Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Kupası Elemeler,CONCOCAF | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Baltic Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
03:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:45 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
19:30 | -:- |
İspanya - Primera Federacion | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Hollanda - Tweede Divisie | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
03:00 90' |
90'
|
0:0 | ||||
05:00 90' |
90'
|
0:1 | ||||
19:30 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:30 | -:- | |||||
04:30 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
01:30 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:20 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
19:05 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:10 | -:- | |||||
21:20 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
09:30 ER |
ER
|
-:- |
Avustralya - NPL, Batı Avustralya | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:15 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
10:30 | -:- | |||||
11:30 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
08:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
06:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
08:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
10:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
09:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:15 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
09:45 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
11:30 | -:- | |||||
12:15 | -:- |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
07:15 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:15 | -:- |
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar | İY | |||||
06:15 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- | |||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
03:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Catarinense, Serie B | İY | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Goiano, 2. Divisao | İY | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
21:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao | İY | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - U20 Carioca, Serie A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:30 | -:- | |||||
11:30 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
11:15 | -:- | |||||
11:15 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Çekya - Divize D | İY | |||||
12:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
11:15 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin 1. Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:00 | -:- |
Fas - Botola Pro D2 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi | İY | |||||
11:00 10' |
10'
|
0:0 | ||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
16:00 | -:- |
İrlanda - Premier Division, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12 | İY | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14 | İY | |||||
21:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3 | İY | |||||
19:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6 | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
14:00 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
18:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
09:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
07:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
07:00 MS |
MS
|
0:1 |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
18:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
09:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
11:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
05:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:15 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:45 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
02:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Senegal - Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
01:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Batı | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Doğu | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Tunus - Ligue 2 | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
05:45 | -:- | |||||
05:45 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- |