Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:10 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Kupası Elemeler,CONCOCAF | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
05:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
05:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
0:3 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İtalya - Serie D,Yükselme Playoff | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
02:30 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:30 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
04:00 90' |
90'
|
0:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:15 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:15 90' |
90'
|
0:0 |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
01:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Copa do Nordeste | İY | |||||
03:30 90' |
90'
|
2:0 |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:30 | -:- | |||||
01:30 | -:- | |||||
01:30 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
-:- | ||||
01:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
09:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
14:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
14:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
21:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Hazırlık Maçları | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |