www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Avustralya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
NPL,Victoria
A-League, Kadınlar
A-Ligi
Avusturalya Kupası
Brisbane Premier Ligi
Brisbane Premier Ligi, Kadınlar
Capital NPL 1
Kuzey NSW NPL
NPL, Batı Avustralya
NPL, Güney Avustralya
NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
NSW NPL 1
Queensland NPL
Queensland NPL, Kadınlar
Queensland Premier Lig 1
Tazmanya NPL
Ulusal Premiyer Lig
Victoria NPL, Kadınlar
Victoria Premier League 1
Y-League
Sezon
NPL,Victoria 2017
NPL,Victoria 2024
NPL,Victoria 2023
NPL,Victoria 2022
NPL,Victoria 2021
NPL,Victoria 2020
NPL,Victoria 2019
NPL,Victoria 2018
NPL,Victoria 2016
NPL, Victoria 2015
Victoria Premier League 2014
Victoria Premier League 2013
Maçlar
26.08.2017 | Avondale FC - Oakleigh Cannons
09.02.2017 | Oakleigh Cannons - Kingston City FC
11.02.2017 | Avondale FC - St Albans Saints SC
17.02.2017 | Port Melbourne Sharks - South Melbourne
17.02.2017 | Oakleigh Cannons - Fc Bulleen Lions
17.02.2017 | Melbourne Knights - Pascoe Vale
18.02.2017 | North Geelong Warriors SC - Bentleigh Greens
18.02.2017 | Heidelberg United - Avondale FC
19.02.2017 | St Albans Saints SC - Hume City
20.02.2017 | Kingston City FC - Green Gully Cavaliers
24.02.2017 | Bentleigh Greens - Melbourne Knights
24.02.2017 | Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons
25.02.2017 | Pascoe Vale - Hume City
25.02.2017 | Avondale FC - South Melbourne
25.02.2017 | Heidelberg United - St Albans Saints SC
27.02.2017 | Kingston City FC - North Geelong Warriors SC
27.02.2017 | Fc Bulleen Lions - Green Gully Cavaliers
03.03.2017 | Port Melbourne Sharks - Green Gully Cavaliers
03.03.2017 | Melbourne Knights - Kingston City FC
04.03.2017 | North Geelong Warriors SC - Fc Bulleen Lions
04.03.2017 | Hume City - Bentleigh Greens
04.03.2017 | Heidelberg United - South Melbourne
05.03.2017 | St Albans Saints SC - Pascoe Vale
05.03.2017 | Oakleigh Cannons - Avondale FC
10.03.2017 | Bentleigh Greens - Pascoe Vale
10.03.2017 | Oakleigh Cannons - Heidelberg United
11.03.2017 | North Geelong Warriors SC - Port Melbourne Sharks
11.03.2017 | Avondale FC - Green Gully Cavaliers
12.03.2017 | St Albans Saints SC - South Melbourne
13.03.2017 | Kingston City FC - Hume City
13.03.2017 | Fc Bulleen Lions - Melbourne Knights
24.03.2017 | Pascoe Vale - Kingston City FC
24.03.2017 | Bentleigh Greens - St Albans Saints SC
24.03.2017 | Oakleigh Cannons - South Melbourne
24.03.2017 | Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks
25.03.2017 | North Geelong Warriors SC - Avondale FC
25.03.2017 | Green Gully Cavaliers - Heidelberg United
25.03.2017 | Hume City - Fc Bulleen Lions
31.03.2017 | Port Melbourne Sharks - Hume City
31.03.2017 | Avondale FC - Melbourne Knights
01.04.2017 | Fc Bulleen Lions - Pascoe Vale
01.04.2017 | Green Gully Cavaliers - South Melbourne
01.04.2017 | Heidelberg United - North Geelong Warriors SC
02.04.2017 | St Albans Saints SC - Oakleigh Cannons
03.04.2017 | Kingston City FC - Bentleigh Greens
07.04.2017 | Bentleigh Greens - Fc Bulleen Lions
07.04.2017 | Melbourne Knights - Heidelberg United
08.04.2017 | Green Gully Cavaliers - Oakleigh Cannons
08.04.2017 | Hume City - Avondale FC
08.04.2017 | Pascoe Vale - Port Melbourne Sharks
09.04.2017 | South Melbourne - North Geelong Warriors SC
10.04.2017 | Kingston City FC - St Albans Saints SC
15.04.2017 | St Albans Saints SC - Green Gully Cavaliers
15.04.2017 | North Geelong Warriors SC - Oakleigh Cannons
15.04.2017 | Avondale FC - Pascoe Vale
15.04.2017 | Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens
17.04.2017 | South Melbourne - Melbourne Knights
17.04.2017 | Heidelberg United - Hume City
17.04.2017 | Fc Bulleen Lions - Kingston City FC
21.04.2017 | Pascoe Vale - Heidelberg United
21.04.2017 | Bentleigh Greens - Avondale FC
21.04.2017 | Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
22.04.2017 | Green Gully Cavaliers - North Geelong Warriors SC
23.04.2017 | St Albans Saints SC - Fc Bulleen Lions
23.04.2017 | South Melbourne - Hume City
24.04.2017 | Kingston City FC - Port Melbourne Sharks
28.04.2017 | Port Melbourne Sharks - Fc Bulleen Lions
29.04.2017 | North Geelong Warriors SC - St Albans Saints SC
29.04.2017 | Avondale FC - Kingston City FC
29.04.2017 | Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights
29.04.2017 | Hume City - Oakleigh Cannons
30.04.2017 | Heidelberg United - Bentleigh Greens
30.04.2017 | South Melbourne - Pascoe Vale
05.05.2017 | Pascoe Vale - Oakleigh Cannons
05.05.2017 | Bentleigh Greens - South Melbourne
05.05.2017 | Melbourne Knights - North Geelong Warriors SC
06.05.2017 | Hume City - Green Gully Cavaliers
07.05.2017 | Port Melbourne Sharks - St Albans Saints SC
08.05.2017 | Kingston City FC - Heidelberg United
08.05.2017 | Fc Bulleen Lions - Avondale FC
12.05.2017 | Pascoe Vale - Green Gully Cavaliers
12.05.2017 | Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens
13.05.2017 | North Geelong Warriors SC - Hume City
13.05.2017 | Avondale FC - Port Melbourne Sharks
14.05.2017 | St Albans Saints SC - Melbourne Knights
14.05.2017 | Heidelberg United - Fc Bulleen Lions
15.05.2017 | Kingston City FC - South Melbourne
19.05.2017 | Port Melbourne Sharks - Heidelberg United
19.05.2017 | Melbourne Knights - Hume City
20.05.2017 | North Geelong Warriors SC - Pascoe Vale
20.05.2017 | Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens
21.05.2017 | St Albans Saints SC - Avondale FC
21.05.2017 | South Melbourne - Fc Bulleen Lions
22.05.2017 | Kingston City FC - Oakleigh Cannons
26.05.2017 | Pascoe Vale - Melbourne Knights
26.05.2017 | Bentleigh Greens - North Geelong Warriors SC
27.05.2017 | Avondale FC - Heidelberg United
27.05.2017 | Green Gully Cavaliers - Kingston City FC
27.05.2017 | Hume City - St Albans Saints SC
28.05.2017 | South Melbourne - Port Melbourne Sharks
29.05.2017 | Fc Bulleen Lions - Oakleigh Cannons
02.06.2017 | Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks
02.06.2017 | Melbourne Knights - Bentleigh Greens
03.06.2017 | North Geelong Warriors SC - Kingston City FC
03.06.2017 | Green Gully Cavaliers - Fc Bulleen Lions
03.06.2017 | Hume City - Pascoe Vale
04.06.2017 | St Albans Saints SC - Heidelberg United
04.06.2017 | South Melbourne - Avondale FC
09.06.2017 | Pascoe Vale - St Albans Saints SC
09.06.2017 | Bentleigh Greens - Hume City
10.06.2017 | Avondale FC - Oakleigh Cannons
10.06.2017 | Fc Bulleen Lions - North Geelong Warriors SC
10.06.2017 | Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks
11.06.2017 | South Melbourne - Heidelberg United
12.06.2017 | Kingston City FC - Melbourne Knights
16.06.2017 | Pascoe Vale - Bentleigh Greens
16.06.2017 | Melbourne Knights - Fc Bulleen Lions
17.06.2017 | Green Gully Cavaliers - Avondale FC
17.06.2017 | Port Melbourne Sharks - North Geelong Warriors SC
17.06.2017 | Hume City - Kingston City FC
18.06.2017 | Heidelberg United - Oakleigh Cannons
18.06.2017 | South Melbourne - St Albans Saints SC
23.06.2017 | Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights
24.06.2017 | Avondale FC - North Geelong Warriors SC
24.06.2017 | Fc Bulleen Lions - Hume City
25.06.2017 | St Albans Saints SC - Bentleigh Greens
25.06.2017 | Heidelberg United - Green Gully Cavaliers
25.06.2017 | South Melbourne - Oakleigh Cannons
26.06.2017 | Kingston City FC - Pascoe Vale
30.06.2017 | Pascoe Vale - Fc Bulleen Lions
30.06.2017 | Bentleigh Greens - Kingston City FC
30.06.2017 | Oakleigh Cannons - St Albans Saints SC
30.06.2017 | Melbourne Knights - Avondale FC
01.07.2017 | North Geelong Warriors SC - Heidelberg United
01.07.2017 | Hume City - Port Melbourne Sharks
02.07.2017 | South Melbourne - Green Gully Cavaliers
07.07.2017 | Port Melbourne Sharks - Pascoe Vale
07.07.2017 | Oakleigh Cannons - Green Gully Cavaliers
08.07.2017 | North Geelong Warriors SC - South Melbourne
08.07.2017 | Avondale FC - Hume City
09.07.2017 | St Albans Saints SC - Kingston City FC
09.07.2017 | Heidelberg United - Melbourne Knights
10.07.2017 | Fc Bulleen Lions - Bentleigh Greens
14.07.2017 | Pascoe Vale - Avondale FC
14.07.2017 | Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks
14.07.2017 | Oakleigh Cannons - North Geelong Warriors SC
14.07.2017 | Melbourne Knights - South Melbourne
15.07.2017 | Green Gully Cavaliers - St Albans Saints SC
15.07.2017 | Hume City - Heidelberg United
17.07.2017 | Kingston City FC - Fc Bulleen Lions
21.07.2017 | Port Melbourne Sharks - Kingston City FC
21.07.2017 | Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
22.07.2017 | North Geelong Warriors SC - Green Gully Cavaliers
22.07.2017 | Avondale FC - Bentleigh Greens
22.07.2017 | Hume City - South Melbourne
23.07.2017 | Heidelberg United - Pascoe Vale
24.07.2017 | Fc Bulleen Lions - St Albans Saints SC
28.07.2017 | Bentleigh Greens - Heidelberg United
28.07.2017 | Oakleigh Cannons - Hume City
28.07.2017 | Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers
28.07.2017 | Kingston City FC - Avondale FC
29.07.2017 | Pascoe Vale - South Melbourne
30.07.2017 | St Albans Saints SC - North Geelong Warriors SC
31.07.2017 | Fc Bulleen Lions - Port Melbourne Sharks
02.08.2017 | South Melbourne - Avondale FC
04.08.2017 | Oakleigh Cannons - Heidelberg United
05.08.2017 | Avondale FC - Kingston City FC
11.08.2017 | Oakleigh Cannons - Pascoe Vale
12.08.2017 | North Geelong Warriors SC - Melbourne Knights
12.08.2017 | Avondale FC - Fc Bulleen Lions
12.08.2017 | Green Gully Cavaliers - Hume City
13.08.2017 | St Albans Saints SC - Port Melbourne Sharks
13.08.2017 | Heidelberg United - Kingston City FC
13.08.2017 | South Melbourne - Bentleigh Greens
20.08.2017 | Hume City - North Geelong Warriors SC
20.08.2017 | Green Gully Cavaliers - Pascoe Vale
20.08.2017 | Port Melbourne Sharks - Avondale FC
20.08.2017 | Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons
20.08.2017 | Melbourne Knights - St Albans Saints SC
20.08.2017 | South Melbourne - Kingston City FC
20.08.2017 | Fc Bulleen Lions - Heidelberg United
25.08.2017 | Bentleigh Greens - Green Gully Cavaliers
01.09.2017 | South Melbourne - Bentleigh Greens
01.09.2017 | Heidelberg United - Oakleigh Cannons
10.09.2017 | Heidelberg United - Bentleigh Greens
Göster
Canlı Skor
Avustralya
NPL,Victoria
NPL,Victoria 2017 Sezonu
Avondale FC - Oakleigh Cannons maçı
NPL,Victoria 2017
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
NPL,Victoria | 1
Avondale FC
Anthony Barbieri
26/08/17 - 08:00
1 : 2
Seyirci: 1000
Stat: Avondale Heights Reserve
Oakleigh Cannons
Peter Tsolakis
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır