www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Polonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
I Liga
CLJ
Ekstraklasa
Ekstraliga, Kadınlar
I Ligi
III Liga, Grup 1
III Liga, Grup 2
III Liga, Grup 3
III Liga, Grup 4
Puchar Polski
Puchar Polski, Women
Süper Kupa
U18 CLJ
Sezon
I Liga 18/19
I Liga 23/24
I Liga 22/23
II Liga 21/22
I Liga 20/21
I Liga 19/20
I Liga 17/18
I Liga 16/17
I Liga 15/16
I Liga 14/15
Maçlar
21.07.2018 | Gryf Wejherowo - Gornik Leczna
21.07.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Olimpia Grudziadz
21.07.2018 | Pogon Siedlce - GKS Belchatow
21.07.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzow
21.07.2018 | Resovia - Znicz Pruszkow
21.07.2018 | Radomiak Radom - Skra Czestochowa
21.07.2018 | Widzew Lodz - Olimpia Elblag
22.07.2018 | Elana Torun - Rozwoj Katowice
28.07.2018 | Rozwoj Katowice - Widzew Lodz
28.07.2018 | S. Stalowa Wola - Resovia
28.07.2018 | Gryf Wejherowo - KS Row 1964 Rybnik
28.07.2018 | Ruch Chorzow - Radomiak Radom
28.07.2018 | Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce
28.07.2018 | Znicz Pruszkow - Elana Torun
28.07.2018 | GKS Belchatow - Siarka Tarnobrzeg
28.07.2018 | Gornik Leczna - Skra Czestochowa
29.07.2018 | Olimpia Elblag - Blekitni Stargard Szczecinski
03.08.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Gornik Leczna
04.08.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Rozwoj Katowice
04.08.2018 | Resovia - Gryf Wejherowo
04.08.2018 | Elana Torun - S. Stalowa Wola
04.08.2018 | Pogon Siedlce - Olimpia Elblag
04.08.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziadz
04.08.2018 | Radomiak Radom - GKS Belchatow
04.08.2018 | Ruch Chorzow - Skra Czestochowa
04.08.2018 | Widzew Lodz - Znicz Pruszkow
10.08.2018 | Gryf Wejherowo - Elana Torun
11.08.2018 | Rozwoj Katowice - Pogon Siedlce
11.08.2018 | S. Stalowa Wola - Widzew Lodz
11.08.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Resovia
11.08.2018 | Olimpia Grudziadz - Radomiak Radom
11.08.2018 | Znicz Pruszkow - Blekitni Stargard Szczecinski
11.08.2018 | GKS Belchatow - Skra Czestochowa
11.08.2018 | Gornik Leczna - Ruch Chorzow
12.08.2018 | Olimpia Elblag - Siarka Tarnobrzeg
17.08.2018 | Olimpia Grudziadz - Skra Czestochowa
17.08.2018 | Ruch Chorzow - GKS Belchatow
18.08.2018 | Resovia - Gornik Leczna
18.08.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - S. Stalowa Wola
18.08.2018 | Elana Torun - KS Row 1964 Rybnik
18.08.2018 | Pogon Siedlce - Znicz Pruszkow
18.08.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Rozwoj Katowice
18.08.2018 | Radomiak Radom - Olimpia Elblag
18.08.2018 | Widzew Lodz - Gryf Wejherowo
22.08.2018 | Olimpia Elblag - Skra Czestochowa
22.08.2018 | Rozwoj Katowice - Radomiak Radom
22.08.2018 | S. Stalowa Wola - Pogon Siedlce
22.08.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Widzew Lodz
22.08.2018 | Resovia - Elana Torun
22.08.2018 | Gornik Leczna - GKS Belchatow
22.08.2018 | Olimpia Grudziadz - Ruch Chorzow
22.08.2018 | Gryf Wejherowo - Blekitni Stargard Szczecinski
22.08.2018 | Znicz Pruszkow - Siarka Tarnobrzeg
25.08.2018 | Siarka Tarnobrzeg - S. Stalowa Wola
25.08.2018 | Skra Czestochowa - Rozwoj Katowice
25.08.2018 | Widzew Lodz - Resovia
26.08.2018 | Elana Torun - Gornik Leczna
26.08.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - KS Row 1964 Rybnik
26.08.2018 | Radomiak Radom - Znicz Pruszkow
26.08.2018 | Ruch Chorzow - Olimpia Elblag
26.08.2018 | GKS Belchatow - Olimpia Grudziadz
26.08.2018 | Pogon Siedlce - Gryf Wejherowo
01.09.2018 | Resovia - Blekitni Stargard Szczecinski
01.09.2018 | Elana Torun - Widzew Lodz
01.09.2018 | S. Stalowa Wola - Radomiak Radom
01.09.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Pogon Siedlce
01.09.2018 | Gornik Leczna - Olimpia Grudziadz
01.09.2018 | Rozwoj Katowice - Ruch Chorzow
01.09.2018 | Znicz Pruszkow - Skra Czestochowa
01.09.2018 | Olimpia Elblag - GKS Belchatow
02.09.2018 | Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
08.09.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Elana Torun
08.09.2018 | Pogon Siedlce - Resovia
08.09.2018 | Siarka Tarnobrzeg - KS Row 1964 Rybnik
08.09.2018 | Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
08.09.2018 | Skra Czestochowa - S. Stalowa Wola
08.09.2018 | GKS Belchatow - Rozwoj Katowice
08.09.2018 | Olimpia Grudziadz - Olimpia Elblag
08.09.2018 | Widzew Lodz - Gornik Leczna
11.09.2018 | Ruch Chorzow - Znicz Pruszkow
15.09.2018 | Rozwoj Katowice - Olimpia Grudziadz
15.09.2018 | Elana Torun - Pogon Siedlce
15.09.2018 | S. Stalowa Wola - Ruch Chorzow
15.09.2018 | Resovia - Siarka Tarnobrzeg
15.09.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Radomiak Radom
15.09.2018 | Gornik Leczna - Olimpia Elblag
15.09.2018 | Znicz Pruszkow - GKS Belchatow
15.09.2018 | Widzew Lodz - Blekitni Stargard Szczecinski
16.09.2018 | Gryf Wejherowo - Skra Czestochowa
19.09.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Elana Torun
21.09.2018 | Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow
21.09.2018 | Ruch Chorzow - Gryf Wejherowo
22.09.2018 | Radomiak Radom - Resovia
22.09.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Elana Torun
22.09.2018 | Skra Czestochowa - KS Row 1964 Rybnik
22.09.2018 | GKS Belchatow - S. Stalowa Wola
22.09.2018 | Pogon Siedlce - Widzew Lodz
22.09.2018 | Olimpia Elblag - Rozwoj Katowice
23.09.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Gornik Leczna
29.09.2018 | Resovia - Skra Czestochowa
29.09.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Pogon Siedlce
29.09.2018 | Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag
29.09.2018 | Widzew Lodz - Siarka Tarnobrzeg
30.09.2018 | Gryf Wejherowo - GKS Belchatow
30.09.2018 | Elana Torun - Radomiak Radom
30.09.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Ruch Chorzow
30.09.2018 | Gornik Leczna - Rozwoj Katowice
01.10.2018 | S. Stalowa Wola - Olimpia Grudziadz
06.10.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Blekitni Stargard Szczecinski
06.10.2018 | Rozwoj Katowice - Znicz Pruszkow
06.10.2018 | Radomiak Radom - Widzew Lodz
06.10.2018 | Skra Czestochowa - Elana Torun
06.10.2018 | Pogon Siedlce - Gornik Leczna
06.10.2018 | GKS Belchatow - KS Row 1964 Rybnik
06.10.2018 | Ruch Chorzow - Resovia
06.10.2018 | Olimpia Elblag - S. Stalowa Wola
07.10.2018 | Olimpia Grudziadz - Gryf Wejherowo
13.10.2018 | Elana Torun - Ruch Chorzow
13.10.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Radomiak Radom
13.10.2018 | S. Stalowa Wola - Rozwoj Katowice
13.10.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Olimpia Grudziadz
13.10.2018 | Resovia - GKS Belchatow
13.10.2018 | Pogon Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
13.10.2018 | Gornik Leczna - Znicz Pruszkow
13.10.2018 | Widzew Lodz - Skra Czestochowa
14.10.2018 | Gryf Wejherowo - Olimpia Elblag
18.10.2018 | Znicz Pruszkow - S. Stalowa Wola
20.10.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Gornik Leczna
20.10.2018 | Radomiak Radom - Pogon Siedlce
20.10.2018 | Rozwoj Katowice - Gryf Wejherowo
20.10.2018 | Skra Czestochowa - Blekitni Stargard Szczecinski
20.10.2018 | GKS Belchatow - Elana Torun
20.10.2018 | Ruch Chorzow - Widzew Lodz
20.10.2018 | Olimpia Grudziadz - Resovia
20.10.2018 | Olimpia Elblag - KS Row 1964 Rybnik
24.10.2018 | Elana Torun - Ruch Chorzow
27.10.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Ruch Chorzow
27.10.2018 | Resovia - Olimpia Elblag
27.10.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
27.10.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Rozwoj Katowice
27.10.2018 | Pogon Siedlce - Skra Czestochowa
27.10.2018 | Gornik Leczna - S. Stalowa Wola
27.10.2018 | Widzew Lodz - GKS Belchatow
28.10.2018 | Gryf Wejherowo - Znicz Pruszkow
28.10.2018 | Elana Torun - Olimpia Grudziadz
31.10.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Radomiak Radom
03.11.2018 | Rozwoj Katowice - Resovia
03.11.2018 | Skra Czestochowa - Siarka Tarnobrzeg
03.11.2018 | Olimpia Grudziadz - Widzew Lodz
03.11.2018 | Olimpia Elblag - Elana Torun
03.11.2018 | Ruch Chorzow - Pogon Siedlce
04.11.2018 | Znicz Pruszkow - KS Row 1964 Rybnik
04.11.2018 | S. Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
04.11.2018 | Radomiak Radom - Gornik Leczna
04.11.2018 | GKS Belchatow - Blekitni Stargard Szczecinski
10.11.2018 | Rozwoj Katowice - Elana Torun
10.11.2018 | S. Stalowa Wola - KS Row 1964 Rybnik
10.11.2018 | Skra Czestochowa - Radomiak Radom
10.11.2018 | Znicz Pruszkow - Resovia
10.11.2018 | Olimpia Elblag - Widzew Lodz
10.11.2018 | Olimpia Grudziadz - Blekitni Stargard Szczecinski
10.11.2018 | GKS Belchatow - Pogon Siedlce
10.11.2018 | Ruch Chorzow - Siarka Tarnobrzeg
11.11.2018 | Gornik Leczna - Gryf Wejherowo
17.11.2018 | Radomiak Radom - Ruch Chorzow
17.11.2018 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Belchatow
17.11.2018 | Elana Torun - Znicz Pruszkow
17.11.2018 | Resovia - S. Stalowa Wola
17.11.2018 | KS Row 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
17.11.2018 | Skra Czestochowa - Gornik Leczna
17.11.2018 | Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz
17.11.2018 | Widzew Lodz - Rozwoj Katowice
18.11.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Olimpia Elblag
21.11.2018 | Rozwoj Katowice - Elana Torun
24.11.2018 | Skra Czestochowa - Ruch Chorzow
24.11.2018 | S. Stalowa Wola - Elana Torun
24.11.2018 | Znicz Pruszkow - Widzew Lodz
24.11.2018 | Olimpia Elblag - Pogon Siedlce
24.11.2018 | Olimpia Grudziadz - Siarka Tarnobrzeg
24.11.2018 | GKS Belchatow - Radomiak Radom
24.11.2018 | Gornik Leczna - KS Row 1964 Rybnik
25.11.2018 | Gryf Wejherowo - Resovia
25.11.2018 | Rozwoj Katowice - Blekitni Stargard Szczecinski
01.12.2018 | Resovia - KS Row 1964 Rybnik
01.12.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elblag
01.12.2018 | Skra Czestochowa - GKS Belchatow
01.12.2018 | Blekitni Stargard Szczecinski - Znicz Pruszkow
01.12.2018 | Elana Torun - Gryf Wejherowo
01.12.2018 | Pogon Siedlce - Rozwoj Katowice
01.12.2018 | Ruch Chorzow - Gornik Leczna
01.12.2018 | Widzew Lodz - S. Stalowa Wola
02.12.2018 | Radomiak Radom - Olimpia Grudziadz
05.12.2018 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elblag
02.03.2019 | Skra Czestochowa - Olimpia Grudziadz
02.03.2019 | KS Row 1964 Rybnik - Elana Torun
02.03.2019 | S. Stalowa Wola - Blekitni Stargard Szczecinski
02.03.2019 | Rozwoj Katowice - Siarka Tarnobrzeg
02.03.2019 | Olimpia Elblag - Radomiak Radom
02.03.2019 | GKS Belchatow - Ruch Chorzow
02.03.2019 | Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce
03.03.2019 | Gryf Wejherowo - Widzew Lodz
03.03.2019 | Gornik Leczna - Resovia
09.03.2019 | Skra Czestochowa - Olimpia Elblag
09.03.2019 | Blekitni Stargard Szczecinski - Gryf Wejherowo
09.03.2019 | Elana Torun - Resovia
09.03.2019 | Radomiak Radom - Rozwoj Katowice
09.03.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszkow
09.03.2019 | Pogon Siedlce - S. Stalowa Wola
09.03.2019 | GKS Belchatow - Gornik Leczna
09.03.2019 | Widzew Lodz - KS Row 1964 Rybnik
10.03.2019 | Ruch Chorzow - Olimpia Grudziadz
16.03.2019 | KS Row 1964 Rybnik - Blekitni Stargard Szczecinski
16.03.2019 | Resovia - Widzew Lodz
16.03.2019 | S. Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019 | Rozwoj Katowice - Skra Czestochowa
16.03.2019 | Olimpia Elblag - Ruch Chorzow
17.03.2019 | Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce
17.03.2019 | Znicz Pruszkow - Radomiak Radom
17.03.2019 | Gornik Leczna - Elana Torun
17.03.2019 | Olimpia Grudziadz - GKS Belchatow
23.03.2019 | Blekitni Stargard Szczecinski - Resovia
23.03.2019 | Radomiak Radom - S. Stalowa Wola
23.03.2019 | Skra Czestochowa - Znicz Pruszkow
23.03.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
23.03.2019 | Pogon Siedlce - KS Row 1964 Rybnik
23.03.2019 | Olimpia Grudziadz - Gornik Leczna
23.03.2019 | GKS Belchatow - Olimpia Elblag
23.03.2019 | Widzew Lodz - Elana Torun
24.03.2019 | Ruch Chorzow - Rozwoj Katowice
27.03.2019 | Resovia - Pogon Siedlce
29.03.2019 | Znicz Pruszkow - Ruch Chorzow
30.03.2019 | KS Row 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
30.03.2019 | S. Stalowa Wola - Skra Czestochowa
30.03.2019 | Rozwoj Katowice - GKS Belchatow
30.03.2019 | Olimpia Elblag - Olimpia Grudziadz
31.03.2019 | Gornik Leczna - Widzew Lodz
31.03.2019 | Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
31.03.2019 | Elana Torun - Blekitni Stargard Szczecinski
03.04.2019 | Resovia - KS Row 1964 Rybnik
06.04.2019 | Blekitni Stargard Szczecinski - Widzew Lodz
06.04.2019 | Skra Czestochowa - Gryf Wejherowo
06.04.2019 | Radomiak Radom - KS Row 1964 Rybnik
06.04.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Resovia
06.04.2019 | Pogon Siedlce - Elana Torun
06.04.2019 | Olimpia Elblag - Gornik Leczna
06.04.2019 | Olimpia Grudziadz - Rozwoj Katowice
06.04.2019 | Ruch Chorzow - S. Stalowa Wola
07.04.2019 | GKS Belchatow - Znicz Pruszkow
10.04.2019 | Olimpia Elblag - Widzew Lodz
12.04.2019 | Znicz Pruszkow - Olimpia Grudziadz
13.04.2019 | Elana Torun - Siarka Tarnobrzeg
13.04.2019 | Rozwoj Katowice - Olimpia Elblag
13.04.2019 | Resovia - Radomiak Radom
13.04.2019 | KS Row 1964 Rybnik - Skra Czestochowa
13.04.2019 | S. Stalowa Wola - GKS Belchatow
13.04.2019 | Gornik Leczna - Blekitni Stargard Szczecinski
14.04.2019 | Widzew Lodz - Pogon Siedlce
14.04.2019 | Gryf Wejherowo - Ruch Chorzow
17.04.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elblag
18.04.2019 | Rozwoj Katowice - Gornik Leczna
20.04.2019 | Skra Czestochowa - Resovia
20.04.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Widzew Lodz
20.04.2019 | Radomiak Radom - Elana Torun
20.04.2019 | Pogon Siedlce - Blekitni Stargard Szczecinski
20.04.2019 | Olimpia Elblag - Znicz Pruszkow
20.04.2019 | GKS Belchatow - Gryf Wejherowo
20.04.2019 | Olimpia Grudziadz - S. Stalowa Wola
20.04.2019 | Ruch Chorzow - KS Row 1964 Rybnik
24.04.2019 | Gornik Leczna - Pogon Siedlce
24.04.2019 | Blekitni Stargard Szczecinski - Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019 | Elana Torun - Skra Czestochowa
24.04.2019 | Resovia - Ruch Chorzow
24.04.2019 | KS Row 1964 Rybnik - GKS Belchatow
24.04.2019 | Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziadz
24.04.2019 | S. Stalowa Wola - Olimpia Elblag
24.04.2019 | Znicz Pruszkow - Rozwoj Katowice
24.04.2019 | Widzew Lodz - Radomiak Radom
27.04.2019 | Skra Czestochowa - Widzew Lodz
28.04.2019 | Znicz Pruszkow - Gornik Leczna
28.04.2019 | Rozwoj Katowice - S. Stalowa Wola
28.04.2019 | GKS Belchatow - Resovia
28.04.2019 | Radomiak Radom - Blekitni Stargard Szczecinski
28.04.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Pogon Siedlce
28.04.2019 | Olimpia Grudziadz - KS Row 1964 Rybnik
28.04.2019 | Ruch Chorzow - Elana Torun
28.04.2019 | Olimpia Elblag - Gryf Wejherowo
04.05.2019 | Blekitni Stargard Szczecinski - Skra Czestochowa
04.05.2019 | Pogon Siedlce - Radomiak Radom
04.05.2019 | Resovia - Olimpia Grudziadz
04.05.2019 | KS Row 1964 Rybnik - Olimpia Elblag
04.05.2019 | S. Stalowa Wola - Znicz Pruszkow
04.05.2019 | Widzew Lodz - Ruch Chorzow
05.05.2019 | Elana Torun - GKS Belchatow
05.05.2019 | Gornik Leczna - Siarka Tarnobrzeg
05.05.2019 | Gryf Wejherowo - Rozwoj Katowice
08.05.2019 | Widzew Lodz - Olimpia Grudziadz
11.05.2019 | S. Stalowa Wola - Gornik Leczna
11.05.2019 | Znicz Pruszkow - Gryf Wejherowo
11.05.2019 | Rozwoj Katowice - KS Row 1964 Rybnik
11.05.2019 | Olimpia Elblag - Resovia
11.05.2019 | Olimpia Grudziadz - Elana Torun
11.05.2019 | Ruch Chorzow - Blekitni Stargard Szczecinski
11.05.2019 | Skra Czestochowa - Pogon Siedlce
11.05.2019 | Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
12.05.2019 | GKS Belchatow - Widzew Lodz
18.05.2019 | Gornik Leczna - Radomiak Radom
19.05.2019 | Siarka Tarnobrzeg - Skra Czestochowa
19.05.2019 | Pogon Siedlce - Ruch Chorzow
19.05.2019 | Blekitni Stargard Szczecinski - GKS Belchatow
19.05.2019 | Elana Torun - Olimpia Elblag
19.05.2019 | Resovia - Rozwoj Katowice
19.05.2019 | KS Row 1964 Rybnik - Znicz Pruszkow
19.05.2019 | Gryf Wejherowo - S. Stalowa Wola
Göster
Canlı Skor
Polonya
I Liga
I Liga 18/19 Sezonu
Gryf Wejherowo - Gornik Leczna maçı
I Liga 18/19
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
I Liga | 1
Gryf Wejherowo
21/07/18 - 18:00
2 : 2
2 : 1 1. Devre
0 : 1 2. Devre
Gornik Leczna
Franciszek Smuda
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır