www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Avustralya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
NPL, Batı Avustralya
A-League, Kadınlar
A-Ligi
Avusturalya Kupası
Brisbane Premier Ligi
Brisbane Premier Ligi, Kadınlar
Capital NPL 1
Kuzey NSW NPL
NPL, Güney Avustralya
NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
NPL,Victoria
NSW NPL 1
Queensland NPL
Queensland NPL, Kadınlar
Queensland Premier Lig 1
Tazmanya NPL
Ulusal Premiyer Lig
Victoria NPL, Kadınlar
Victoria Premier League 1
Y-League
Sezon
NPL, Batı Avustralya 2020
NPL, Batı Avustralya 2024
NPL, Batı Avustralya 2023
NPL, Batı Avustralya 2022
NPL, Batı Avustralya 2021
NPL,Batı Avustralya 2019
NPL,Batı Avustralya 2018
NPL,Batı Avustralya 2017
NPL,Batı Avustralya 2016
NPL, Western Australia 2015
West State League 2014
West State League 2013
Maçlar
03.10.2020 | Floreat Athena - Cockburn City
14.03.2020 | Balcatta - Ecu Joondalup
14.03.2020 | Inglewood United - Rockingham City
14.03.2020 | Perth SC - Floreat Athena
14.03.2020 | Sorrento - Cockburn City
14.03.2020 | Armadale SC - Bayswater City
14.03.2020 | Perth Glory FC - Gwelup Croatia SC
20.03.2020 | Bayswater City - Sorrento
21.03.2020 | Balcatta - Perth SC
21.03.2020 | Cockburn City - Inglewood United
21.03.2020 | Ecu Joondalup - Rockingham City
21.03.2020 | Floreat Athena - Perth Glory FC
21.03.2020 | Gwelup Croatia SC - Armadale SC
27.03.2020 | Perth Glory FC - Balcatta
28.03.2020 | Ecu Joondalup - Cockburn City
28.03.2020 | Inglewood United - Bayswater City
28.03.2020 | Perth SC - Rockingham City
28.03.2020 | Sorrento - Armadale SC
28.03.2020 | Gwelup Croatia SC - Floreat Athena
03.04.2020 | Bayswater City - Ecu Joondalup
04.04.2020 | Balcatta - Floreat Athena
04.04.2020 | Cockburn City - Perth SC
04.04.2020 | Sorrento - Gwelup Croatia SC
04.04.2020 | Armadale SC - Inglewood United
04.04.2020 | Rockingham City - Perth Glory FC
11.04.2020 | Ecu Joondalup - Armadale SC
11.04.2020 | Floreat Athena - Rockingham City
11.04.2020 | Inglewood United - Sorrento
11.04.2020 | Perth SC - Bayswater City
11.04.2020 | Perth Glory FC - Cockburn City
11.04.2020 | Gwelup Croatia SC - Balcatta
17.04.2020 | Bayswater City - Perth Glory FC
18.04.2020 | Cockburn City - Floreat Athena
18.04.2020 | Inglewood United - Gwelup Croatia SC
18.04.2020 | Sorrento - Ecu Joondalup
18.04.2020 | Armadale SC - Perth SC
18.04.2020 | Rockingham City - Balcatta
25.04.2020 | Balcatta - Cockburn City
25.04.2020 | Floreat Athena - Bayswater City
25.04.2020 | Perth Glory FC - Armadale SC
25.04.2020 | Ecu Joondalup - Inglewood United
25.04.2020 | Perth SC - Sorrento
25.04.2020 | Rockingham City - Gwelup Croatia SC
27.04.2020 | Cockburn City - Rockingham City
02.05.2020 | Bayswater City - Balcatta
02.05.2020 | Ecu Joondalup - Gwelup Croatia SC
02.05.2020 | Inglewood United - Perth SC
02.05.2020 | Armadale SC - Floreat Athena
02.05.2020 | Perth Glory FC - Sorrento
09.05.2020 | Balcatta - Armadale SC
09.05.2020 | Floreat Athena - Sorrento
09.05.2020 | Perth SC - Ecu Joondalup
09.05.2020 | Perth Glory FC - Inglewood United
09.05.2020 | Gwelup Croatia SC - Cockburn City
09.05.2020 | Rockingham City - Bayswater City
23.05.2020 | Bayswater City - Cockburn City
23.05.2020 | Ecu Joondalup - Perth Glory FC
23.05.2020 | Inglewood United - Floreat Athena
23.05.2020 | Perth SC - Gwelup Croatia SC
23.05.2020 | Sorrento - Balcatta
23.05.2020 | Armadale SC - Rockingham City
30.05.2020 | Balcatta - Inglewood United
30.05.2020 | Cockburn City - Armadale SC
30.05.2020 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
30.05.2020 | Perth Glory FC - Perth SC
30.05.2020 | Gwelup Croatia SC - Bayswater City
30.05.2020 | Rockingham City - Sorrento
06.06.2020 | Bayswater City - Armadale SC
06.06.2020 | Cockburn City - Sorrento
06.06.2020 | Ecu Joondalup - Balcatta
06.06.2020 | Floreat Athena - Perth SC
06.06.2020 | Gwelup Croatia SC - Perth Glory FC
06.06.2020 | Rockingham City - Inglewood United
20.06.2020 | Perth SC - Balcatta
20.06.2020 | Sorrento - Bayswater City
20.06.2020 | Perth Glory FC - Floreat Athena
20.06.2020 | Rockingham City - Ecu Joondalup
27.06.2020 | Balcatta - Perth Glory FC
27.06.2020 | Bayswater City - Inglewood United
27.06.2020 | Cockburn City - Ecu Joondalup
27.06.2020 | Floreat Athena - Gwelup Croatia SC
27.06.2020 | Armadale SC - Sorrento
27.06.2020 | Rockingham City - Perth SC
03.07.2020 | Bayswater City - Perth SC
03.07.2020 | Bayswater City - Perth SC
04.07.2020 | Balcatta - Perth Glory FC
04.07.2020 | Ecu Joondalup - Cockburn City
04.07.2020 | Ecu Joondalup - Bayswater City
04.07.2020 | Floreat Athena - Balcatta
04.07.2020 | Floreat Athena - Armadale SC
04.07.2020 | Inglewood United - Armadale SC
04.07.2020 | Perth SC - Cockburn City
04.07.2020 | Perth Glory FC - Rockingham City
04.07.2020 | Gwelup Croatia SC - Inglewood United
04.07.2020 | Gwelup Croatia SC - Inglewood United
04.07.2020 | Rockingham City - Sorrento
11.07.2020 | Balcatta - Gwelup Croatia SC
11.07.2020 | Cockburn City - Bayswater City
11.07.2020 | Cockburn City - Perth Glory FC
11.07.2020 | Inglewood United - Ecu Joondalup
11.07.2020 | Perth SC - Floreat Athena
11.07.2020 | Sorrento - Gwelup Croatia SC
11.07.2020 | Sorrento - Inglewood United
11.07.2020 | Armadale SC - Balcatta
11.07.2020 | Armadale SC - Ecu Joondalup
11.07.2020 | Perth Glory FC - Rockingham City
11.07.2020 | Rockingham City - Floreat Athena
18.07.2020 | Balcatta - Floreat Athena
18.07.2020 | Bayswater City - Inglewood United
18.07.2020 | Ecu Joondalup - Sorrento
18.07.2020 | Perth SC - Cockburn City
18.07.2020 | Gwelup Croatia SC - Perth Glory FC
18.07.2020 | Rockingham City - Armadale SC
25.07.2020 | Inglewood United - Cockburn City
25.07.2020 | Armadale SC - Gwelup Croatia SC
25.07.2020 | Balcatta - Perth SC
25.07.2020 | Balcatta - Rockingham City
25.07.2020 | Ecu Joondalup - Sorrento
25.07.2020 | Floreat Athena - Cockburn City
25.07.2020 | Floreat Athena - Rockingham City
25.07.2020 | Inglewood United - Cockburn City
25.07.2020 | Perth SC - Armadale SC
25.07.2020 | Sorrento - Bayswater City
25.07.2020 | Armadale SC - Gwelup Croatia SC
25.07.2020 | Perth Glory FC - Ecu Joondalup
25.07.2020 | Perth Glory FC - Bayswater City
25.07.2020 | Gwelup Croatia SC - Sorrento
01.08.2020 | Bayswater City - Perth Glory FC
01.08.2020 | Bayswater City - Floreat Athena
01.08.2020 | Cockburn City - Balcatta
01.08.2020 | Cockburn City - Sorrento
01.08.2020 | Ecu Joondalup - Armadale SC
01.08.2020 | Inglewood United - Perth SC
01.08.2020 | Inglewood United - Ecu Joondalup
01.08.2020 | Sorrento - Perth SC
01.08.2020 | Armadale SC - Perth Glory FC
01.08.2020 | Gwelup Croatia SC - Floreat Athena
01.08.2020 | Gwelup Croatia SC - Rockingham City
01.08.2020 | Rockingham City - Balcatta
08.08.2020 | Balcatta - Bayswater City
08.08.2020 | Balcatta - Gwelup Croatia SC
08.08.2020 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
08.08.2020 | Floreat Athena - Armadale SC
08.08.2020 | Perth SC - Inglewood United
08.08.2020 | Sorrento - Inglewood United
08.08.2020 | Armadale SC - Bayswater City
08.08.2020 | Perth Glory FC - Sorrento
08.08.2020 | Perth Glory FC - Cockburn City
08.08.2020 | Gwelup Croatia SC - Ecu Joondalup
08.08.2020 | Rockingham City - Perth SC
08.08.2020 | Rockingham City - Cockburn City
12.08.2020 | Sorrento - Balcatta
12.08.2020 | Bayswater City - Ecu Joondalup
12.08.2020 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
12.08.2020 | Floreat Athena - Perth Glory FC
12.08.2020 | Inglewood United - Rockingham City
12.08.2020 | Perth SC - Armadale SC
15.08.2020 | Balcatta - Bayswater City
15.08.2020 | Bayswater City - Rockingham City
15.08.2020 | Bayswater City - Balcatta
15.08.2020 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
15.08.2020 | Ecu Joondalup - Perth SC
15.08.2020 | Floreat Athena - Cockburn City
15.08.2020 | Inglewood United - Perth Glory FC
15.08.2020 | Sorrento - Floreat Athena
15.08.2020 | Armadale SC - Balcatta
15.08.2020 | Armadale SC - Inglewood United
15.08.2020 | Perth Glory FC - Sorrento
15.08.2020 | Gwelup Croatia SC - Perth SC
15.08.2020 | Rockingham City - Ecu Joondalup
22.08.2020 | Balcatta - Cockburn City
22.08.2020 | Balcatta - Sorrento
22.08.2020 | Bayswater City - Rockingham City
22.08.2020 | Cockburn City - Balcatta
22.08.2020 | Cockburn City - Bayswater City
22.08.2020 | Ecu Joondalup - Gwelup Croatia SC
22.08.2020 | Floreat Athena - Inglewood United
22.08.2020 | Inglewood United - Floreat Athena
22.08.2020 | Perth SC - Perth Glory FC
22.08.2020 | Sorrento - Armadale SC
22.08.2020 | Perth Glory FC - Ecu Joondalup
22.08.2020 | Gwelup Croatia SC - Perth SC
22.08.2020 | Rockingham City - Armadale SC
29.08.2020 | Balcatta - Inglewood United
29.08.2020 | Bayswater City - Gwelup Croatia SC
29.08.2020 | Ecu Joondalup - Perth SC
29.08.2020 | Ecu Joondalup - Floreat Athena
29.08.2020 | Floreat Athena - Sorrento
29.08.2020 | Inglewood United - Balcatta
29.08.2020 | Perth SC - Perth Glory FC
29.08.2020 | Sorrento - Rockingham City
29.08.2020 | Armadale SC - Cockburn City
29.08.2020 | Armadale SC - Perth Glory FC
29.08.2020 | Gwelup Croatia SC - Bayswater City
29.08.2020 | Rockingham City - Cockburn City
05.09.2020 | Bayswater City - Floreat Athena
05.09.2020 | Cockburn City - Armadale SC
05.09.2020 | Ecu Joondalup - Balcatta
05.09.2020 | Perth SC - Sorrento
05.09.2020 | Perth Glory FC - Inglewood United
05.09.2020 | Gwelup Croatia SC - Rockingham City
12.09.2020 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
12.09.2020 | Gwelup Croatia SC - Cockburn City
12.09.2020 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
12.09.2020 | Ecu Joondalup - Armadale SC
12.09.2020 | Floreat Athena - Sorrento
12.09.2020 | Inglewood United - Perth Glory FC
12.09.2020 | Perth SC - Balcatta
12.09.2020 | Rockingham City - Bayswater City
15.09.2020 | Bayswater City - Balcatta
16.09.2020 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
16.09.2020 | Cockburn City - Armadale SC
16.09.2020 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
16.09.2020 | Inglewood United - Perth SC
16.09.2020 | Sorrento - Gwelup Croatia SC
16.09.2020 | Perth Glory FC - Rockingham City
19.09.2020 | Balcatta - Inglewood United
19.09.2020 | Bayswater City - Perth Glory FC
19.09.2020 | Perth SC - Rockingham City
19.09.2020 | Sorrento - Cockburn City
19.09.2020 | Armadale SC - Floreat Athena
19.09.2020 | Gwelup Croatia SC - Ecu Joondalup
26.09.2020 | Balcatta - Perth Glory FC
26.09.2020 | Bayswater City - Perth SC
26.09.2020 | Cockburn City - Ecu Joondalup
26.09.2020 | Armadale SC - Sorrento
26.09.2020 | Gwelup Croatia SC - Floreat Athena
26.09.2020 | Rockingham City - Inglewood United
03.10.2020 | Balcatta - Rockingham City
03.10.2020 | Ecu Joondalup - Sorrento
03.10.2020 | Inglewood United - Bayswater City
03.10.2020 | Perth Glory FC - Perth SC
03.10.2020 | Gwelup Croatia SC - Armadale SC
07.10.2020 | Cockburn City - Floreat Athena
07.10.2020 | Ecu Joondalup - Gwelup Croatia SC
07.10.2020 | Ecu Joondalup - Perth SC
10.10.2020 | Balcatta - Perth Glory FC
10.10.2020 | Perth SC - Inglewood United
10.10.2020 | Gwelup Croatia SC - Inglewood United
10.10.2020 | Cockburn City - Floreat Athena
10.10.2020 | Ecu Joondalup - Gwelup Croatia SC
11.10.2020 | Perth SC - Floreat Athena
Göster
Canlı Skor
Avustralya
NPL, Batı Avustralya
NPL, Batı Avustralya 2020 Sezonu
Floreat Athena - Cockburn City maçı
NPL, Batı Avustralya 2020
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
NPL, Batı Avustralya | 5
Floreat Athena
Glenn Grostate
03/10/20 - 10:00
1 : 2
1 : 2 2. Devre
Seyirci: 1000
Stat: Litis Stadium
Cockburn City
Scott Miller
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır