Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
01:30 90' |
90'
|
0:1 |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:30 90' |
90'
|
-:- | ||||
01:00 90' |
90'
|
-:- | ||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:45 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
05:00 90' |
90'
|
0:0 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:4 | ||||
02:30 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
01:00 90' |
90'
|
2:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 90' |
90'
|
-:- | ||||
00:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:50 | -:- | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:10 | -:- | |||||
21:10 | -:- | |||||
21:10 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
00:30 | -:- | |||||
01:00 90' |
90'
|
-:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
1:1 | ||||
00:30 90' |
90'
|
0:0 |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
1:1 | ||||
00:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
00:30 90' |
90'
|
4:0 | ||||
00:30 90' |
90'
|
1:0 |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
01:00 90' |
90'
|
0:0 |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:15 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - İsveç Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
18:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
21:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
20:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
21:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
00:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
02:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- |