Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
21:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
1:1 |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
17:55 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:20 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 MS |
MS
|
1:1 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
03:10 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:05 | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:15 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:15 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
13:00 ER |
ER
|
-:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
20:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:10 45' |
45'
|
1:1 | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
16:45 58' |
58'
|
1:0 | ||||
18:45 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
22:00 ER |
ER
|
-:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
02:15 MS |
MS
|
0:1 |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Goiano, 2. Divisao | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
16:30 68' |
68'
|
1:1 | ||||
18:45 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
18:30 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
21:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:35 90' |
90'
|
2:1 | ||||
14:35 90' |
90'
|
0:2 | ||||
14:35 90' |
90'
|
0:0 | ||||
15:00 90' |
90'
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
18:30 | -:- |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 | -:- |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- |
İsrail - Premier Lig | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - İsveç Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Süper Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
04:05 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
13:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
13:30 90' |
90'
|
1:0 |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
4:1 |
Kuveyt - Emir Kupası | İY | |||||
19:15 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
06:00 MS |
MS
|
1:3 |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 90' |
90'
|
1:0 | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
15:15 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
01:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Şili - Primera B | İY | |||||
03:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Slovakya - Superliga | İY | |||||
18:30 | -:- |
Slovakya - U19 1. Liga | İY | |||||
18:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:30 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:15 90' |
90'
|
1:1 | ||||
15:15 90' |
90'
|
1:0 |