www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Segunda Federacion
LaLiga
Copa del Rey
Süper Kupa
Copa de SM La Reina
Copa Federacion
LaLiga 2
Premier Lig, Bayanlar
Primera Federacion
Supercopa de Catalunya
Süper Kupa, Kadınlar
Sezon
İkinci Lig B 13/14
Segunda Federacion 23/24
İkinci Lig B 22/23
İkinci Lig B 21/22
İkinci Lig B 20/21
İkinci Lig B 19/20
İkinci Lig B 18/19
İkinci Lig B 17/18
İkinci Lig B 16/17
İkinci Lig B 15/16
İkinci Lig B 14/15
İkinci Lig B 12/13
Second Division B 11/12
Second Division B 10/11
Segunda Division B 09/10
Segunda Division B 08/09
Maçlar
12.04.2014 | UE Olot - Elche Ilicitano
23.08.2013 | Club Recreativo Granada - Lorca CF
24.08.2013 | CD Laudio - CD Sarinena
24.08.2013 | Valencia B - CE l`Hospitalet
24.08.2013 | SD Noja - Sporting Gijon (A)
24.08.2013 | Atl. Madrid (A) - Real Madrid C
24.08.2013 | Atletico Levante UD - Elche Ilicitano
24.08.2013 | CD Olimpic de Xativa - Atletico Baleares
24.08.2013 | FC Coruxo - SD Logrones
24.08.2013 | UE Llagostera - Villarreal B
24.08.2013 | CF La Roda - Ecija Balompie
24.08.2013 | Cartagena - CD El Palo
24.08.2013 | Burgos - Real Oviedo
24.08.2013 | RB Linense - Cpvo Arroyo
24.08.2013 | CD San Fernando - Cadiz
25.08.2013 | Sevilla Atletico - Lucena
25.08.2013 | Huesca - Las Palmas B
25.08.2013 | Conquense - Toledo Sad
25.08.2013 | CD Puerta Bonita - SD Amorebieta
25.08.2013 | CD Constancia - Ontinyent
25.08.2013 | Cordoba CF B - Melilla
25.08.2013 | CD Tropezon - Racing Club de Ferrol
25.08.2013 | Sestao River Club - CF Getafe B
25.08.2013 | Real Sociedad B - CD Tudelano
25.08.2013 | Pena Sport - Athletic Bilbao B
25.08.2013 | Barakaldo CF - Fuenlabrada CF
25.08.2013 | CF Reus Deportiu - Huracan Valencia
25.08.2013 | UE Olot - Espanyol Barcelona B
25.08.2013 | Logrones - Celta Vigo B
25.08.2013 | Badalona - AE Prat
25.08.2013 | CD Guijuelo - Zamora
25.08.2013 | Real Aviles CF - Cultural Leonesa
25.08.2013 | Marino Luanco - Racing Santander
25.08.2013 | Ourense - Compostela
25.08.2013 | Cacereno - Algeciras CF
25.08.2013 | Guadalajara - UD Almeria B
25.08.2013 | Gimnastic - Lleida
25.08.2013 | Alcoyano - UE Sant Andreu
25.08.2013 | CD Leganes - Real Union Irun
25.08.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Albacete Balompie
30.08.2013 | Lorca CF - Sevilla Atletico
31.08.2013 | Real Madrid C - Barakaldo CF
31.08.2013 | Athletic Bilbao B - CD Laudio
31.08.2013 | Compostela - FC Coruxo
31.08.2013 | SD Amorebieta - CD Leganes
31.08.2013 | Real Union Irun - Pena Sport
31.08.2013 | Huracan Valencia - UE Llagostera
31.08.2013 | AE Prat - Gimnastic
31.08.2013 | UE Sant Andreu - UE Olot
31.08.2013 | CE l`Hospitalet - Alcoyano
31.08.2013 | Melilla - RB Linense
31.08.2013 | Real Oviedo - SD Noja
31.08.2013 | Fuenlabrada CF - CD Puerta Bonita
31.08.2013 | Ecija Balompie - Cacereno
31.08.2013 | CD El Palo - CF La Roda
31.08.2013 | Cadiz - Guadalajara
31.08.2013 | Algeciras CF - CD San Fernando
01.09.2013 | Elche Ilicitano - CD Constancia
01.09.2013 | CF Getafe B - Atl. Madrid (A)
01.09.2013 | Las Palmas B - Real Sociedad B
01.09.2013 | Espanyol Barcelona B - Badalona
01.09.2013 | Atletico Baleares - Valencia B
01.09.2013 | Racing Club de Ferrol - Logrones
01.09.2013 | Cultural Leonesa - CD Guijuelo
01.09.2013 | Racing Santander - Real Aviles CF
01.09.2013 | Celta Vigo B - Ourense
01.09.2013 | CD Tudelano - Sestao River Club
01.09.2013 | CD Sarinena - Conquense
01.09.2013 | Lucena - Cartagena
01.09.2013 | Sporting Gijon (A) - CD Tropezon
01.09.2013 | Zamora - Caudal Deportivo
01.09.2013 | Toledo Sad - Huesca
01.09.2013 | Villarreal B - Atletico Levante UD
01.09.2013 | Lleida - CF Reus Deportiu
01.09.2013 | Ontinyent - CD Olimpic de Xativa
01.09.2013 | Albacete Balompie - Club Recreativo Granada
01.09.2013 | UD Almeria B - Cordoba CF B
01.09.2013 | Cpvo Arroyo - Atletico Sanluqueno CF
07.09.2013 | Sestao River Club - Las Palmas B
07.09.2013 | Real Sociedad B - Toledo Sad
07.09.2013 | Atletico Levante UD - Huracan Valencia
07.09.2013 | Valencia B - Ontinyent
07.09.2013 | Ourense - Racing Club de Ferrol
07.09.2013 | Atl. Madrid (A) - CD Tudelano
07.09.2013 | Cacereno - CD El Palo
07.09.2013 | Club Recreativo Granada - Cpvo Arroyo
07.09.2013 | Marino Luanco - Compostela
07.09.2013 | Alcoyano - Atletico Baleares
07.09.2013 | Cadiz - Algeciras CF
08.09.2013 | Elche Ilicitano - Villarreal B
08.09.2013 | Sevilla Atletico - Albacete Balompie
08.09.2013 | CD Guijuelo - Racing Santander
08.09.2013 | Real Madrid C - CF Getafe B
08.09.2013 | Conquense - Athletic Bilbao B
08.09.2013 | UE Llagostera - Lleida
08.09.2013 | CD Constancia - CD Olimpic de Xativa
08.09.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Melilla
08.09.2013 | Guadalajara - Cordoba CF B
08.09.2013 | Logrones - Sporting Gijon (A)
08.09.2013 | CD Tropezon - Real Oviedo
08.09.2013 | UE Olot - CE l`Hospitalet
08.09.2013 | CF La Roda - Lucena
08.09.2013 | CD Laudio - Real Union Irun
08.09.2013 | Pena Sport - SD Amorebieta
08.09.2013 | FC Coruxo - Celta Vigo B
08.09.2013 | Huesca - CD Sarinena
08.09.2013 | Barakaldo CF - CD Puerta Bonita
08.09.2013 | CF Reus Deportiu - AE Prat
08.09.2013 | Gimnastic - Espanyol Barcelona B
08.09.2013 | Badalona - UE Sant Andreu
08.09.2013 | Caudal Deportivo - Burgos
08.09.2013 | Zamora - Cultural Leonesa
08.09.2013 | Real Aviles CF - SD Logrones
08.09.2013 | Cartagena - Lorca CF
08.09.2013 | RB Linense - UD Almeria B
08.09.2013 | CD Leganes - Fuenlabrada CF
08.09.2013 | CD San Fernando - Ecija Balompie
11.09.2013 | SD Logrones - Marino Luanco
13.09.2013 | Cpvo Arroyo - Sevilla Atletico
14.09.2013 | SD Amorebieta - CD Laudio
14.09.2013 | Athletic Bilbao B - Huesca
14.09.2013 | Huracan Valencia - Elche Ilicitano
14.09.2013 | CD El Palo - CD San Fernando
14.09.2013 | Compostela - Real Aviles CF
14.09.2013 | Villarreal B - CD Constancia
14.09.2013 | Albacete Balompie - Cartagena
15.09.2013 | Melilla - Club Recreativo Granada
15.09.2013 | Racing Santander - Zamora
15.09.2013 | Sporting Gijon (A) - Ourense
15.09.2013 | CF Getafe B - Barakaldo CF
15.09.2013 | Las Palmas B - Atl. Madrid (A)
15.09.2013 | Fuenlabrada CF - Pena Sport
15.09.2013 | CD Puerta Bonita - CD Leganes
15.09.2013 | AE Prat - UE Llagostera
15.09.2013 | Atletico Baleares - UE Olot
15.09.2013 | Cordoba CF B - RB Linense
15.09.2013 | Real Oviedo - Logrones
15.09.2013 | Real Union Irun - Conquense
15.09.2013 | Espanyol Barcelona B - CF Reus Deportiu
15.09.2013 | UE Sant Andreu - Gimnastic
15.09.2013 | CD Olimpic de Xativa - Valencia B
15.09.2013 | Cultural Leonesa - Caudal Deportivo
15.09.2013 | SD Logrones - CD Guijuelo
15.09.2013 | Celta Vigo B - Marino Luanco
15.09.2013 | Burgos - SD Noja
15.09.2013 | CD Tudelano - Real Madrid C
15.09.2013 | CD Sarinena - Real Sociedad B
15.09.2013 | Ontinyent - Alcoyano
15.09.2013 | Lucena - Cacereno
15.09.2013 | Racing Club de Ferrol - FC Coruxo
15.09.2013 | Toledo Sad - Sestao River Club
15.09.2013 | Lleida - Atletico Levante UD
15.09.2013 | CE l`Hospitalet - Badalona
15.09.2013 | Algeciras CF - Guadalajara
15.09.2013 | Ecija Balompie - Cadiz
15.09.2013 | Lorca CF - CF La Roda
15.09.2013 | UD Almeria B - Atletico Sanluqueno CF
21.09.2013 | CD Guijuelo - Compostela
21.09.2013 | Badalona - Atletico Baleares
21.09.2013 | CD Laudio - Fuenlabrada CF
21.09.2013 | Pena Sport - CD Puerta Bonita
21.09.2013 | UE Llagostera - Espanyol Barcelona B
21.09.2013 | Club Recreativo Granada - UD Almeria B
21.09.2013 | Real Sociedad B - Athletic Bilbao B
21.09.2013 | CF La Roda - Albacete Balompie
21.09.2013 | Guadalajara - RB Linense
21.09.2013 | FC Coruxo - Sporting Gijon (A)
21.09.2013 | Atl. Madrid (A) - Toledo Sad
21.09.2013 | Villarreal B - Huracan Valencia
21.09.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Cordoba CF B
22.09.2013 | Elche Ilicitano - Lleida
22.09.2013 | Atletico Levante UD - AE Prat
22.09.2013 | Sevilla Atletico - Melilla
22.09.2013 | CF Getafe B - CD Tudelano
22.09.2013 | Real Madrid C - Las Palmas B
22.09.2013 | CF Reus Deportiu - UE Sant Andreu
22.09.2013 | Gimnastic - CE l`Hospitalet
22.09.2013 | CD Constancia - Valencia B
22.09.2013 | Cartagena - Cpvo Arroyo
22.09.2013 | Cacereno - Lorca CF
22.09.2013 | Ourense - Real Oviedo
22.09.2013 | Marino Luanco - Racing Club de Ferrol
22.09.2013 | CD Tropezon - Burgos
22.09.2013 | Huesca - Real Union Irun
22.09.2013 | Conquense - SD Amorebieta
22.09.2013 | Barakaldo CF - CD Leganes
22.09.2013 | UE Olot - Ontinyent
22.09.2013 | CD San Fernando - Lucena
22.09.2013 | Cultural Leonesa - Racing Santander
22.09.2013 | Zamora - SD Logrones
22.09.2013 | Sestao River Club - CD Sarinena
22.09.2013 | Alcoyano - CD Olimpic de Xativa
22.09.2013 | Algeciras CF - Ecija Balompie
22.09.2013 | Caudal Deportivo - SD Noja
22.09.2013 | Real Aviles CF - Celta Vigo B
22.09.2013 | Cadiz - CD El Palo
28.09.2013 | Athletic Bilbao B - Sestao River Club
28.09.2013 | SD Noja - CD Tropezon
28.09.2013 | SD Amorebieta - Huesca
28.09.2013 | CD Sarinena - Atl. Madrid (A)
28.09.2013 | Cordoba CF B - Club Recreativo Granada
28.09.2013 | Huracan Valencia - CD Constancia
28.09.2013 | Compostela - Zamora
29.09.2013 | Racing Santander - Caudal Deportivo
29.09.2013 | Celta Vigo B - CD Guijuelo
29.09.2013 | Sporting Gijon (A) - Marino Luanco
29.09.2013 | Fuenlabrada CF - Conquense
29.09.2013 | CD Leganes - Pena Sport
29.09.2013 | AE Prat - Elche Ilicitano
29.09.2013 | Espanyol Barcelona B - Atletico Levante UD
29.09.2013 | UE Sant Andreu - UE Llagostera
29.09.2013 | Atletico Baleares - Gimnastic
29.09.2013 | Valencia B - Alcoyano
29.09.2013 | Lorca CF - CD San Fernando
29.09.2013 | Melilla - Cartagena
29.09.2013 | CD Puerta Bonita - CD Laudio
29.09.2013 | Las Palmas B - CF Getafe B
29.09.2013 | Racing Club de Ferrol - Real Aviles CF
29.09.2013 | SD Logrones - Cultural Leonesa
29.09.2013 | CD Tudelano - Barakaldo CF
29.09.2013 | Real Union Irun - Real Sociedad B
29.09.2013 | Ontinyent - Badalona
29.09.2013 | RB Linense - Atletico Sanluqueno CF
29.09.2013 | CD Olimpic de Xativa - UE Olot
29.09.2013 | Burgos - Logrones
29.09.2013 | Toledo Sad - Real Madrid C
29.09.2013 | Lleida - Villarreal B
29.09.2013 | Ecija Balompie - Guadalajara
29.09.2013 | Lucena - Cadiz
29.09.2013 | Albacete Balompie - Cacereno
29.09.2013 | CD El Palo - Algeciras CF
29.09.2013 | Real Oviedo - FC Coruxo
29.09.2013 | CE l`Hospitalet - CF Reus Deportiu
29.09.2013 | Cpvo Arroyo - CF La Roda
29.09.2013 | UD Almeria B - Sevilla Atletico
05.10.2013 | Barakaldo CF - Pena Sport
05.10.2013 | Huracan Valencia - Lleida
05.10.2013 | Club Recreativo Granada - RB Linense
05.10.2013 | CD Laudio - CD Leganes
05.10.2013 | Elche Ilicitano - Espanyol Barcelona B
05.10.2013 | Atl. Madrid (A) - Athletic Bilbao B
05.10.2013 | Villarreal B - AE Prat
06.10.2013 | CD Constancia - Alcoyano
06.10.2013 | Atletico Levante UD - UE Sant Andreu
06.10.2013 | Sevilla Atletico - Cordoba CF B
06.10.2013 | Racing Santander - SD Logrones
06.10.2013 | CD Tudelano - Las Palmas B
06.10.2013 | CF Getafe B - Toledo Sad
06.10.2013 | Real Madrid C - CD Sarinena
06.10.2013 | UE Llagostera - CE l`Hospitalet
06.10.2013 | CF Reus Deportiu - Atletico Baleares
06.10.2013 | Cacereno - Cpvo Arroyo
06.10.2013 | CF La Roda - Melilla
06.10.2013 | Guadalajara - Atletico Sanluqueno CF
06.10.2013 | Real Sociedad B - SD Amorebieta
06.10.2013 | CD Guijuelo - Racing Club de Ferrol
06.10.2013 | Ourense - Burgos
06.10.2013 | Logrones - SD Noja
06.10.2013 | Sestao River Club - Real Union Irun
06.10.2013 | Huesca - Fuenlabrada CF
06.10.2013 | Conquense - CD Puerta Bonita
06.10.2013 | Gimnastic - Ontinyent
06.10.2013 | Badalona - CD Olimpic de Xativa
06.10.2013 | UE Olot - Valencia B
06.10.2013 | Ecija Balompie - CD El Palo
06.10.2013 | Cultural Leonesa - Compostela
06.10.2013 | Zamora - Celta Vigo B
06.10.2013 | Algeciras CF - Lucena
06.10.2013 | Cadiz - Lorca CF
06.10.2013 | Cartagena - UD Almeria B
06.10.2013 | Real Aviles CF - Sporting Gijon (A)
06.10.2013 | Marino Luanco - Real Oviedo
06.10.2013 | CD San Fernando - Albacete Balompie
06.10.2013 | Caudal Deportivo - CD Tropezon
12.10.2013 | Real Union Irun - Atl. Madrid (A)
12.10.2013 | CD Sarinena - CF Getafe B
12.10.2013 | Athletic Bilbao B - Real Madrid C
12.10.2013 | SD Amorebieta - Sestao River Club
12.10.2013 | Pena Sport - CD Laudio
12.10.2013 | CD Olimpic de Xativa - Gimnastic
12.10.2013 | Valencia B - Badalona
12.10.2013 | Cpvo Arroyo - CD San Fernando
12.10.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Club Recreativo Granada
12.10.2013 | Lorca CF - Algeciras CF
12.10.2013 | Burgos - FC Coruxo
13.10.2013 | Sporting Gijon (A) - CD Guijuelo
13.10.2013 | Las Palmas B - Barakaldo CF
13.10.2013 | Fuenlabrada CF - Real Sociedad B
13.10.2013 | CD Leganes - Conquense
13.10.2013 | Lleida - CD Constancia
13.10.2013 | AE Prat - Huracan Valencia
13.10.2013 | CE l`Hospitalet - Atletico Levante UD
13.10.2013 | Atletico Baleares - UE Llagostera
13.10.2013 | Melilla - Cacereno
13.10.2013 | CD Puerta Bonita - Huesca
13.10.2013 | SD Logrones - Caudal Deportivo
13.10.2013 | Compostela - Racing Santander
13.10.2013 | Celta Vigo B - Cultural Leonesa
13.10.2013 | Racing Club de Ferrol - Zamora
13.10.2013 | SD Noja - Ourense
13.10.2013 | CD Tropezon - Logrones
13.10.2013 | Espanyol Barcelona B - Villarreal B
13.10.2013 | UE Sant Andreu - Elche Ilicitano
13.10.2013 | Ontinyent - CF Reus Deportiu
13.10.2013 | Lucena - Ecija Balompie
13.10.2013 | Cordoba CF B - Cartagena
13.10.2013 | RB Linense - Sevilla Atletico
13.10.2013 | Toledo Sad - CD Tudelano
13.10.2013 | Alcoyano - UE Olot
13.10.2013 | CD El Palo - Guadalajara
13.10.2013 | UD Almeria B - CF La Roda
13.10.2013 | Real Oviedo - Real Aviles CF
16.10.2013 | Albacete Balompie - Cadiz
19.10.2013 | CF Getafe B - Athletic Bilbao B
19.10.2013 | Barakaldo CF - CD Laudio
19.10.2013 | Las Palmas B - Toledo Sad
19.10.2013 | Guadalajara - Club Recreativo Granada
19.10.2013 | Villarreal B - UE Sant Andreu
20.10.2013 | Atletico Levante UD - Atletico Baleares
20.10.2013 | Sevilla Atletico - Atletico Sanluqueno CF
20.10.2013 | Real Madrid C - Real Union Irun
20.10.2013 | Atl. Madrid (A) - SD Amorebieta
20.10.2013 | Huracan Valencia - Espanyol Barcelona B
20.10.2013 | Elche Ilicitano - CE l`Hospitalet
20.10.2013 | UE Llagostera - Ontinyent
20.10.2013 | CD Constancia - UE Olot
20.10.2013 | CD San Fernando - Melilla
20.10.2013 | Cacereno - UD Almeria B
20.10.2013 | Real Sociedad B - CD Puerta Bonita
20.10.2013 | Conquense - Pena Sport
20.10.2013 | SD Logrones - Compostela
20.10.2013 | Racing Santander - Celta Vigo B
20.10.2013 | Zamora - Sporting Gijon (A)
20.10.2013 | CD Guijuelo - Real Oviedo
20.10.2013 | FC Coruxo - SD Noja
20.10.2013 | Ourense - CD Tropezon
20.10.2013 | CD Tudelano - CD Sarinena
20.10.2013 | Sestao River Club - Fuenlabrada CF
20.10.2013 | Huesca - CD Leganes
20.10.2013 | CF Reus Deportiu - CD Olimpic de Xativa
20.10.2013 | Gimnastic - Valencia B
20.10.2013 | Badalona - Alcoyano
20.10.2013 | Ecija Balompie - Lorca CF
20.10.2013 | CF La Roda - Cordoba CF B
20.10.2013 | Cultural Leonesa - Racing Club de Ferrol
20.10.2013 | Lleida - AE Prat
20.10.2013 | CD El Palo - Lucena
20.10.2013 | Algeciras CF - Albacete Balompie
20.10.2013 | Cartagena - RB Linense
20.10.2013 | Marino Luanco - Burgos
20.10.2013 | Caudal Deportivo - Logrones
20.10.2013 | Cadiz - Cpvo Arroyo
25.10.2013 | Club Recreativo Granada - Sevilla Atletico
26.10.2013 | SD Noja - Marino Luanco
26.10.2013 | Real Union Irun - CF Getafe B
26.10.2013 | SD Amorebieta - Real Madrid C
26.10.2013 | UE Sant Andreu - Huracan Valencia
26.10.2013 | Albacete Balompie - Ecija Balompie
26.10.2013 | Athletic Bilbao B - CD Tudelano
26.10.2013 | CD Laudio - Conquense
26.10.2013 | Valencia B - CF Reus Deportiu
26.10.2013 | Cpvo Arroyo - Algeciras CF
26.10.2013 | Real Oviedo - Zamora
26.10.2013 | Logrones - Ourense
26.10.2013 | Toledo Sad - Barakaldo CF
27.10.2013 | Atletico Baleares - Elche Ilicitano
27.10.2013 | CD Sarinena - Las Palmas B
27.10.2013 | Celta Vigo B - SD Logrones
27.10.2013 | Sporting Gijon (A) - Cultural Leonesa
27.10.2013 | Fuenlabrada CF - Atl. Madrid (A)
27.10.2013 | CD Leganes - Real Sociedad B
27.10.2013 | AE Prat - CD Constancia
27.10.2013 | Espanyol Barcelona B - Lleida
27.10.2013 | CE l`Hospitalet - Villarreal B
27.10.2013 | Lorca CF - CD El Palo
27.10.2013 | Melilla - Cadiz
27.10.2013 | Cordoba CF B - Cacereno
27.10.2013 | CD Puerta Bonita - Sestao River Club
27.10.2013 | Pena Sport - Huesca
27.10.2013 | UD Almeria B - CD San Fernando
27.10.2013 | CD Olimpic de Xativa - UE Llagostera
27.10.2013 | Compostela - Caudal Deportivo
27.10.2013 | Racing Club de Ferrol - Racing Santander
27.10.2013 | CD Tropezon - FC Coruxo
27.10.2013 | Alcoyano - Gimnastic
27.10.2013 | UE Olot - Badalona
27.10.2013 | Lucena - Guadalajara
27.10.2013 | RB Linense - CF La Roda
27.10.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Cartagena
27.10.2013 | Burgos - Real Aviles CF
27.10.2013 | Ontinyent - Atletico Levante UD
30.10.2013 | Atl. Madrid (A) - CD Puerta Bonita
30.10.2013 | Real Sociedad B - Pena Sport
30.10.2013 | CD Tudelano - Real Union Irun
30.10.2013 | CF Getafe B - SD Amorebieta
30.10.2013 | Elche Ilicitano - Ontinyent
30.10.2013 | Cacereno - RB Linense
30.10.2013 | Real Madrid C - Fuenlabrada CF
30.10.2013 | Atletico Levante UD - CD Olimpic de Xativa
30.10.2013 | FC Coruxo - Logrones
30.10.2013 | Marino Luanco - CD Tropezon
30.10.2013 | Villarreal B - Atletico Baleares
30.10.2013 | CD Constancia - Badalona
30.10.2013 | Huracan Valencia - CE l`Hospitalet
30.10.2013 | Racing Santander - Sporting Gijon (A)
30.10.2013 | CD Guijuelo - Burgos
30.10.2013 | Caudal Deportivo - Ourense
30.10.2013 | Sestao River Club - CD Leganes
30.10.2013 | AE Prat - Espanyol Barcelona B
30.10.2013 | UE Llagostera - Valencia B
30.10.2013 | CD El Palo - Albacete Balompie
30.10.2013 | CF La Roda - Atletico Sanluqueno CF
30.10.2013 | Guadalajara - Sevilla Atletico
30.10.2013 | Huesca - CD Laudio
30.10.2013 | Barakaldo CF - Conquense
30.10.2013 | Compostela - Celta Vigo B
30.10.2013 | SD Logrones - Racing Club de Ferrol
30.10.2013 | Real Aviles CF - SD Noja
30.10.2013 | CF Reus Deportiu - Alcoyano
30.10.2013 | Gimnastic - UE Olot
30.10.2013 | Lucena - Lorca CF
30.10.2013 | Ecija Balompie - Cpvo Arroyo
30.10.2013 | Cartagena - Club Recreativo Granada
30.10.2013 | Toledo Sad - CD Sarinena
30.10.2013 | Cultural Leonesa - Real Oviedo
30.10.2013 | Las Palmas B - Athletic Bilbao B
30.10.2013 | Lleida - UE Sant Andreu
30.10.2013 | Algeciras CF - Melilla
30.10.2013 | Cadiz - UD Almeria B
30.10.2013 | CD San Fernando - Cordoba CF B
02.11.2013 | SD Amorebieta - CD Tudelano
03.11.2013 | Athletic Bilbao B - Toledo Sad
03.11.2013 | CD Laudio - Real Sociedad B
03.11.2013 | Sevilla Atletico - Cartagena
03.11.2013 | Celta Vigo B - Caudal Deportivo
03.11.2013 | SD Noja - CD Guijuelo
03.11.2013 | Real Union Irun - Las Palmas B
03.11.2013 | Fuenlabrada CF - CF Getafe B
03.11.2013 | CD Leganes - Atl. Madrid (A)
03.11.2013 | Conquense - Huesca
03.11.2013 | Espanyol Barcelona B - CD Constancia
03.11.2013 | CE l`Hospitalet - Lleida
03.11.2013 | Atletico Baleares - Huracan Valencia
03.11.2013 | Valencia B - Atletico Levante UD
03.11.2013 | Badalona - Gimnastic
03.11.2013 | Melilla - Ecija Balompie
03.11.2013 | Club Recreativo Granada - CF La Roda
03.11.2013 | CD Puerta Bonita - Real Madrid C
03.11.2013 | Pena Sport - Sestao River Club
03.11.2013 | Sporting Gijon (A) - SD Logrones
03.11.2013 | CD Sarinena - Barakaldo CF
03.11.2013 | Cordoba CF B - Cadiz
03.11.2013 | CD Olimpic de Xativa - Elche Ilicitano
03.11.2013 | UE Olot - CF Reus Deportiu
03.11.2013 | UD Almeria B - Algeciras CF
03.11.2013 | Racing Club de Ferrol - Compostela
03.11.2013 | Burgos - Zamora
03.11.2013 | CD Tropezon - Real Aviles CF
03.11.2013 | Logrones - Marino Luanco
03.11.2013 | UE Sant Andreu - AE Prat
03.11.2013 | Ontinyent - Villarreal B
03.11.2013 | Alcoyano - UE Llagostera
03.11.2013 | Albacete Balompie - Lucena
03.11.2013 | Cpvo Arroyo - CD El Palo
03.11.2013 | RB Linense - CD San Fernando
03.11.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Cacereno
03.11.2013 | Lorca CF - Guadalajara
03.11.2013 | Real Oviedo - Racing Santander
03.11.2013 | Ourense - FC Coruxo
09.11.2013 | CD Sarinena - Athletic Bilbao B
09.11.2013 | Villarreal B - CD Olimpic de Xativa
09.11.2013 | Atletico Levante UD - Alcoyano
09.11.2013 | Sestao River Club - CD Laudio
09.11.2013 | Espanyol Barcelona B - UE Sant Andreu
09.11.2013 | Huracan Valencia - Ontinyent
09.11.2013 | Real Sociedad B - Conquense
09.11.2013 | Guadalajara - Cartagena
09.11.2013 | CD San Fernando - Atletico Sanluqueno CF
10.11.2013 | Caudal Deportivo - FC Coruxo
10.11.2013 | Las Palmas B - SD Amorebieta
10.11.2013 | CF Getafe B - CD Puerta Bonita
10.11.2013 | Atl. Madrid (A) - Pena Sport
10.11.2013 | Elche Ilicitano - Valencia B
10.11.2013 | UE Llagostera - UE Olot
10.11.2013 | CD Constancia - Gimnastic
10.11.2013 | AE Prat - CE l`Hospitalet
10.11.2013 | Lleida - Atletico Baleares
10.11.2013 | Lorca CF - Albacete Balompie
10.11.2013 | CD El Palo - Melilla
10.11.2013 | Cacereno - Club Recreativo Granada
10.11.2013 | CD Tudelano - Fuenlabrada CF
10.11.2013 | Toledo Sad - Real Union Irun
10.11.2013 | Real Madrid C - CD Leganes
10.11.2013 | Celta Vigo B - Racing Club de Ferrol
10.11.2013 | Compostela - Sporting Gijon (A)
10.11.2013 | SD Logrones - Real Oviedo
10.11.2013 | Cultural Leonesa - Burgos
10.11.2013 | Zamora - SD Noja
10.11.2013 | CD Guijuelo - CD Tropezon
10.11.2013 | Marino Luanco - Ourense
10.11.2013 | Barakaldo CF - Huesca
10.11.2013 | CF Reus Deportiu - Badalona
10.11.2013 | Lucena - Cpvo Arroyo
10.11.2013 | Ecija Balompie - UD Almeria B
10.11.2013 | Algeciras CF - Cordoba CF B
10.11.2013 | Cadiz - RB Linense
10.11.2013 | CF La Roda - Sevilla Atletico
10.11.2013 | Real Aviles CF - Logrones
16.11.2013 | Athletic Bilbao B - Barakaldo CF
16.11.2013 | SD Amorebieta - Toledo Sad
16.11.2013 | Valencia B - Villarreal B
16.11.2013 | CD Laudio - Atl. Madrid (A)
16.11.2013 | Cpvo Arroyo - Lorca CF
17.11.2013 | Pena Sport - Real Madrid C
17.11.2013 | Sevilla Atletico - Cacereno
17.11.2013 | Sporting Gijon (A) - Celta Vigo B
17.11.2013 | SD Noja - Cultural Leonesa
17.11.2013 | Real Union Irun - CD Sarinena
17.11.2013 | Fuenlabrada CF - Las Palmas B
17.11.2013 | CD Leganes - CF Getafe B
17.11.2013 | Conquense - Sestao River Club
17.11.2013 | UE Sant Andreu - CD Constancia
17.11.2013 | CE l`Hospitalet - Espanyol Barcelona B
17.11.2013 | Atletico Baleares - AE Prat
17.11.2013 | Badalona - UE Llagostera
17.11.2013 | Melilla - Lucena
17.11.2013 | UD Almeria B - CD El Palo
17.11.2013 | Cordoba CF B - Ecija Balompie
17.11.2013 | Club Recreativo Granada - CD San Fernando
17.11.2013 | FC Coruxo - Marino Luanco
17.11.2013 | CD Puerta Bonita - CD Tudelano
17.11.2013 | Huesca - Real Sociedad B
17.11.2013 | CD Olimpic de Xativa - Huracan Valencia
17.11.2013 | UE Olot - Atletico Levante UD
17.11.2013 | Ourense - Real Aviles CF
17.11.2013 | Racing Club de Ferrol - Caudal Deportivo
17.11.2013 | Burgos - Racing Santander
17.11.2013 | CD Tropezon - Zamora
17.11.2013 | Logrones - CD Guijuelo
17.11.2013 | Ontinyent - Lleida
17.11.2013 | Alcoyano - Elche Ilicitano
17.11.2013 | Gimnastic - CF Reus Deportiu
17.11.2013 | RB Linense - Algeciras CF
17.11.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Cadiz
17.11.2013 | Cartagena - CF La Roda
17.11.2013 | Albacete Balompie - Guadalajara
17.11.2013 | Real Oviedo - Compostela
23.11.2013 | CD Sarinena - SD Amorebieta
23.11.2013 | Barakaldo CF - Real Sociedad B
23.11.2013 | Huracan Valencia - Valencia B
23.11.2013 | Elche Ilicitano - UE Olot
23.11.2013 | Atletico Levante UD - Badalona
23.11.2013 | Villarreal B - Alcoyano
24.11.2013 | CD Tudelano - CD Leganes
24.11.2013 | Racing Santander - SD Noja
24.11.2013 | Athletic Bilbao B - Real Union Irun
24.11.2013 | Las Palmas B - CD Puerta Bonita
24.11.2013 | CF Getafe B - Pena Sport
24.11.2013 | Real Madrid C - CD Laudio
24.11.2013 | Atl. Madrid (A) - Conquense
24.11.2013 | UE Sant Andreu - CE l`Hospitalet
24.11.2013 | Espanyol Barcelona B - Atletico Baleares
24.11.2013 | AE Prat - Ontinyent
24.11.2013 | UE Llagostera - Gimnastic
24.11.2013 | CD Constancia - CF Reus Deportiu
24.11.2013 | Lorca CF - Melilla
24.11.2013 | Cacereno - Cartagena
24.11.2013 | Guadalajara - CF La Roda
24.11.2013 | Celta Vigo B - Real Oviedo
24.11.2013 | Racing Club de Ferrol - Sporting Gijon (A)
24.11.2013 | SD Logrones - Burgos
24.11.2013 | Cultural Leonesa - CD Tropezon
24.11.2013 | Zamora - Logrones
24.11.2013 | CD Guijuelo - Ourense
24.11.2013 | Toledo Sad - Fuenlabrada CF
24.11.2013 | Lleida - CD Olimpic de Xativa
24.11.2013 | Albacete Balompie - Cpvo Arroyo
24.11.2013 | Lucena - UD Almeria B
24.11.2013 | CD El Palo - Cordoba CF B
24.11.2013 | Ecija Balompie - RB Linense
24.11.2013 | Algeciras CF - Atletico Sanluqueno CF
24.11.2013 | Cadiz - Club Recreativo Granada
24.11.2013 | CD San Fernando - Sevilla Atletico
24.11.2013 | Sestao River Club - Huesca
24.11.2013 | Caudal Deportivo - Marino Luanco
24.11.2013 | Real Aviles CF - FC Coruxo
30.11.2013 | SD Amorebieta - Athletic Bilbao B
30.11.2013 | Club Recreativo Granada - Algeciras CF
30.11.2013 | CD Laudio - CF Getafe B
30.11.2013 | Valencia B - Lleida
30.11.2013 | Cartagena - CD San Fernando
01.12.2013 | Sevilla Atletico - Cadiz
01.12.2013 | Sporting Gijon (A) - Caudal Deportivo
01.12.2013 | SD Noja - SD Logrones
01.12.2013 | Real Union Irun - Barakaldo CF
01.12.2013 | Fuenlabrada CF - CD Sarinena
01.12.2013 | CD Leganes - Las Palmas B
01.12.2013 | CE l`Hospitalet - CD Constancia
01.12.2013 | Atletico Baleares - UE Sant Andreu
01.12.2013 | Badalona - Elche Ilicitano
01.12.2013 | Melilla - Albacete Balompie
01.12.2013 | Cordoba CF B - Lucena
01.12.2013 | CD Puerta Bonita - Toledo Sad
01.12.2013 | Conquense - Real Madrid C
01.12.2013 | Pena Sport - CD Tudelano
01.12.2013 | Huesca - Atl. Madrid (A)
01.12.2013 | CD Olimpic de Xativa - AE Prat
01.12.2013 | UE Olot - Villarreal B
01.12.2013 | UD Almeria B - Lorca CF
01.12.2013 | FC Coruxo - CD Guijuelo
01.12.2013 | Burgos - Compostela
01.12.2013 | CD Tropezon - Racing Santander
01.12.2013 | Logrones - Cultural Leonesa
01.12.2013 | Ourense - Zamora
01.12.2013 | Real Sociedad B - Sestao River Club
01.12.2013 | Alcoyano - Huracan Valencia
01.12.2013 | Gimnastic - Atletico Levante UD
01.12.2013 | CF Reus Deportiu - UE Llagostera
01.12.2013 | RB Linense - CD El Palo
01.12.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Ecija Balompie
01.12.2013 | CF La Roda - Cacereno
01.12.2013 | Cpvo Arroyo - Guadalajara
01.12.2013 | Real Oviedo - Racing Club de Ferrol
01.12.2013 | Marino Luanco - Real Aviles CF
01.12.2013 | Ontinyent - Espanyol Barcelona B
04.12.2013 | Elche Ilicitano - Gimnastic
06.12.2013 | CD Guijuelo - Marino Luanco
06.12.2013 | CD Sarinena - CD Puerta Bonita
06.12.2013 | SD Logrones - CD Tropezon
07.12.2013 | Huracan Valencia - UE Olot
07.12.2013 | Barakaldo CF - Sestao River Club
07.12.2013 | Villarreal B - Badalona
08.12.2013 | Celta Vigo B - Burgos
08.12.2013 | Real Union Irun - SD Amorebieta
08.12.2013 | Athletic Bilbao B - Fuenlabrada CF
08.12.2013 | Las Palmas B - Pena Sport
08.12.2013 | CD Tudelano - CD Laudio
08.12.2013 | CF Getafe B - Conquense
08.12.2013 | Real Madrid C - Huesca
08.12.2013 | Atl. Madrid (A) - Real Sociedad B
08.12.2013 | CE l`Hospitalet - Atletico Baleares
08.12.2013 | AE Prat - Valencia B
08.12.2013 | CD Constancia - UE Llagostera
08.12.2013 | Cpvo Arroyo - Melilla
08.12.2013 | Guadalajara - Cacereno
08.12.2013 | Ecija Balompie - Club Recreativo Granada
08.12.2013 | Compostela - SD Noja
08.12.2013 | Cultural Leonesa - Ourense
08.12.2013 | Zamora - FC Coruxo
08.12.2013 | Toledo Sad - CD Leganes
08.12.2013 | Atletico Levante UD - CF Reus Deportiu
08.12.2013 | Albacete Balompie - UD Almeria B
08.12.2013 | Lorca CF - Cordoba CF B
08.12.2013 | Lucena - RB Linense
08.12.2013 | CD El Palo - Atletico Sanluqueno CF
08.12.2013 | CD San Fernando - CF La Roda
08.12.2013 | Sporting Gijon (A) - Real Oviedo
09.12.2013 | Caudal Deportivo - Real Aviles CF
10.12.2013 | Racing Santander - Logrones
10.12.2013 | Algeciras CF - Sevilla Atletico
10.12.2013 | Cadiz - Cartagena
14.12.2013 | Barakaldo CF - SD Amorebieta
14.12.2013 | Valencia B - Espanyol Barcelona B
14.12.2013 | Real Sociedad B - Real Madrid C
14.12.2013 | Cartagena - Algeciras CF
14.12.2013 | Sestao River Club - Atl. Madrid (A)
14.12.2013 | Marino Luanco - Zamora
14.12.2013 | Ourense - Racing Santander
15.12.2013 | CD Laudio - Las Palmas B
15.12.2013 | Sevilla Atletico - Ecija Balompie
15.12.2013 | SD Noja - Celta Vigo B
15.12.2013 | Fuenlabrada CF - Real Union Irun
15.12.2013 | CD Leganes - CD Sarinena
15.12.2013 | Conquense - CD Tudelano
15.12.2013 | CD Constancia - Atletico Baleares
15.12.2013 | Alcoyano - AE Prat
15.12.2013 | Badalona - Huracan Valencia
15.12.2013 | Gimnastic - Villarreal B
15.12.2013 | CF Reus Deportiu - Elche Ilicitano
15.12.2013 | UE Llagostera - Atletico Levante UD
15.12.2013 | Guadalajara - Melilla
15.12.2013 | Cordoba CF B - Albacete Balompie
15.12.2013 | Club Recreativo Granada - CD El Palo
15.12.2013 | Cacereno - CD San Fernando
15.12.2013 | CD Puerta Bonita - Athletic Bilbao B
15.12.2013 | CF La Roda - Cadiz
15.12.2013 | Pena Sport - Toledo Sad
15.12.2013 | Huesca - CF Getafe B
15.12.2013 | CD Olimpic de Xativa - UE Sant Andreu
15.12.2013 | UE Olot - Lleida
15.12.2013 | FC Coruxo - Cultural Leonesa
15.12.2013 | Burgos - Racing Club de Ferrol
15.12.2013 | CD Tropezon - Compostela
15.12.2013 | Logrones - SD Logrones
15.12.2013 | RB Linense - Lorca CF
15.12.2013 | Atletico Sanluqueno CF - Lucena
15.12.2013 | Ontinyent - CE l`Hospitalet
15.12.2013 | UD Almeria B - Cpvo Arroyo
15.12.2013 | Caudal Deportivo - Real Oviedo
15.12.2013 | Real Aviles CF - CD Guijuelo
20.12.2013 | Cadiz - Cacereno
21.12.2013 | CD Sarinena - Pena Sport
21.12.2013 | Sporting Gijon (A) - Burgos
21.12.2013 | Celta Vigo B - CD Tropezon
21.12.2013 | CF Getafe B - Real Sociedad B
21.12.2013 | Athletic Bilbao B - CD Leganes
21.12.2013 | Atletico Levante UD - CD Constancia
21.12.2013 | Huracan Valencia - Gimnastic
21.12.2013 | Ecija Balompie - Cartagena
21.12.2013 | CD Guijuelo - Caudal Deportivo
21.12.2013 | SD Amorebieta - Fuenlabrada CF
21.12.2013 | Espanyol Barcelona B - Alcoyano
21.12.2013 | CD El Palo - Sevilla Atletico
21.12.2013 | Albacete Balompie - RB Linense
21.12.2013 | Lorca CF - Atletico Sanluqueno CF
21.12.2013 | Lucena - Club Recreativo Granada
21.12.2013 | Toledo Sad - CD Laudio
21.12.2013 | CD San Fernando - Guadalajara
21.12.2013 | Melilla - UD Almeria B
22.12.2013 | Elche Ilicitano - UE Llagostera
22.12.2013 | CD Tudelano - Huesca
22.12.2013 | Zamora - Real Aviles CF
22.12.2013 | Real Madrid C - Sestao River Club
22.12.2013 | Atl. Madrid (A) - Barakaldo CF
22.12.2013 | Atletico Baleares - Ontinyent
22.12.2013 | CE l`Hospitalet - CD Olimpic de Xativa
22.12.2013 | AE Prat - UE Olot
22.12.2013 | Villarreal B - CF Reus Deportiu
22.12.2013 | Cpvo Arroyo - Cordoba CF B
22.12.2013 | Las Palmas B - Conquense
22.12.2013 | UE Sant Andreu - Valencia B
22.12.2013 | Racing Club de Ferrol - SD Noja
22.12.2013 | Compostela - Logrones
22.12.2013 | SD Logrones - Ourense
22.12.2013 | Racing Santander - FC Coruxo
22.12.2013 | Cultural Leonesa - Marino Luanco
22.12.2013 | Real Union Irun - CD Puerta Bonita
22.12.2013 | Lleida - Badalona
22.12.2013 | Algeciras CF - CF La Roda
04.01.2014 | CD Sarinena - CD Laudio
04.01.2014 | Elche Ilicitano - Atletico Levante UD
04.01.2014 | Atletico Baleares - CD Olimpic de Xativa
04.01.2014 | CF Getafe B - Sestao River Club
04.01.2014 | Real Union Irun - CD Leganes
04.01.2014 | Espanyol Barcelona B - UE Olot
04.01.2014 | SD Amorebieta - CD Puerta Bonita
04.01.2014 | Villarreal B - UE Llagostera
04.01.2014 | Huracan Valencia - CF Reus Deportiu
04.01.2014 | Algeciras CF - Cacereno
04.01.2014 | Lucena - Sevilla Atletico
04.01.2014 | Racing Santander - Marino Luanco
04.01.2014 | Toledo Sad - Conquense
04.01.2014 | Ontinyent - CD Constancia
04.01.2014 | Cadiz - CD San Fernando
05.01.2014 | UE Sant Andreu - Alcoyano
05.01.2014 | CD Tudelano - Real Sociedad B
05.01.2014 | Ecija Balompie - CF La Roda
05.01.2014 | Zamora - CD Guijuelo
05.01.2014 | Compostela - Ourense
05.01.2014 | Celta Vigo B - Logrones
05.01.2014 | Racing Club de Ferrol - CD Tropezon
05.01.2014 | Real Oviedo - Burgos
05.01.2014 | Las Palmas B - Huesca
05.01.2014 | Athletic Bilbao B - Pena Sport
05.01.2014 | Fuenlabrada CF - Barakaldo CF
05.01.2014 | Real Madrid C - Atl. Madrid (A)
05.01.2014 | AE Prat - Badalona
05.01.2014 | CE l`Hospitalet - Valencia B
05.01.2014 | CD El Palo - Cartagena
05.01.2014 | Lorca CF - Club Recreativo Granada
05.01.2014 | Albacete Balompie - Atletico Sanluqueno CF
05.01.2014 | Cpvo Arroyo - RB Linense
05.01.2014 | Melilla - Cordoba CF B
05.01.2014 | Lleida - Gimnastic
05.01.2014 | Sporting Gijon (A) - SD Noja
05.01.2014 | UD Almeria B - Guadalajara
05.01.2014 | SD Logrones - FC Coruxo
06.01.2014 | Cultural Leonesa - Real Aviles CF
11.01.2014 | Valencia B - Atletico Baleares
11.01.2014 | Club Recreativo Granada - Albacete Balompie
11.01.2014 | Atletico Levante UD - Villarreal B
11.01.2014 | Atletico Sanluqueno CF - Cpvo Arroyo
11.01.2014 | Real Aviles CF - Racing Santander
12.01.2014 | CD Constancia - Elche Ilicitano
12.01.2014 | Sevilla Atletico - Lorca CF
12.01.2014 | Caudal Deportivo - Zamora
12.01.2014 | Atl. Madrid (A) - CF Getafe B
12.01.2014 | Real Sociedad B - Las Palmas B
12.01.2014 | Conquense - CD Sarinena
12.01.2014 | CD Leganes - SD Amorebieta
12.01.2014 | UE Llagostera - Huracan Valencia
12.01.2014 | Gimnastic - AE Prat
12.01.2014 | Badalona - Espanyol Barcelona B
12.01.2014 | Alcoyano - CE l`Hospitalet
12.01.2014 | Cacereno - Ecija Balompie
12.01.2014 | CF La Roda - CD El Palo
12.01.2014 | CD Puerta Bonita - Fuenlabrada CF
12.01.2014 | Guadalajara - Cadiz
12.01.2014 | Cordoba CF B - UD Almeria B
12.01.2014 | SD Noja - Real Oviedo
12.01.2014 | Pena Sport - Real Union Irun
12.01.2014 | Huesca - Toledo Sad
12.01.2014 | UE Olot - UE Sant Andreu
12.01.2014 | CD Olimpic de Xativa - Ontinyent
12.01.2014 | FC Coruxo - Compostela
12.01.2014 | CD Guijuelo - Cultural Leonesa
12.01.2014 | Marino Luanco - SD Logrones
12.01.2014 | Ourense - Celta Vigo B
12.01.2014 | Logrones - Racing Club de Ferrol
12.01.2014 | CD Tropezon - Sporting Gijon (A)
12.01.2014 | Barakaldo CF - Real Madrid C
12.01.2014 | CF Reus Deportiu - Lleida
12.01.2014 | CD San Fernando - Algeciras CF
12.01.2014 | Cartagena - Lucena
12.01.2014 | RB Linense - Melilla
12.01.2014 | Sestao River Club - CD Tudelano
12.01.2014 | CD Laudio - Athletic Bilbao B
16.01.2014 | Real Oviedo - Racing Club de Ferrol
18.01.2014 | Celta Vigo B - FC Coruxo
18.01.2014 | CD Sarinena - Huesca
18.01.2014 | Athletic Bilbao B - Conquense
18.01.2014 | Lleida - UE Llagostera
18.01.2014 | UE Sant Andreu - Badalona
18.01.2014 | Real Union Irun - CD Laudio
18.01.2014 | SD Amorebieta - Pena Sport
18.01.2014 | Villarreal B - Elche Ilicitano
18.01.2014 | Huracan Valencia - Atletico Levante UD
18.01.2014 | CD El Palo - Cacereno
19.01.2014 | Atletico Baleares - Alcoyano
19.01.2014 | CD Tudelano - Atl. Madrid (A)
19.01.2014 | Ecija Balompie - CD San Fernando
19.01.2014 | Racing Santander - CD Guijuelo
19.01.2014 | Sporting Gijon (A) - Logrones
19.01.2014 | Las Palmas B - Sestao River Club
19.01.2014 | Fuenlabrada CF - CD Leganes
19.01.2014 | AE Prat - CF Reus Deportiu
19.01.2014 | Espanyol Barcelona B - Gimnastic
19.01.2014 | CE l`Hospitalet - UE Olot
19.01.2014 | CD Olimpic de Xativa - CD Constancia
19.01.2014 | Cpvo Arroyo - Club Recreativo Granada
19.01.2014 | Melilla - Atletico Sanluqueno CF
19.01.2014 | UD Almeria B - RB Linense
19.01.2014 | Cordoba CF B - Guadalajara
19.01.2014 | CD Puerta Bonita - Barakaldo CF
19.01.2014 | Albacete Balompie - Sevilla Atletico
19.01.2014 | CF Getafe B - Real Madrid C
19.01.2014 | Cultural Leonesa - Zamora
19.01.2014 | SD Logrones - Real Aviles CF
19.01.2014 | Compostela - Marino Luanco
19.01.2014 | Racing Club de Ferrol - Ourense
19.01.2014 | Burgos - Caudal Deportivo
19.01.2014 | Toledo Sad - Real Sociedad B
19.01.2014 | Ontinyent - Valencia B
19.01.2014 | Algeciras CF - Cadiz
19.01.2014 | Lucena - CF La Roda
19.01.2014 | Lorca CF - Cartagena
19.01.2014 | Real Oviedo - CD Tropezon
22.01.2014 | UE Sant Andreu - Ontinyent
25.01.2014 | CD Laudio - SD Amorebieta
25.01.2014 | Valencia B - CD Olimpic de Xativa
25.01.2014 | Real Sociedad B - CD Sarinena
26.01.2014 | Barakaldo CF - CF Getafe B
26.01.2014 | Sevilla Atletico - Cpvo Arroyo
26.01.2014 | Real Madrid C - CD Tudelano
26.01.2014 | Atl. Madrid (A) - Las Palmas B
26.01.2014 | Conquense - Real Union Irun
26.01.2014 | CD Leganes - CD Puerta Bonita
26.01.2014 | CD Constancia - Villarreal B
26.01.2014 | Elche Ilicitano - Huracan Valencia
26.01.2014 | UE Llagostera - AE Prat
26.01.2014 | Gimnastic - UE Sant Andreu
26.01.2014 | Badalona - CE l`Hospitalet
26.01.2014 | UE Olot - Atletico Baleares
26.01.2014 | Guadalajara - Algeciras CF
26.01.2014 | Cadiz - Ecija Balompie
26.01.2014 | Cacereno - Lucena
26.01.2014 | Club Recreativo Granada - Melilla
26.01.2014 | CF La Roda - Lorca CF
26.01.2014 | SD Noja - Burgos
26.01.2014 | Pena Sport - Fuenlabrada CF
26.01.2014 | Huesca - Athletic Bilbao B
26.01.2014 | Zamora - Racing Santander
26.01.2014 | CD Guijuelo - SD Logrones
26.01.2014 | Marino Luanco - Celta Vigo B
26.01.2014 | FC Coruxo - Racing Club de Ferrol
26.01.2014 | Ourense - Sporting Gijon (A)
26.01.2014 | Logrones - Real Oviedo
26.01.2014 | Atletico Levante UD - Lleida
26.01.2014 | CF Reus Deportiu - Espanyol Barcelona B
26.01.2014 | Alcoyano - Ontinyent
26.01.2014 | CD San Fernando - CD El Palo
26.01.2014 | Cartagena - Albacete Balompie
26.01.2014 | Atletico Sanluqueno CF - UD Almeria B
26.01.2014 | RB Linense - Cordoba CF B
26.01.2014 | Sestao River Club - Toledo Sad
26.01.2014 | Caudal Deportivo - Cultural Leonesa
26.01.2014 | Real Aviles CF - Compostela
29.01.2014 | Espanyol Barcelona B - CD Olimpic de Xativa
29.01.2014 | Lleida - Alcoyano
01.02.2014 | Sporting Gijon (A) - FC Coruxo
01.02.2014 | SD Noja - Caudal Deportivo
01.02.2014 | CD Sarinena - Sestao River Club
01.02.2014 | CD Puerta Bonita - Pena Sport
01.02.2014 | UD Almeria B - Club Recreativo Granada
01.02.2014 | Cordoba CF B - Atletico Sanluqueno CF
01.02.2014 | Athletic Bilbao B - Real Sociedad B
01.02.2014 | SD Amorebieta - Conquense
01.02.2014 | Huracan Valencia - Villarreal B
01.02.2014 | Lorca CF - Cacereno
02.02.2014 | Ecija Balompie - Algeciras CF
02.02.2014 | Celta Vigo B - Real Aviles CF
02.02.2014 | Las Palmas B - Real Madrid C
02.02.2014 | Fuenlabrada CF - CD Laudio
02.02.2014 | CD Leganes - Barakaldo CF
02.02.2014 | AE Prat - Atletico Levante UD
02.02.2014 | Espanyol Barcelona B - UE Llagostera
02.02.2014 | UE Sant Andreu - CF Reus Deportiu
02.02.2014 | CE l`Hospitalet - Gimnastic
02.02.2014 | Atletico Baleares - Badalona
02.02.2014 | Valencia B - CD Constancia
02.02.2014 | Cpvo Arroyo - Cartagena
02.02.2014 | Melilla - Sevilla Atletico
02.02.2014 | Albacete Balompie - CF La Roda
02.02.2014 | CD Tudelano - CF Getafe B
02.02.2014 | CD Olimpic de Xativa - Alcoyano
02.02.2014 | Racing Santander - Cultural Leonesa
02.02.2014 | SD Logrones - Zamora
02.02.2014 | Compostela - CD Guijuelo
02.02.2014 | Racing Club de Ferrol - Marino Luanco
02.02.2014 | Burgos - CD Tropezon
02.02.2014 | Toledo Sad - Atl. Madrid (A)
02.02.2014 | Real Union Irun - Huesca
02.02.2014 | Lleida - Elche Ilicitano
02.02.2014 | Ontinyent - UE Olot
02.02.2014 | CD El Palo - Cadiz
02.02.2014 | Lucena - CD San Fernando
02.02.2014 | RB Linense - Guadalajara
02.02.2014 | Real Oviedo - Ourense
08.02.2014 | Real Sociedad B - Real Union Irun
08.02.2014 | Club Recreativo Granada - Cordoba CF B
08.02.2014 | Pena Sport - CD Leganes
08.02.2014 | Sestao River Club - Athletic Bilbao B
08.02.2014 | Atletico Levante UD - Espanyol Barcelona B
08.02.2014 | Atletico Sanluqueno CF - RB Linense
08.02.2014 | CD Laudio - CD Puerta Bonita
08.02.2014 | Guadalajara - Ecija Balompie
08.02.2014 | CD San Fernando - Lorca CF
09.02.2014 | Barakaldo CF - CD Tudelano
09.02.2014 | CF Getafe B - Las Palmas B
09.02.2014 | Sevilla Atletico - UD Almeria B
09.02.2014 | Caudal Deportivo - Racing Santander
09.02.2014 | Marino Luanco - Sporting Gijon (A)
09.02.2014 | Real Madrid C - Toledo Sad
09.02.2014 | Atl. Madrid (A) - CD Sarinena
09.02.2014 | Conquense - Fuenlabrada CF
09.02.2014 | CD Constancia - Huracan Valencia
09.02.2014 | Villarreal B - Lleida
09.02.2014 | Elche Ilicitano - AE Prat
09.02.2014 | UE Llagostera - UE Sant Andreu
09.02.2014 | CF Reus Deportiu - CE l`Hospitalet
09.02.2014 | Gimnastic - Atletico Baleares
09.02.2014 | Badalona - Ontinyent
09.02.2014 | Cacereno - Albacete Balompie
09.02.2014 | Cartagena - Melilla
09.02.2014 | Huesca - SD Amorebieta
09.02.2014 | UE Olot - CD Olimpic de Xativa
09.02.2014 | FC Coruxo - Real Oviedo
09.02.2014 | Cultural Leonesa - SD Logrones
09.02.2014 | Zamora - Compostela
09.02.2014 | CD Guijuelo - Celta Vigo B
09.02.2014 | Logrones - Burgos
09.02.2014 | CD Tropezon - SD Noja
09.02.2014 | Alcoyano - Valencia B
09.02.2014 | Algeciras CF - CD El Palo
09.02.2014 | Cadiz - Lucena
09.02.2014 | CF La Roda - Cpvo Arroyo
09.02.2014 | Real Aviles CF - Racing Club de Ferrol
15.02.2014 | CD Sarinena - Real Madrid C
15.02.2014 | Valencia B - UE Olot
15.02.2014 | Sporting Gijon (A) - Real Aviles CF
15.02.2014 | SD Noja - Logrones
15.02.2014 | Racing Club de Ferrol - CD Guijuelo
15.02.2014 | Real Union Irun - Sestao River Club
15.02.2014 | SD Amorebieta - Real Sociedad B
15.02.2014 | CD El Palo - Ecija Balompie
15.02.2014 | RB Linense - Club Recreativo Granada
15.02.2014 | Atletico Sanluqueno CF - Guadalajara
15.02.2014 | Athletic Bilbao B - Atl. Madrid (A)
16.02.2014 | Espanyol Barcelona B - Elche Ilicitano
16.02.2014 | Celta Vigo B - Zamora
16.02.2014 | Las Palmas B - CD Tudelano
16.02.2014 | Fuenlabrada CF - Huesca
16.02.2014 | CD Leganes - CD Laudio
16.02.2014 | AE Prat - Villarreal B
16.02.2014 | UE Sant Andreu - Atletico Levante UD
16.02.2014 | CE l`Hospitalet - UE Llagostera
16.02.2014 | Atletico Baleares - CF Reus Deportiu
16.02.2014 | Alcoyano - CD Constancia
16.02.2014 | Lorca CF - Cadiz
16.02.2014 | Cpvo Arroyo - Cacereno
16.02.2014 | Melilla - CF La Roda
16.02.2014 | UD Almeria B - Cartagena
16.02.2014 | Cordoba CF B - Sevilla Atletico
16.02.2014 | Toledo Sad - CF Getafe B
16.02.2014 | CD Puerta Bonita - Conquense
16.02.2014 | Lucena - Algeciras CF
16.02.2014 | Pena Sport - Barakaldo CF
16.02.2014 | CD Olimpic de Xativa - Badalona
16.02.2014 | SD Logrones - Racing Santander
16.02.2014 | Burgos - Ourense
16.02.2014 | CD Tropezon - Caudal Deportivo
16.02.2014 | Lleida - Huracan Valencia
16.02.2014 | Ontinyent - Gimnastic
16.02.2014 | Albacete Balompie - CD San Fernando
16.02.2014 | Real Oviedo - Marino Luanco
16.02.2014 | Compostela - Cultural Leonesa
22.02.2014 | Real Sociedad B - Fuenlabrada CF
22.02.2014 | Sevilla Atletico - RB Linense
22.02.2014 | Villarreal B - Espanyol Barcelona B
22.02.2014 | Atletico Levante UD - CE l`Hospitalet
22.02.2014 | CD Laudio - Pena Sport
22.02.2014 | Huracan Valencia - AE Prat
23.02.2014 | Barakaldo CF - Las Palmas B
23.02.2014 | Ecija Balompie - Lucena
23.02.2014 | Caudal Deportivo - SD Logrones
23.02.2014 | CF Getafe B - CD Sarinena
23.02.2014 | Real Madrid C - Athletic Bilbao B
23.02.2014 | Atl. Madrid (A) - Real Union Irun
23.02.2014 | CD Constancia - Lleida
23.02.2014 | Elche Ilicitano - UE Sant Andreu
23.02.2014 | UE Llagostera - Atletico Baleares
23.02.2014 | CF Reus Deportiu - Ontinyent
23.02.2014 | Gimnastic - CD Olimpic de Xativa
23.02.2014 | Badalona - Valencia B
23.02.2014 | Guadalajara - CD El Palo
23.02.2014 | Cacereno - Melilla
23.02.2014 | Club Recreativo Granada - Atletico Sanluqueno CF
23.02.2014 | Conquense - CD Leganes
23.02.2014 | CD Tudelano - Toledo Sad
23.02.2014 | Huesca - CD Puerta Bonita
23.02.2014 | UE Olot - Alcoyano
23.02.2014 | Cultural Leonesa - Celta Vigo B
23.02.2014 | Zamora - Racing Club de Ferrol
23.02.2014 | CD Guijuelo - Sporting Gijon (A)
23.02.2014 | FC Coruxo - Burgos
23.02.2014 | Ourense - SD Noja
23.02.2014 | Logrones - CD Tropezon
23.02.2014 | Algeciras CF - Lorca CF
23.02.2014 | Cadiz - Albacete Balompie
23.02.2014 | CD San Fernando - Cpvo Arroyo
23.02.2014 | CF La Roda - UD Almeria B
23.02.2014 | Cartagena - Cordoba CF B
23.02.2014 | Sestao River Club - SD Amorebieta
23.02.2014 | Racing Santander - Compostela
23.02.2014 | Real Aviles CF - Real Oviedo
01.03.2014 | CD Laudio - Barakaldo CF
01.03.2014 | Club Recreativo Granada - Guadalajara
01.03.2014 | Celta Vigo B - Racing Santander
01.03.2014 | SD Noja - FC Coruxo
01.03.2014 | CD Sarinena - CD Tudelano
01.03.2014 | Pena Sport - Conquense
01.03.2014 | SD Amorebieta - Atl. Madrid (A)
01.03.2014 | RB Linense - Cartagena
01.03.2014 | Atletico Sanluqueno CF - Sevilla Atletico
01.03.2014 | Valencia B - Gimnastic
01.03.2014 | Ontinyent - UE Llagostera
01.03.2014 | Compostela - SD Logrones
01.03.2014 | Alcoyano - Badalona
01.03.2014 | Burgos - Marino Luanco
02.03.2014 | Athletic Bilbao B - CF Getafe B
02.03.2014 | Lorca CF - Ecija Balompie
02.03.2014 | Real Oviedo - CD Guijuelo
02.03.2014 | Fuenlabrada CF - Sestao River Club
02.03.2014 | CD Leganes - Huesca
02.03.2014 | AE Prat - Lleida
02.03.2014 | Espanyol Barcelona B - Huracan Valencia
02.03.2014 | UE Sant Andreu - Villarreal B
02.03.2014 | CE l`Hospitalet - Elche Ilicitano
02.03.2014 | UE Olot - CD Constancia
02.03.2014 | Albacete Balompie - Algeciras CF
02.03.2014 | Cpvo Arroyo - Cadiz
02.03.2014 | Melilla - CD San Fernando
02.03.2014 | UD Almeria B - Cacereno
02.03.2014 | Cordoba CF B - CF La Roda
02.03.2014 | Toledo Sad - Las Palmas B
02.03.2014 | CD Puerta Bonita - Real Sociedad B
02.03.2014 | Lucena - CD El Palo
02.03.2014 | Real Union Irun - Real Madrid C
02.03.2014 | Atletico Baleares - Atletico Levante UD
02.03.2014 | CD Olimpic de Xativa - CF Reus Deportiu
02.03.2014 | Sporting Gijon (A) - Zamora
02.03.2014 | CD Tropezon - Ourense
02.03.2014 | Racing Club de Ferrol - Cultural Leonesa
02.03.2014 | Logrones - Caudal Deportivo
08.03.2014 | Real Sociedad B - CD Leganes
08.03.2014 | Elche Ilicitano - Atletico Baleares
08.03.2014 | Atletico Levante UD - Ontinyent
08.03.2014 | Huracan Valencia - UE Sant Andreu
08.03.2014 | Cadiz - Melilla
09.03.2014 | Sevilla Atletico - Club Recreativo Granada
09.03.2014 | Ecija Balompie - Albacete Balompie
09.03.2014 | Caudal Deportivo - Compostela
09.03.2014 | Real Aviles CF - Burgos
09.03.2014 | Marino Luanco - SD Noja
09.03.2014 | Las Palmas B - CD Sarinena
09.03.2014 | CF Getafe B - Real Union Irun
09.03.2014 | Real Madrid C - SD Amorebieta
09.03.2014 | Atl. Madrid (A) - Fuenlabrada CF
09.03.2014 | Conquense - CD Laudio
09.03.2014 | CD Constancia - AE Prat
09.03.2014 | UE Llagostera - CD Olimpic de Xativa
09.03.2014 | Gimnastic - Alcoyano
09.03.2014 | Badalona - UE Olot
09.03.2014 | Cacereno - Cordoba CF B
09.03.2014 | Guadalajara - Lucena
09.03.2014 | CD Tudelano - Athletic Bilbao B
09.03.2014 | Huesca - Pena Sport
09.03.2014 | SD Logrones - Celta Vigo B
09.03.2014 | Racing Santander - Racing Club de Ferrol
09.03.2014 | Cultural Leonesa - Sporting Gijon (A)
09.03.2014 | Zamora - Real Oviedo
09.03.2014 | FC Coruxo - CD Tropezon
09.03.2014 | Barakaldo CF - Toledo Sad
09.03.2014 | Lleida - Espanyol Barcelona B
09.03.2014 | Villarreal B - CE l`Hospitalet
09.03.2014 | CF Reus Deportiu - Valencia B
09.03.2014 | CD El Palo - Lorca CF
09.03.2014 | Algeciras CF - Cpvo Arroyo
09.03.2014 | CD San Fernando - UD Almeria B
09.03.2014 | CF La Roda - RB Linense
09.03.2014 | Cartagena - Atletico Sanluqueno CF
09.03.2014 | Sestao River Club - CD Puerta Bonita
09.03.2014 | Ourense - Logrones
15.03.2014 | Real Union Irun - CD Tudelano
15.03.2014 | Club Recreativo Granada - Cartagena
15.03.2014 | SD Noja - Real Aviles CF
15.03.2014 | CD Sarinena - Toledo Sad
15.03.2014 | SD Amorebieta - CF Getafe B
15.03.2014 | CD Laudio - Huesca
15.03.2014 | Atletico Sanluqueno CF - CF La Roda
15.03.2014 | Valencia B - UE Llagostera
16.03.2014 | Athletic Bilbao B - Las Palmas B
16.03.2014 | Sevilla Atletico - Guadalajara
16.03.2014 | Fuenlabrada CF - Real Madrid C
16.03.2014 | CD Leganes - Sestao River Club
16.03.2014 | Espanyol Barcelona B - AE Prat
16.03.2014 | UE Sant Andreu - Lleida
16.03.2014 | CE l`Hospitalet - Huracan Valencia
16.03.2014 | Atletico Baleares - Villarreal B
16.03.2014 | CD Olimpic de Xativa - Atletico Levante UD
16.03.2014 | Badalona - CD Constancia
16.03.2014 | Lorca CF - Lucena
16.03.2014 | Cpvo Arroyo - Ecija Balompie
16.03.2014 | Melilla - Algeciras CF
16.03.2014 | UD Almeria B - Cadiz
16.03.2014 | Cordoba CF B - CD San Fernando
16.03.2014 | RB Linense - Cacereno
16.03.2014 | CD Puerta Bonita - Atl. Madrid (A)
16.03.2014 | Conquense - Barakaldo CF
16.03.2014 | Sporting Gijon (A) - Racing Santander
16.03.2014 | Celta Vigo B - Compostela
16.03.2014 | UE Olot - Gimnastic
16.03.2014 | Racing Club de Ferrol - SD Logrones
16.03.2014 | Burgos - CD Guijuelo
16.03.2014 | CD Tropezon - Marino Luanco
16.03.2014 | Logrones - FC Coruxo
16.03.2014 | Ourense - Caudal Deportivo
16.03.2014 | Pena Sport - Real Sociedad B
16.03.2014 | Ontinyent - Elche Ilicitano
16.03.2014 | Alcoyano - CF Reus Deportiu
16.03.2014 | Albacete Balompie - CD El Palo
16.03.2014 | Real Oviedo - Cultural Leonesa
22.03.2014 | Sestao River Club - Pena Sport
22.03.2014 | Cartagena - Sevilla Atletico
22.03.2014 | Real Sociedad B - CD Laudio
22.03.2014 | Huracan Valencia - Atletico Baleares
22.03.2014 | Compostela - Racing Club de Ferrol
22.03.2014 | Villarreal B - Ontinyent
22.03.2014 | Toledo Sad - Athletic Bilbao B
23.03.2014 | Atletico Levante UD - Valencia B
23.03.2014 | Ecija Balompie - Melilla
23.03.2014 | Real Aviles CF - CD Tropezon
23.03.2014 | Marino Luanco - Logrones
23.03.2014 | Las Palmas B - Real Union Irun
23.03.2014 | CF Getafe B - Fuenlabrada CF
23.03.2014 | Real Madrid C - CD Puerta Bonita
23.03.2014 | Atl. Madrid (A) - CD Leganes
23.03.2014 | CD Constancia - Espanyol Barcelona B
23.03.2014 | AE Prat - UE Sant Andreu
23.03.2014 | Elche Ilicitano - CD Olimpic de Xativa
23.03.2014 | UE Llagostera - Alcoyano
23.03.2014 | Gimnastic - Badalona
23.03.2014 | Cacereno - Atletico Sanluqueno CF
23.03.2014 | Guadalajara - Lorca CF
23.03.2014 | Racing Santander - Real Oviedo
23.03.2014 | Huesca - Conquense
23.03.2014 | SD Logrones - Sporting Gijon (A)
23.03.2014 | Zamora - Burgos
23.03.2014 | CD Guijuelo - SD Noja
23.03.2014 | CD Tudelano - SD Amorebieta
23.03.2014 | Lleida - CE l`Hospitalet
23.03.2014 | CF Reus Deportiu - UE Olot
23.03.2014 | Lucena - Albacete Balompie
23.03.2014 | Algeciras CF - UD Almeria B
23.03.2014 | Cadiz - Cordoba CF B
23.03.2014 | CF La Roda - Club Recreativo Granada
23.03.2014 | FC Coruxo - Ourense
23.03.2014 | CD El Palo - Cpvo Arroyo
23.03.2014 | Barakaldo CF - CD Sarinena
23.03.2014 | CD San Fernando - RB Linense
23.03.2014 | Caudal Deportivo - Celta Vigo B
28.03.2014 | Club Recreativo Granada - Cacereno
29.03.2014 | FC Coruxo - Caudal Deportivo
29.03.2014 | CD Laudio - Sestao River Club
29.03.2014 | Valencia B - Elche Ilicitano
29.03.2014 | Albacete Balompie - Lorca CF
29.03.2014 | Atletico Sanluqueno CF - CD San Fernando
29.03.2014 | Real Oviedo - SD Logrones
30.03.2014 | SD Amorebieta - Las Palmas B
30.03.2014 | Sevilla Atletico - CF La Roda
30.03.2014 | Athletic Bilbao B - CD Sarinena
30.03.2014 | Fuenlabrada CF - CD Tudelano
30.03.2014 | CD Leganes - Real Madrid C
30.03.2014 | CE l`Hospitalet - AE Prat
30.03.2014 | Atletico Baleares - Lleida
30.03.2014 | Gimnastic - CD Constancia
30.03.2014 | Cpvo Arroyo - Lucena
30.03.2014 | Melilla - CD El Palo
30.03.2014 | Cordoba CF B - Algeciras CF
30.03.2014 | CD Puerta Bonita - CF Getafe B
30.03.2014 | Racing Club de Ferrol - Celta Vigo B
30.03.2014 | Sporting Gijon (A) - Compostela
30.03.2014 | SD Noja - Zamora
30.03.2014 | CD Tropezon - CD Guijuelo
30.03.2014 | Logrones - Real Aviles CF
30.03.2014 | Real Union Irun - Toledo Sad
30.03.2014 | Pena Sport - Atl. Madrid (A)
30.03.2014 | Conquense - Real Sociedad B
30.03.2014 | Huesca - Barakaldo CF
30.03.2014 | CD Olimpic de Xativa - Villarreal B
30.03.2014 | Alcoyano - Atletico Levante UD
30.03.2014 | UE Olot - UE Llagostera
30.03.2014 | Badalona - CF Reus Deportiu
30.03.2014 | RB Linense - Cadiz
30.03.2014 | Ourense - Marino Luanco
30.03.2014 | Burgos - Cultural Leonesa
30.03.2014 | UE Sant Andreu - Espanyol Barcelona B
30.03.2014 | Ontinyent - Huracan Valencia
30.03.2014 | UD Almeria B - Ecija Balompie
30.03.2014 | Cartagena - Guadalajara
02.04.2014 | FC Coruxo - Real Oviedo
05.04.2014 | CF Getafe B - CD Leganes
05.04.2014 | Barakaldo CF - Athletic Bilbao B
05.04.2014 | CD Sarinena - Real Union Irun
05.04.2014 | Huracan Valencia - CD Olimpic de Xativa
05.04.2014 | Compostela - Real Oviedo
05.04.2014 | Sestao River Club - Conquense
06.04.2014 | Atletico Levante UD - UE Olot
06.04.2014 | Caudal Deportivo - Racing Club de Ferrol
06.04.2014 | Las Palmas B - Fuenlabrada CF
06.04.2014 | Real Madrid C - Pena Sport
06.04.2014 | Atl. Madrid (A) - CD Laudio
06.04.2014 | CD Constancia - UE Sant Andreu
06.04.2014 | Espanyol Barcelona B - CE l`Hospitalet
06.04.2014 | AE Prat - Atletico Baleares
06.04.2014 | Villarreal B - Valencia B
06.04.2014 | UE Llagostera - Badalona
06.04.2014 | Cacereno - Sevilla Atletico
06.04.2014 | Guadalajara - Albacete Balompie
06.04.2014 | Lucena - Melilla
06.04.2014 | Celta Vigo B - Sporting Gijon (A)
06.04.2014 | Racing Santander - Burgos
06.04.2014 | Cultural Leonesa - SD Noja
06.04.2014 | Zamora - CD Tropezon
06.04.2014 | Toledo Sad - SD Amorebieta
06.04.2014 | CD Tudelano - CD Puerta Bonita
06.04.2014 | Real Sociedad B - Huesca
06.04.2014 | Lleida - Ontinyent
06.04.2014 | CF Reus Deportiu - Gimnastic
06.04.2014 | Cadiz - Atletico Sanluqueno CF
06.04.2014 | CF La Roda - Cartagena
06.04.2014 | CD Guijuelo - Logrones
06.04.2014 | Lorca CF - Cpvo Arroyo
06.04.2014 | CD El Palo - UD Almeria B
06.04.2014 | Algeciras CF - RB Linense
06.04.2014 | Real Aviles CF - Ourense
06.04.2014 | Marino Luanco - FC Coruxo
06.04.2014 | CD San Fernando - Club Recreativo Granada
06.04.2014 | Elche Ilicitano - Alcoyano
07.04.2014 | Ecija Balompie - Cordoba CF B
12.04.2014 | Real Union Irun - Athletic Bilbao B
12.04.2014 | SD Amorebieta - CD Sarinena
12.04.2014 | Sevilla Atletico - CD San Fernando
12.04.2014 | CD Laudio - Real Madrid C
12.04.2014 | Real Sociedad B - Barakaldo CF
12.04.2014 | UD Almeria B - Lucena
12.04.2014 | Atletico Sanluqueno CF - Algeciras CF
13.04.2014 | Fuenlabrada CF - Toledo Sad
13.04.2014 | CD Puerta Bonita - Las Palmas B
13.04.2014 | CD Leganes - CD Tudelano
13.04.2014 | CE l`Hospitalet - UE Sant Andreu
13.04.2014 | Atletico Baleares - Espanyol Barcelona B
13.04.2014 | Valencia B - Huracan Valencia
13.04.2014 | CF Reus Deportiu - CD Constancia
13.04.2014 | Cpvo Arroyo - Albacete Balompie
13.04.2014 | Melilla - Lorca CF
13.04.2014 | Cordoba CF B - CD El Palo
13.04.2014 | RB Linense - Ecija Balompie
13.04.2014 | Cartagena - Cacereno
13.04.2014 | Club Recreativo Granada - Cadiz
13.04.2014 | CF La Roda - Guadalajara
13.04.2014 | Sporting Gijon (A) - Racing Club de Ferrol
13.04.2014 | SD Noja - Racing Santander
13.04.2014 | CD Tropezon - Cultural Leonesa
13.04.2014 | Logrones - Zamora
13.04.2014 | FC Coruxo - Real Aviles CF
13.04.2014 | Pena Sport - CF Getafe B
13.04.2014 | Conquense - Atl. Madrid (A)
13.04.2014 | Huesca - Sestao River Club
13.04.2014 | Ontinyent - AE Prat
13.04.2014 | CD Olimpic de Xativa - Lleida
13.04.2014 | Badalona - Atletico Levante UD
13.04.2014 | Gimnastic - UE Llagostera
13.04.2014 | Burgos - SD Logrones
13.04.2014 | Ourense - CD Guijuelo
13.04.2014 | Alcoyano - Villarreal B
13.04.2014 | Real Oviedo - Celta Vigo B
13.04.2014 | Marino Luanco - Caudal Deportivo
16.04.2014 | Barakaldo CF - Real Union Irun
17.04.2014 | Real Madrid C - Conquense
17.04.2014 | Cacereno - CF La Roda
17.04.2014 | SD Logrones - SD Noja
17.04.2014 | Racing Santander - CD Tropezon
17.04.2014 | CD Sarinena - Fuenlabrada CF
17.04.2014 | CD Tudelano - Pena Sport
17.04.2014 | Sestao River Club - Real Sociedad B
17.04.2014 | Elche Ilicitano - Badalona
17.04.2014 | Caudal Deportivo - Sporting Gijon (A)
17.04.2014 | Espanyol Barcelona B - Ontinyent
17.04.2014 | AE Prat - CD Olimpic de Xativa
18.04.2014 | Villarreal B - UE Olot
19.04.2014 | Ecija Balompie - Atletico Sanluqueno CF
19.04.2014 | Athletic Bilbao B - SD Amorebieta
19.04.2014 | Lucena - Cordoba CF B
19.04.2014 | Compostela - Burgos
19.04.2014 | Real Aviles CF - Marino Luanco
19.04.2014 | CD El Palo - RB Linense
20.04.2014 | Las Palmas B - CD Leganes
20.04.2014 | CF Getafe B - CD Laudio
20.04.2014 | Atl. Madrid (A) - Huesca
20.04.2014 | CD Constancia - CE l`Hospitalet
20.04.2014 | UE Sant Andreu - Atletico Baleares
20.04.2014 | UE Llagostera - CF Reus Deportiu
20.04.2014 | Albacete Balompie - Melilla
20.04.2014 | Toledo Sad - CD Puerta Bonita
20.04.2014 | Racing Club de Ferrol - Real Oviedo
20.04.2014 | Huracan Valencia - Alcoyano
20.04.2014 | Cultural Leonesa - Logrones
20.04.2014 | Zamora - Ourense
20.04.2014 | CD Guijuelo - FC Coruxo
20.04.2014 | Atletico Levante UD - Gimnastic
20.04.2014 | Guadalajara - Cpvo Arroyo
20.04.2014 | Cadiz - Sevilla Atletico
20.04.2014 | Lorca CF - UD Almeria B
20.04.2014 | Lleida - Valencia B
20.04.2014 | Algeciras CF - Club Recreativo Granada
20.04.2014 | CD San Fernando - Cartagena
26.04.2014 | Sestao River Club - Barakaldo CF
26.04.2014 | SD Noja - Compostela
26.04.2014 | SD Amorebieta - Real Union Irun
26.04.2014 | Real Sociedad B - Atl. Madrid (A)
26.04.2014 | CD Laudio - CD Tudelano
26.04.2014 | Badalona - Villarreal B
26.04.2014 | Atletico Sanluqueno CF - CD El Palo
27.04.2014 | Pena Sport - Las Palmas B
27.04.2014 | CD Olimpic de Xativa - Espanyol Barcelona B
27.04.2014 | Sevilla Atletico - Algeciras CF
27.04.2014 | Fuenlabrada CF - Athletic Bilbao B
27.04.2014 | CD Leganes - Toledo Sad
27.04.2014 | Conquense - CF Getafe B
27.04.2014 | Atletico Baleares - CE l`Hospitalet
27.04.2014 | Valencia B - AE Prat
27.04.2014 | UE Llagostera - CD Constancia
27.04.2014 | Melilla - Cpvo Arroyo
27.04.2014 | Cordoba CF B - Lorca CF
27.04.2014 | Club Recreativo Granada - Ecija Balompie
27.04.2014 | Cartagena - Cadiz
27.04.2014 | CD Puerta Bonita - CD Sarinena
27.04.2014 | Cacereno - Guadalajara
27.04.2014 | CD Tropezon - SD Logrones
27.04.2014 | Huesca - Real Madrid C
27.04.2014 | UE Olot - Huracan Valencia
27.04.2014 | Gimnastic - Elche Ilicitano
27.04.2014 | CF Reus Deportiu - Atletico Levante UD
27.04.2014 | Burgos - Celta Vigo B
27.04.2014 | Logrones - Racing Santander
27.04.2014 | Ourense - Cultural Leonesa
27.04.2014 | FC Coruxo - Zamora
27.04.2014 | Marino Luanco - CD Guijuelo
27.04.2014 | Ontinyent - UE Sant Andreu
27.04.2014 | UD Almeria B - Albacete Balompie
27.04.2014 | RB Linense - Lucena
27.04.2014 | CF La Roda - CD San Fernando
27.04.2014 | Real Oviedo - Sporting Gijon (A)
27.04.2014 | Real Aviles CF - Caudal Deportivo
27.04.2014 | Alcoyano - Lleida
03.05.2014 | Athletic Bilbao B - CD Puerta Bonita
03.05.2014 | SD Amorebieta - Barakaldo CF
03.05.2014 | Villarreal B - Gimnastic
03.05.2014 | Cpvo Arroyo - UD Almeria B
03.05.2014 | CD Sarinena - CD Leganes
03.05.2014 | Huracan Valencia - Badalona
03.05.2014 | Atletico Levante UD - UE Llagostera
03.05.2014 | Lorca CF - RB Linense
04.05.2014 | Lucena - Atletico Sanluqueno CF
04.05.2014 | Ecija Balompie - Sevilla Atletico
04.05.2014 | Las Palmas B - CD Laudio
04.05.2014 | CF Getafe B - Huesca
04.05.2014 | Real Madrid C - Real Sociedad B
04.05.2014 | Atl. Madrid (A) - Sestao River Club
04.05.2014 | Atletico Baleares - CD Constancia
04.05.2014 | CE l`Hospitalet - Ontinyent
04.05.2014 | Espanyol Barcelona B - Valencia B
04.05.2014 | AE Prat - Alcoyano
04.05.2014 | Elche Ilicitano - CF Reus Deportiu
04.05.2014 | Melilla - Guadalajara
04.05.2014 | Celta Vigo B - SD Noja
04.05.2014 | CD Tudelano - Conquense
04.05.2014 | Racing Club de Ferrol - Burgos
04.05.2014 | Compostela - CD Tropezon
04.05.2014 | SD Logrones - Logrones
04.05.2014 | Racing Santander - Ourense
04.05.2014 | Cultural Leonesa - FC Coruxo
04.05.2014 | Zamora - Marino Luanco
04.05.2014 | CD Guijuelo - Real Aviles CF
04.05.2014 | Real Union Irun - Fuenlabrada CF
04.05.2014 | Toledo Sad - Pena Sport
04.05.2014 | UE Sant Andreu - CD Olimpic de Xativa
04.05.2014 | Albacete Balompie - Cordoba CF B
04.05.2014 | Real Oviedo - Caudal Deportivo
04.05.2014 | Lleida - UE Olot
04.05.2014 | CD El Palo - Club Recreativo Granada
04.05.2014 | Algeciras CF - Cartagena
04.05.2014 | Cadiz - CF La Roda
04.05.2014 | CD San Fernando - Cacereno
09.05.2014 | Atletico Sanluqueno CF - Lorca CF
10.05.2014 | Pena Sport - CD Sarinena
10.05.2014 | Real Sociedad B - CF Getafe B
10.05.2014 | Burgos - Sporting Gijon (A)
10.05.2014 | UD Almeria B - Melilla
10.05.2014 | FC Coruxo - Racing Santander
11.05.2014 | CD Constancia - Atletico Levante UD
11.05.2014 | CD Puerta Bonita - Real Union Irun
11.05.2014 | SD Noja - Racing Club de Ferrol
11.05.2014 | CD Tropezon - Celta Vigo B
11.05.2014 | Logrones - Compostela
11.05.2014 | Ourense - SD Logrones
11.05.2014 | Marino Luanco - Cultural Leonesa
11.05.2014 | Real Aviles CF - Zamora
11.05.2014 | Caudal Deportivo - CD Guijuelo
11.05.2014 | Fuenlabrada CF - SD Amorebieta
11.05.2014 | CD Leganes - Athletic Bilbao B
11.05.2014 | CD Laudio - Toledo Sad
11.05.2014 | Conquense - Las Palmas B
11.05.2014 | Huesca - CD Tudelano
11.05.2014 | Sestao River Club - Real Madrid C
11.05.2014 | Barakaldo CF - Atl. Madrid (A)
11.05.2014 | Ontinyent - Atletico Baleares
11.05.2014 | CD Olimpic de Xativa - CE l`Hospitalet
11.05.2014 | Valencia B - UE Sant Andreu
11.05.2014 | Alcoyano - Espanyol Barcelona B
11.05.2014 | UE Olot - AE Prat
11.05.2014 | Badalona - Lleida
11.05.2014 | Gimnastic - Huracan Valencia
11.05.2014 | CF Reus Deportiu - Villarreal B
11.05.2014 | UE Llagostera - Elche Ilicitano
11.05.2014 | Cordoba CF B - Cpvo Arroyo
11.05.2014 | RB Linense - Albacete Balompie
11.05.2014 | Club Recreativo Granada - Lucena
11.05.2014 | Sevilla Atletico - CD El Palo
11.05.2014 | Cartagena - Ecija Balompie
11.05.2014 | CF La Roda - Algeciras CF
11.05.2014 | Cacereno - Cadiz
11.05.2014 | Guadalajara - CD San Fernando
17.05.2014 | Sestao River Club - Albacete Balompie
18.05.2014 | Las Palmas B - Lorca CF
18.05.2014 | UE Llagostera - Racing Santander
18.05.2014 | Cartagena - Real Aviles CF
18.05.2014 | CD Guijuelo - CD Leganes
18.05.2014 | Toledo Sad - Lleida
18.05.2014 | Caudal Deportivo - Atl. Madrid (A)
18.05.2014 | Gimnastic - Racing Club de Ferrol
18.05.2014 | Cadiz - CE l`Hospitalet
18.05.2014 | Algeciras CF - Valencia B
24.05.2014 | Racing Club de Ferrol - Gimnastic
24.05.2014 | Lleida - Toledo Sad
25.05.2014 | CD Leganes - CD Guijuelo
25.05.2014 | CE l`Hospitalet - Cadiz
25.05.2014 | Albacete Balompie - Sestao River Club
25.05.2014 | Atl. Madrid (A) - Caudal Deportivo
25.05.2014 | Real Aviles CF - Cartagena
25.05.2014 | Racing Santander - UE Llagostera
25.05.2014 | Valencia B - Algeciras CF
25.05.2014 | Lorca CF - Las Palmas B
01.06.2014 | Lleida - CD Leganes
01.06.2014 | Racing Santander - Albacete Balompie
01.06.2014 | Real Aviles CF - UE Llagostera
01.06.2014 | Gimnastic - Sestao River Club
01.06.2014 | Lorca CF - CE l`Hospitalet
07.06.2014 | Sestao River Club - Gimnastic
08.06.2014 | CD Leganes - Lleida
08.06.2014 | CE l`Hospitalet - Lorca CF
08.06.2014 | UE Llagostera - Real Aviles CF
08.06.2014 | Albacete Balompie - Racing Santander
15.06.2014 | CD Leganes - CE l`Hospitalet
15.06.2014 | Gimnastic - UE Llagostera
21.06.2014 | UE Llagostera - Gimnastic
22.06.2014 | CE l`Hospitalet - CD Leganes
Göster
Canlı Skor
İspanya
Segunda Federacion
İkinci Lig B 13/14 Sezonu
UE Olot - Elche Ilicitano maçı
İkinci Lig B 13/14
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Segunda Federacion | 34
UE Olot
Raul Garrido
12/04/14 - 19:00
0 : 4
Elche Ilicitano
Jose Acciari
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır