www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Profesyonel Lig
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Primera Nacional
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Premier Lig 13/14
Profesyonel Lig 2024
Profesyonel Lig 2023
Profesyonel Lig 2022
Profesyonel Lig 2021
Premier Lig 2021
Premier Lig 19/20
Premier Lig 18/19
Premier Lig 17/18
Premier Lig 16/17
Premier Lig 2016
Premier Lig 2015
Premier Lig 2014
Premier Lig 12/13
Primera Division 11/12
Primera Division 10/11
Primera Division 09/10
Primera Division 08/09
Primera Division 07/08
Primera Division 06/07
Primera Division 05/06
Primera Division 04/05
Primera Division 03/04
Maçlar
04.05.2014 | Arsenal De Sarandi - Newell´s Old Boys
03.08.2013 | Godoy Cruz - Argentinos Juniors
03.08.2013 | Arsenal De Sarandi - Estudiantes de la Plata
03.08.2013 | All Boys - Atletico de Rafaela
04.08.2013 | CA Tigre - Velez Sarsfield
04.08.2013 | Colon De Santa Fe - Racing Club
04.08.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - O. Bahaia Blanca
04.08.2013 | Atletico Lanus - Belgrano De Cordoba
05.08.2013 | Gymnasia La Plata - CA River Plate (ARJ)
05.08.2013 | Rosario Central - Quilmes
07.08.2013 | Argentinos Juniors - Colon De Santa Fe
08.08.2013 | Belgrano De Cordoba - Boca Juniors
08.08.2013 | Estudiantes de la Plata - All Boys
08.08.2013 | Atletico de Rafaela - Atletico Lanus
08.08.2013 | Quilmes - Godoy Cruz
09.08.2013 | Velez Sarsfield - Arsenal De Sarandi
09.08.2013 | O. Bahaia Blanca - CA Tigre
10.08.2013 | Racing Club - CA San Lorenzo de Almagro
10.08.2013 | CA River Plate (ARJ) - Rosario Central
14.08.2013 | Boca Juniors - Newell´s Old Boys
17.08.2013 | Arsenal De Sarandi - O. Bahaia Blanca
17.08.2013 | Colon De Santa Fe - Quilmes
18.08.2013 | Gymnasia La Plata - Rosario Central
18.08.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - Argentinos Juniors
18.08.2013 | Newell´s Old Boys - Belgrano De Cordoba
18.08.2013 | CA Tigre - Racing Club
19.08.2013 | Boca Juniors - Atletico de Rafaela
19.08.2013 | Godoy Cruz - CA River Plate (ARJ)
20.08.2013 | All Boys - Velez Sarsfield
20.08.2013 | Atletico Lanus - Estudiantes de la Plata
23.08.2013 | Belgrano De Cordoba - Gymnasia La Plata
24.08.2013 | Atletico de Rafaela - Newell´s Old Boys
24.08.2013 | Racing Club - Arsenal De Sarandi
24.08.2013 | Velez Sarsfield - Atletico Lanus
25.08.2013 | Argentinos Juniors - CA Tigre
25.08.2013 | Rosario Central - Godoy Cruz
25.08.2013 | O. Bahaia Blanca - All Boys
26.08.2013 | CA River Plate (ARJ) - Colon De Santa Fe
26.08.2013 | Estudiantes de la Plata - Boca Juniors
27.08.2013 | Quilmes - CA San Lorenzo de Almagro
28.08.2013 | Newell´s Old Boys - Gymnasia La Plata
31.08.2013 | Newell´s Old Boys - Estudiantes de la Plata
01.09.2013 | CA Tigre - Quilmes
01.09.2013 | All Boys - Racing Club
01.09.2013 | Gymnasia La Plata - Godoy Cruz
01.09.2013 | Colon De Santa Fe - Rosario Central
01.09.2013 | Boca Juniors - Velez Sarsfield
02.09.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - CA River Plate (ARJ)
02.09.2013 | Arsenal De Sarandi - Argentinos Juniors
02.09.2013 | Belgrano De Cordoba - Atletico de Rafaela
03.09.2013 | Atletico Lanus - O. Bahaia Blanca
07.09.2013 | Velez Sarsfield - Newell´s Old Boys
07.09.2013 | Estudiantes de la Plata - Belgrano De Cordoba
07.09.2013 | Godoy Cruz - Colon De Santa Fe
08.09.2013 | Argentinos Juniors - All Boys
08.09.2013 | Atletico de Rafaela - Gymnasia La Plata
08.09.2013 | Racing Club - Atletico Lanus
08.09.2013 | Rosario Central - CA San Lorenzo de Almagro
08.09.2013 | Quilmes - Arsenal De Sarandi
09.09.2013 | CA River Plate (ARJ) - CA Tigre
09.09.2013 | O. Bahaia Blanca - Boca Juniors
14.09.2013 | Atletico Lanus - Argentinos Juniors
14.09.2013 | Belgrano De Cordoba - Velez Sarsfield
15.09.2013 | Newell´s Old Boys - O. Bahaia Blanca
15.09.2013 | All Boys - Quilmes
15.09.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - Godoy Cruz
15.09.2013 | Atletico de Rafaela - Estudiantes de la Plata
15.09.2013 | CA Tigre - Rosario Central
16.09.2013 | Boca Juniors - Racing Club
16.09.2013 | Arsenal De Sarandi - CA River Plate (ARJ)
18.09.2013 | Gymnasia La Plata - Colon De Santa Fe
21.09.2013 | Godoy Cruz - CA Tigre
21.09.2013 | Racing Club - Newell´s Old Boys
21.09.2013 | O. Bahaia Blanca - Belgrano De Cordoba
22.09.2013 | Rosario Central - Arsenal De Sarandi
22.09.2013 | Quilmes - Atletico Lanus
22.09.2013 | Colon De Santa Fe - CA San Lorenzo de Almagro
22.09.2013 | Estudiantes de la Plata - Gymnasia La Plata
23.09.2013 | Argentinos Juniors - Boca Juniors
23.09.2013 | CA River Plate (ARJ) - All Boys
24.09.2013 | Velez Sarsfield - Atletico de Rafaela
27.09.2013 | Arsenal De Sarandi - Godoy Cruz
28.09.2013 | All Boys - Rosario Central
28.09.2013 | Estudiantes de la Plata - Velez Sarsfield
28.09.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - Gymnasia La Plata
28.09.2013 | Atletico de Rafaela - O. Bahaia Blanca
29.09.2013 | Newell´s Old Boys - Argentinos Juniors
29.09.2013 | CA Tigre - Colon De Santa Fe
29.09.2013 | Belgrano De Cordoba - Racing Club
30.09.2013 | Boca Juniors - Quilmes
30.09.2013 | Atletico Lanus - CA River Plate (ARJ)
05.10.2013 | Argentinos Juniors - Belgrano De Cordoba
05.10.2013 | O. Bahaia Blanca - Estudiantes de la Plata
06.10.2013 | Quilmes - Newell´s Old Boys
06.10.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Tigre
07.10.2013 | CA River Plate (ARJ) - Boca Juniors
07.10.2013 | Racing Club - Atletico de Rafaela
07.10.2013 | Colon De Santa Fe - Arsenal De Sarandi
07.10.2013 | Godoy Cruz - All Boys
08.10.2013 | Gymnasia La Plata - Velez Sarsfield
08.10.2013 | Rosario Central - Atletico Lanus
12.10.2013 | All Boys - Colon De Santa Fe
13.10.2013 | Atletico de Rafaela - Argentinos Juniors
13.10.2013 | Belgrano De Cordoba - Quilmes
13.10.2013 | Arsenal De Sarandi - CA San Lorenzo de Almagro
13.10.2013 | Estudiantes de la Plata - Racing Club
13.10.2013 | Velez Sarsfield - O. Bahaia Blanca
14.10.2013 | Boca Juniors - Rosario Central
14.10.2013 | Newell´s Old Boys - CA River Plate (ARJ)
15.10.2013 | CA Tigre - Gymnasia La Plata
15.10.2013 | Atletico Lanus - Godoy Cruz
18.10.2013 | Quilmes - Atletico de Rafaela
19.10.2013 | Argentinos Juniors - Estudiantes de la Plata
19.10.2013 | Racing Club - Velez Sarsfield
20.10.2013 | Colon De Santa Fe - Atletico Lanus
20.10.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - All Boys
20.10.2013 | Rosario Central - Newell´s Old Boys
20.10.2013 | Gymnasia La Plata - O. Bahaia Blanca
20.10.2013 | CA Tigre - Arsenal De Sarandi
21.10.2013 | CA River Plate (ARJ) - Belgrano De Cordoba
21.10.2013 | Godoy Cruz - Boca Juniors
23.10.2013 | Velez Sarsfield - Argentinos Juniors
23.10.2013 | All Boys - CA Tigre
24.10.2013 | Atletico de Rafaela - CA River Plate (ARJ)
24.10.2013 | Atletico Lanus - CA San Lorenzo de Almagro
25.10.2013 | Belgrano De Cordoba - Rosario Central
25.10.2013 | Newell´s Old Boys - Godoy Cruz
26.10.2013 | Boca Juniors - Colon De Santa Fe
26.10.2013 | Arsenal De Sarandi - Gymnasia La Plata
28.10.2013 | Estudiantes de la Plata - Quilmes
29.10.2013 | O. Bahaia Blanca - Racing Club
01.11.2013 | Arsenal De Sarandi - All Boys
02.11.2013 | Colon De Santa Fe - Newell´s Old Boys
02.11.2013 | Argentinos Juniors - O. Bahaia Blanca
02.11.2013 | Rosario Central - Atletico de Rafaela
02.11.2013 | Godoy Cruz - Belgrano De Cordoba
03.11.2013 | Gymnasia La Plata - Racing Club
03.11.2013 | CA Tigre - Atletico Lanus
03.11.2013 | Quilmes - Velez Sarsfield
03.11.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - Boca Juniors
04.11.2013 | CA River Plate (ARJ) - Estudiantes de la Plata
09.11.2013 | Atletico de Rafaela - Godoy Cruz
09.11.2013 | O. Bahaia Blanca - Quilmes
09.11.2013 | All Boys - Gymnasia La Plata
10.11.2013 | Estudiantes de la Plata - Rosario Central
10.11.2013 | Newell´s Old Boys - CA San Lorenzo de Almagro
10.11.2013 | Boca Juniors - CA Tigre
10.11.2013 | Belgrano De Cordoba - Colon De Santa Fe
10.11.2013 | Racing Club - Argentinos Juniors
11.11.2013 | Velez Sarsfield - CA River Plate (ARJ)
12.11.2013 | Atletico Lanus - Arsenal De Sarandi
16.11.2013 | Gymnasia La Plata - Argentinos Juniors
16.11.2013 | All Boys - Atletico Lanus
16.11.2013 | Godoy Cruz - Estudiantes de la Plata
16.11.2013 | Quilmes - Racing Club
17.11.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - Belgrano De Cordoba
17.11.2013 | Rosario Central - Velez Sarsfield
17.11.2013 | CA River Plate (ARJ) - O. Bahaia Blanca
18.11.2013 | Arsenal De Sarandi - Boca Juniors
18.11.2013 | Colon De Santa Fe - Atletico de Rafaela
19.11.2013 | CA Tigre - Newell´s Old Boys
23.11.2013 | Velez Sarsfield - Godoy Cruz
23.11.2013 | Argentinos Juniors - Quilmes
24.11.2013 | O. Bahaia Blanca - Rosario Central
24.11.2013 | Atletico de Rafaela - CA San Lorenzo de Almagro
24.11.2013 | Atletico Lanus - Gymnasia La Plata
24.11.2013 | Boca Juniors - All Boys
25.11.2013 | Newell´s Old Boys - Arsenal De Sarandi
25.11.2013 | Racing Club - CA River Plate (ARJ)
25.11.2013 | Estudiantes de la Plata - Colon De Santa Fe
26.11.2013 | Belgrano De Cordoba - CA Tigre
29.11.2013 | Godoy Cruz - O. Bahaia Blanca
30.11.2013 | Rosario Central - Racing Club
30.11.2013 | Colon De Santa Fe - Velez Sarsfield
30.11.2013 | CA Tigre - Atletico de Rafaela
01.12.2013 | Arsenal De Sarandi - Belgrano De Cordoba
01.12.2013 | All Boys - Newell´s Old Boys
01.12.2013 | Gymnasia La Plata - Quilmes
01.12.2013 | CA San Lorenzo de Almagro - Estudiantes de la Plata
01.12.2013 | Atletico Lanus - Boca Juniors
02.12.2013 | CA River Plate (ARJ) - Argentinos Juniors
06.12.2013 | Belgrano De Cordoba - All Boys
07.12.2013 | Racing Club - Godoy Cruz
07.12.2013 | Argentinos Juniors - Rosario Central
08.12.2013 | Atletico de Rafaela - Arsenal De Sarandi
08.12.2013 | Estudiantes de la Plata - CA Tigre
08.12.2013 | Boca Juniors - Gymnasia La Plata
09.12.2013 | Quilmes - CA River Plate (ARJ)
10.12.2013 | O. Bahaia Blanca - Colon De Santa Fe
15.12.2013 | Newell´s Old Boys - Atletico Lanus
15.12.2013 | Velez Sarsfield - CA San Lorenzo de Almagro
07.02.2014 | Estudiantes de la Plata - Arsenal De Sarandi
08.02.2014 | Velez Sarsfield - CA Tigre
08.02.2014 | O. Bahaia Blanca - CA San Lorenzo de Almagro
08.02.2014 | Argentinos Juniors - Godoy Cruz
09.02.2014 | Atletico de Rafaela - All Boys
09.02.2014 | Racing Club - Colon De Santa Fe
09.02.2014 | Quilmes - Rosario Central
09.02.2014 | Newell´s Old Boys - Boca Juniors
10.02.2014 | CA River Plate (ARJ) - Gymnasia La Plata
11.02.2014 | Belgrano De Cordoba - Atletico Lanus
15.02.2014 | Godoy Cruz - Quilmes
15.02.2014 | All Boys - Estudiantes de la Plata
15.02.2014 | Arsenal De Sarandi - Velez Sarsfield
16.02.2014 | CA Tigre - O. Bahaia Blanca
16.02.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Racing Club
16.02.2014 | Colon De Santa Fe - Argentinos Juniors
16.02.2014 | Gymnasia La Plata - Newell´s Old Boys
16.02.2014 | Atletico Lanus - Atletico de Rafaela
16.02.2014 | Rosario Central - CA River Plate (ARJ)
17.02.2014 | Boca Juniors - Belgrano De Cordoba
18.02.2014 | O. Bahaia Blanca - Arsenal De Sarandi
19.02.2014 | Velez Sarsfield - All Boys
19.02.2014 | Racing Club - CA Tigre
19.02.2014 | Quilmes - Colon De Santa Fe
20.02.2014 | Argentinos Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
20.02.2014 | Estudiantes de la Plata - Atletico Lanus
20.02.2014 | CA River Plate (ARJ) - Godoy Cruz
20.02.2014 | Belgrano De Cordoba - Newell´s Old Boys
21.02.2014 | Rosario Central - Gymnasia La Plata
21.02.2014 | Atletico de Rafaela - Boca Juniors
22.02.2014 | Atletico Lanus - Velez Sarsfield
23.02.2014 | All Boys - O. Bahaia Blanca
23.02.2014 | Arsenal De Sarandi - Racing Club
23.02.2014 | Newell´s Old Boys - Atletico de Rafaela
23.02.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Quilmes
23.02.2014 | Boca Juniors - Estudiantes de la Plata
24.02.2014 | Colon De Santa Fe - CA River Plate (ARJ)
24.02.2014 | Godoy Cruz - Rosario Central
25.02.2014 | CA Tigre - Argentinos Juniors
25.02.2014 | Gymnasia La Plata - Belgrano De Cordoba
28.02.2014 | Godoy Cruz - Gymnasia La Plata
01.03.2014 | Racing Club - All Boys
01.03.2014 | Velez Sarsfield - Boca Juniors
01.03.2014 | Atletico de Rafaela - Belgrano De Cordoba
02.03.2014 | Argentinos Juniors - Arsenal De Sarandi
02.03.2014 | Rosario Central - Colon De Santa Fe
02.03.2014 | Quilmes - CA Tigre
02.03.2014 | O. Bahaia Blanca - Atletico Lanus
02.03.2014 | CA River Plate (ARJ) - CA San Lorenzo de Almagro
03.03.2014 | Estudiantes de la Plata - Newell´s Old Boys
04.03.2014 | Colon De Santa Fe - Godoy Cruz
05.03.2014 | Gymnasia La Plata - Atletico de Rafaela
05.03.2014 | All Boys - Argentinos Juniors
05.03.2014 | Belgrano De Cordoba - Estudiantes de la Plata
05.03.2014 | Atletico Lanus - Racing Club
06.03.2014 | Boca Juniors - O. Bahaia Blanca
06.03.2014 | Newell´s Old Boys - Velez Sarsfield
06.03.2014 | Arsenal De Sarandi - Quilmes
07.03.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Rosario Central
07.03.2014 | CA Tigre - CA River Plate (ARJ)
08.03.2014 | Colon De Santa Fe - Gymnasia La Plata
08.03.2014 | Argentinos Juniors - Atletico Lanus
08.03.2014 | Estudiantes de la Plata - Atletico de Rafaela
09.03.2014 | Velez Sarsfield - Belgrano De Cordoba
09.03.2014 | Godoy Cruz - CA San Lorenzo de Almagro
09.03.2014 | O. Bahaia Blanca - Newell´s Old Boys
09.03.2014 | CA River Plate (ARJ) - Arsenal De Sarandi
10.03.2014 | Racing Club - Boca Juniors
11.03.2014 | Quilmes - All Boys
11.03.2014 | Rosario Central - CA Tigre
15.03.2014 | Atletico de Rafaela - Velez Sarsfield
15.03.2014 | CA Tigre - Godoy Cruz
15.03.2014 | Belgrano De Cordoba - O. Bahaia Blanca
16.03.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Colon De Santa Fe
16.03.2014 | Gymnasia La Plata - Estudiantes de la Plata
16.03.2014 | Arsenal De Sarandi - Rosario Central
16.03.2014 | Newell´s Old Boys - Racing Club
16.03.2014 | Boca Juniors - Argentinos Juniors
17.03.2014 | All Boys - CA River Plate (ARJ)
18.03.2014 | Atletico Lanus - Quilmes
21.03.2014 | O. Bahaia Blanca - Atletico de Rafaela
22.03.2014 | Colon De Santa Fe - CA Tigre
22.03.2014 | Racing Club - Belgrano De Cordoba
22.03.2014 | Argentinos Juniors - Newell´s Old Boys
23.03.2014 | Rosario Central - All Boys
23.03.2014 | Velez Sarsfield - Estudiantes de la Plata
23.03.2014 | Godoy Cruz - Arsenal De Sarandi
23.03.2014 | Gymnasia La Plata - CA San Lorenzo de Almagro
23.03.2014 | CA River Plate (ARJ) - Atletico Lanus
24.03.2014 | Quilmes - Boca Juniors
28.03.2014 | All Boys - Godoy Cruz
29.03.2014 | Estudiantes de la Plata - O. Bahaia Blanca
29.03.2014 | Belgrano De Cordoba - Argentinos Juniors
29.03.2014 | Velez Sarsfield - Gymnasia La Plata
30.03.2014 | Newell´s Old Boys - Quilmes
30.03.2014 | Atletico de Rafaela - Racing Club
30.03.2014 | Atletico Lanus - Rosario Central
30.03.2014 | Arsenal De Sarandi - Colon De Santa Fe
30.03.2014 | Boca Juniors - CA River Plate (ARJ)
31.03.2014 | CA Tigre - CA San Lorenzo de Almagro
01.04.2014 | Quilmes - Belgrano De Cordoba
01.04.2014 | O. Bahaia Blanca - Velez Sarsfield
02.04.2014 | Argentinos Juniors - Atletico de Rafaela
02.04.2014 | Racing Club - Estudiantes de la Plata
02.04.2014 | Godoy Cruz - Atletico Lanus
02.04.2014 | Rosario Central - Boca Juniors
02.04.2014 | Colon De Santa Fe - All Boys
03.04.2014 | CA River Plate (ARJ) - Newell´s Old Boys
03.04.2014 | Gymnasia La Plata - CA Tigre
04.04.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Arsenal De Sarandi
06.04.2014 | Atletico Lanus - Colon De Santa Fe
06.04.2014 | Velez Sarsfield - Racing Club
06.04.2014 | Newell´s Old Boys - Rosario Central
06.04.2014 | Atletico de Rafaela - Quilmes
06.04.2014 | All Boys - CA San Lorenzo de Almagro
06.04.2014 | Arsenal De Sarandi - CA Tigre
07.04.2014 | Boca Juniors - Godoy Cruz
07.04.2014 | Belgrano De Cordoba - CA River Plate (ARJ)
08.04.2014 | Estudiantes de la Plata - Argentinos Juniors
09.04.2014 | O. Bahaia Blanca - Gymnasia La Plata
12.04.2014 | CA Tigre - All Boys
12.04.2014 | Rosario Central - Belgrano De Cordoba
12.04.2014 | Quilmes - Estudiantes de la Plata
12.04.2014 | Argentinos Juniors - Velez Sarsfield
13.04.2014 | Racing Club - O. Bahaia Blanca
13.04.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Atletico Lanus
13.04.2014 | Godoy Cruz - Newell´s Old Boys
13.04.2014 | Gymnasia La Plata - Arsenal De Sarandi
14.04.2014 | CA River Plate (ARJ) - Atletico de Rafaela
14.04.2014 | Colon De Santa Fe - Boca Juniors
15.04.2014 | O. Bahaia Blanca - Argentinos Juniors
15.04.2014 | Velez Sarsfield - Quilmes
16.04.2014 | Atletico de Rafaela - Rosario Central
16.04.2014 | Estudiantes de la Plata - CA River Plate (ARJ)
16.04.2014 | Newell´s Old Boys - Colon De Santa Fe
17.04.2014 | Boca Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
17.04.2014 | All Boys - Arsenal De Sarandi
17.04.2014 | Belgrano De Cordoba - Godoy Cruz
18.04.2014 | Racing Club - Gymnasia La Plata
19.04.2014 | Rosario Central - Estudiantes de la Plata
20.04.2014 | Quilmes - O. Bahaia Blanca
20.04.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Newell´s Old Boys
20.04.2014 | Colon De Santa Fe - Belgrano De Cordoba
20.04.2014 | Argentinos Juniors - Racing Club
20.04.2014 | Arsenal De Sarandi - Atletico Lanus
21.04.2014 | CA River Plate (ARJ) - Velez Sarsfield
21.04.2014 | CA Tigre - Boca Juniors
21.04.2014 | Godoy Cruz - Atletico de Rafaela
21.04.2014 | Gymnasia La Plata - All Boys
26.04.2014 | Newell´s Old Boys - CA Tigre
26.04.2014 | Belgrano De Cordoba - CA San Lorenzo de Almagro
26.04.2014 | Atletico de Rafaela - Colon De Santa Fe
27.04.2014 | Argentinos Juniors - Gymnasia La Plata
27.04.2014 | Velez Sarsfield - Rosario Central
27.04.2014 | Racing Club - Quilmes
27.04.2014 | Estudiantes de la Plata - Godoy Cruz
27.04.2014 | Atletico Lanus - All Boys
28.04.2014 | Boca Juniors - Arsenal De Sarandi
28.04.2014 | O. Bahaia Blanca - CA River Plate (ARJ)
01.05.2014 | Atletico Lanus - CA Tigre
03.05.2014 | Quilmes - Argentinos Juniors
03.05.2014 | Colon De Santa Fe - Estudiantes de la Plata
03.05.2014 | Rosario Central - O. Bahaia Blanca
04.05.2014 | Godoy Cruz - Velez Sarsfield
04.05.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Atletico de Rafaela
04.05.2014 | Gymnasia La Plata - Atletico Lanus
05.05.2014 | CA River Plate (ARJ) - Racing Club
05.05.2014 | All Boys - Boca Juniors
06.05.2014 | CA Tigre - Belgrano De Cordoba
10.05.2014 | O. Bahaia Blanca - Godoy Cruz
10.05.2014 | Estudiantes de la Plata - CA San Lorenzo de Almagro
10.05.2014 | Newell´s Old Boys - All Boys
11.05.2014 | Atletico de Rafaela - CA Tigre
11.05.2014 | Velez Sarsfield - Colon De Santa Fe
11.05.2014 | Racing Club - Rosario Central
11.05.2014 | Quilmes - Gymnasia La Plata
11.05.2014 | Belgrano De Cordoba - Arsenal De Sarandi
12.05.2014 | Boca Juniors - Atletico Lanus
12.05.2014 | Argentinos Juniors - CA River Plate (ARJ)
17.05.2014 | All Boys - Belgrano De Cordoba
18.05.2014 | Rosario Central - Argentinos Juniors
18.05.2014 | Arsenal De Sarandi - Atletico de Rafaela
18.05.2014 | Colon De Santa Fe - O. Bahaia Blanca
18.05.2014 | Godoy Cruz - Racing Club
18.05.2014 | Gymnasia La Plata - Boca Juniors
18.05.2014 | CA Tigre - Estudiantes de la Plata
18.05.2014 | CA River Plate (ARJ) - Quilmes
19.05.2014 | Atletico Lanus - Newell´s Old Boys
20.05.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - Velez Sarsfield
24.05.2014 | Colon De Santa Fe - Atletico de Rafaela
25.05.2014 | CA San Lorenzo de Almagro - CA River Plate (ARJ)
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Profesyonel Lig
Premier Lig 13/14 Sezonu
Arsenal De Sarandi - Newell's Old Boys maçı
Premier Lig 13/14
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Profesyonel Lig | 17
Arsenal De Sarandi
Sergio Rondina
04/05/14 - 23:00
3 : 2
2 : 1 1. Devre
1 : 1 2. Devre
Newell's Old Boys
Omar De Felippe
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır