İtalya - Serie A | İY | |||||
21:45 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
3:2 |
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Konfederasyon Kupası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
21:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Fransa - Ligue 2 | İY | |||||
21:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
22:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Bahar Şampiyonası | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- |
İtalya - Serie C, Grup A | İY | |||||
21:45 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Serie C, Grup B | İY | |||||
21:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Serie C, Grup C | İY | |||||
21:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
-:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - U23 Şampiyonası | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
1:1 |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
19:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
Suudi Arabistan - Süper Kupa | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
04:30 MS |
MS
|
3:1 |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
21:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:30 MS |
MS
|
1:0 |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
00:10 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 |
Arnavutluk - Kategoria Superiore | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 |
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar | İY | |||||
13:15 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 MS |
MS
|
-:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
21:45 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
2:0 |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
16:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Amazonense | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 |
Brezilya - Cearense, Serie B | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Paulista Serie A1 | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Bulgaristan - B PFG | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
1:2 |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
00:15 MS |
MS
|
2:0 |
El Salvador - Segunda Division | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 |
Ermenistan - Ermeni Kupası | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
1:1 |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Hindistan - Hindistan Süper Ligi | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Hindistan - I-Ligi | İY | |||||
16:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:15 MS |
MS
|
2:1 | ||||
04:30 MS |
MS
|
1:0 |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
21:45 MS |
MS
|
0:2 |
İngiltere Amator - Premier Lig 2 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
18:45 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
İsrail - Premier Lig | İY | |||||
20:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
19:00 MS |
MS
|
2:0 |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
2:0 |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
20:10 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
22:15 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Karadağ - 1. CFL | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
0:3 | CANLI ANLATIM |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
01:15 MS |
MS
|
2:0 |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:10 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:20 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM |
Kosova - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
21:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
21:30 MS |
MS
|
2:0 | ||||
21:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:30 ER |
ER
|
-:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Macaristan - NB 2 | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
2:0 |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
2:2 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
23:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
00:00 MS |
MS
|
2:0 |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
20:30 MS |
MS
|
0:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
18:30 MS |
MS
|
2:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
02:15 MS |
MS
|
0:0 |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
23:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
23:00 MS |
MS
|
1:2 |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Romanya - Superliga | İY | |||||
17:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Şili - Segunda Division | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:10 MS |
MS
|
-:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası,Elemeler | İY | |||||
11:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
3:0 |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
-:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 |
Yunanistan - Super League | İY | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |