 0 1 28 9 19 21
G
16:00 | 17/08/19 | R
BODO/GLIMT 2 6
Leknes FK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/08/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
Gjelleraasen IF 2
Maç Detayı
G
18:30 | 22/07/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
G
16:30 | 16/06/19 | R
BODO/GLIMT 2 2
Melbo 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/05/19 | R
BODO/GLIMT 2 1
Skjervoy 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/05/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
Harstad 0
Maç Detayı
6 8 8 5 1 2 18 13 5 16
G
21:00 | 12/08/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Gjelleraasen IF 1
Maç Detayı
G
17:00 | 26/07/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 2
Finnsnes IL 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/06/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Skjervoy 4
Maç Detayı
M
17:00 | 10/06/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 1
Harstad 3
Maç Detayı
G
18:00 | 03/06/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 2
Tromsö (A) 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/05/19 | R
ULLENSAKER/KISA 2 3
Junkeren 2
Maç Detayı
Grup Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
6 7 8 2 2 4 8 21 -13 8
G
18:00 | 11/08/19 | R
Harstad 2
BODO/GLIMT 2 3
Maç Detayı
M
22:00 | 31/07/19 | R
Finnsnes IL 2
BODO/GLIMT 2 0
Maç Detayı
M
14:00 | 28/07/19 | R
Floya 7
BODO/GLIMT 2 1
Maç Detayı
B
16:00 | 24/06/19 | R
Tromsö (A) 1
BODO/GLIMT 2 1
Maç Detayı
M
18:30 | 07/06/19 | R
Gjelleraasen IF 2
BODO/GLIMT 2 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/19 | R
Leknes FK 0
BODO/GLIMT 2 1
Maç Detayı
6 11 8 1 1 6 15 31 -16 4
M
14:00 | 17/08/19 | R
Skjervoy 3
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
M
20:00 | 05/08/19 | R
Lillestrom (A) 8
ULLENSAKER/KISA 2 0
Maç Detayı
M
18:30 | 22/07/19 | R
BODO/GLIMT 2 4
ULLENSAKER/KISA 2 1
Maç Detayı
B
17:00 | 15/06/19 | R
Leknes FK 3
ULLENSAKER/KISA 2 3
Maç Detayı
M
21:15 | 27/05/19 | R
Gjelleraasen IF 5
ULLENSAKER/KISA 2 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/05/19 | R
Honefoss BK 1
ULLENSAKER/KISA 2 3
Maç Detayı