Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
21:30 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
2:3 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- |
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1 | İY | |||||
18:15 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
3:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:45 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
2:1 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
4:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:00 MB |
MB
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 MS |
MS
|
2:0 | ||||
03:00 MB |
MB
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar | İY | |||||
16:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
08:00 ER |
ER
|
-:- |
BAE - Division 1 | İY | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
03:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Brezilya - Copa Verde | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
0:0 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
15:00 39' |
39'
|
3:1 |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:15 ER |
ER
|
-:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
-:- |
Karadağ - Cup Crne Gore | İY | |||||
21:30 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
03:30 ER |
ER
|
-:- |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- |
Litvanya - LFF Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- |
Mısır - Mısır Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:30 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
15:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 80' |
80'
|
0:0 | ||||
14:00 76' |
76'
|
0:0 | ||||
15:15 27' |
27'
|
0:1 |