www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arnavutluk
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Kategoria Superiore
Kategoria e Pare
Kupa e Shqiperise
Süper Kupa
Sezon
Kategoria Superiore 09/10
Kategoria Superiore 23/24
Kategoria Superiore 22/23
Kategoria Superiore 21/22
Kategoria Superiore 20/21
Kategoria Superiore 19/20
Kategoria Superiore 18/19
Kategoria Superiore 17/18
Kategoria Superiore 16/17
Kategoria Superiore 15/16
Kategoria Superiore 14/15
Kategoria Superiore 13/14
Kategoria Superiore 12/13
Kategoria Superiore 11/12
Kategoria Superiore 10/11
Maçlar
17.04.2010 | KF Teuta - KS Besa Kavaje
23.08.2009 | KF Skenderbeu Korce - KF Laci
23.08.2009 | KS Gramozi Erseke - Shkumbini Peqin
23.08.2009 | KS Besa Kavaje - KF Vllaznia Shkoder
23.08.2009 | Apolonia Fier - KF Teuta
23.08.2009 | KS Kastrioti Kruje - Dinamo Tiran
23.08.2009 | Tiran - Flamurtari Vlore
29.08.2009 | Tiran - KF Skenderbeu Korce
29.08.2009 | KF Laci - KS Gramozi Erseke
29.08.2009 | Shkumbini Peqin - KS Besa Kavaje
29.08.2009 | KF Vllaznia Shkoder - Apolonia Fier
29.08.2009 | KF Teuta - KS Kastrioti Kruje
29.08.2009 | Flamurtari Vlore - Dinamo Tiran
02.09.2009 | KF Skenderbeu Korce - Flamurtari Vlore
02.09.2009 | KS Gramozi Erseke - Tiran
02.09.2009 | KS Besa Kavaje - KF Laci
02.09.2009 | Apolonia Fier - Shkumbini Peqin
02.09.2009 | KS Kastrioti Kruje - KF Vllaznia Shkoder
02.09.2009 | Dinamo Tiran - KF Teuta
13.09.2009 | KF Skenderbeu Korce - Flamurtari Vlore
13.09.2009 | KS Gramozi Erseke - Tiran
13.09.2009 | KS Besa Kavaje - KF Laci
13.09.2009 | Apolonia Fier - Shkumbini Peqin
13.09.2009 | KS Kastrioti Kruje - KF Vllaznia Shkoder
13.09.2009 | Dinamo Tiran - KF Teuta
19.09.2009 | KF Skenderbeu Korce - KS Gramozi Erseke
19.09.2009 | KF Laci - Apolonia Fier
19.09.2009 | Shkumbini Peqin - KS Kastrioti Kruje
19.09.2009 | Flamurtari Vlore - KF Teuta
19.09.2009 | Tiran - KS Besa Kavaje
19.09.2009 | KF Vllaznia Shkoder - Dinamo Tiran
26.09.2009 | KS Gramozi Erseke - Flamurtari Vlore
26.09.2009 | KS Besa Kavaje - KF Skenderbeu Korce
26.09.2009 | Apolonia Fier - Tiran
26.09.2009 | KS Kastrioti Kruje - KF Laci
26.09.2009 | Dinamo Tiran - Shkumbini Peqin
26.09.2009 | KF Teuta - KF Vllaznia Shkoder
02.10.2009 | KS Gramozi Erseke - KS Besa Kavaje
03.10.2009 | Tiran - KS Kastrioti Kruje
03.10.2009 | KF Laci - Dinamo Tiran
03.10.2009 | Shkumbini Peqin - KF Teuta
04.10.2009 | KF Skenderbeu Korce - Apolonia Fier
04.10.2009 | Flamurtari Vlore - KF Vllaznia Shkoder
17.10.2009 | Apolonia Fier - KS Gramozi Erseke
18.10.2009 | KS Besa Kavaje - Flamurtari Vlore
18.10.2009 | KS Kastrioti Kruje - KF Skenderbeu Korce
18.10.2009 | KF Teuta - KF Laci
18.10.2009 | KF Vllaznia Shkoder - Shkumbini Peqin
18.10.2009 | Dinamo Tiran - Tiran
24.10.2009 | KF Laci - KF Vllaznia Shkoder
24.10.2009 | KS Gramozi Erseke - KS Kastrioti Kruje
24.10.2009 | Tiran - KF Teuta
25.10.2009 | KF Skenderbeu Korce - Dinamo Tiran
25.10.2009 | Flamurtari Vlore - Shkumbini Peqin
26.10.2009 | KS Besa Kavaje - Apolonia Fier
30.10.2009 | KF Vllaznia Shkoder - Tiran
31.10.2009 | Apolonia Fier - Flamurtari Vlore
31.10.2009 | Dinamo Tiran - KS Gramozi Erseke
31.10.2009 | Shkumbini Peqin - KF Laci
01.11.2009 | KS Kastrioti Kruje - KS Besa Kavaje
01.11.2009 | KF Teuta - KF Skenderbeu Korce
07.11.2009 | Apolonia Fier - KS Kastrioti Kruje
07.11.2009 | KS Gramozi Erseke - KF Teuta
07.11.2009 | Tiran - Shkumbini Peqin
08.11.2009 | Flamurtari Vlore - KF Laci
08.11.2009 | KF Skenderbeu Korce - KF Vllaznia Shkoder
09.11.2009 | KS Besa Kavaje - Dinamo Tiran
21.11.2009 | KS Kastrioti Kruje - Flamurtari Vlore
21.11.2009 | Dinamo Tiran - Apolonia Fier
21.11.2009 | KF Vllaznia Shkoder - KS Gramozi Erseke
21.11.2009 | Shkumbini Peqin - KF Skenderbeu Korce
22.11.2009 | KF Laci - Tiran
22.11.2009 | KF Teuta - KS Besa Kavaje
28.11.2009 | KF Laci - KF Skenderbeu Korce
28.11.2009 | Shkumbini Peqin - KS Gramozi Erseke
28.11.2009 | Dinamo Tiran - KS Kastrioti Kruje
29.11.2009 | KF Vllaznia Shkoder - KS Besa Kavaje
29.11.2009 | KF Teuta - Apolonia Fier
30.11.2009 | Flamurtari Vlore - Tiran
04.12.2009 | KS Kastrioti Kruje - KF Teuta
05.12.2009 | KS Gramozi Erseke - KF Laci
05.12.2009 | Apolonia Fier - KF Vllaznia Shkoder
05.12.2009 | Dinamo Tiran - Flamurtari Vlore
06.12.2009 | KF Skenderbeu Korce - Tiran
06.12.2009 | KS Besa Kavaje - Shkumbini Peqin
12.12.2009 | Tiran - KS Gramozi Erseke
12.12.2009 | Shkumbini Peqin - Apolonia Fier
12.12.2009 | KF Teuta - Dinamo Tiran
13.12.2009 | Flamurtari Vlore - KF Skenderbeu Korce
13.12.2009 | KF Laci - KS Besa Kavaje
13.12.2009 | KF Vllaznia Shkoder - KS Kastrioti Kruje
16.12.2009 | KS Gramozi Erseke - KF Skenderbeu Korce
16.12.2009 | Apolonia Fier - KF Laci
16.12.2009 | Dinamo Tiran - KF Vllaznia Shkoder
16.12.2009 | KS Kastrioti Kruje - Shkumbini Peqin
16.12.2009 | KF Teuta - Flamurtari Vlore
17.12.2009 | KS Besa Kavaje - Tiran
19.12.2009 | Flamurtari Vlore - KS Gramozi Erseke
19.12.2009 | KF Laci - KS Kastrioti Kruje
19.12.2009 | Shkumbini Peqin - Dinamo Tiran
20.12.2009 | KF Skenderbeu Korce - KS Besa Kavaje
20.12.2009 | Tiran - Apolonia Fier
20.12.2009 | KF Vllaznia Shkoder - KF Teuta
21.12.2009 | KF Skenderbeu Korce - KS Besa Kavaje
23.12.2009 | Apolonia Fier - KF Skenderbeu Korce
23.12.2009 | KS Kastrioti Kruje - Tiran
23.12.2009 | KF Vllaznia Shkoder - Flamurtari Vlore
24.12.2009 | KS Besa Kavaje - KS Gramozi Erseke
24.12.2009 | Dinamo Tiran - KF Laci
24.12.2009 | KF Teuta - Shkumbini Peqin
23.01.2010 | Shkumbini Peqin - KF Vllaznia Shkoder
24.01.2010 | Flamurtari Vlore - KS Besa Kavaje
24.01.2010 | KS Gramozi Erseke - Apolonia Fier
24.01.2010 | KF Skenderbeu Korce - KS Kastrioti Kruje
24.01.2010 | KF Laci - KF Teuta
25.01.2010 | Tiran - Dinamo Tiran
29.01.2010 | Shkumbini Peqin - Flamurtari Vlore
30.01.2010 | KF Teuta - Tiran
30.01.2010 | KS Kastrioti Kruje - KS Gramozi Erseke
30.01.2010 | Dinamo Tiran - KF Skenderbeu Korce
31.01.2010 | Apolonia Fier - KS Besa Kavaje
31.01.2010 | KF Vllaznia Shkoder - KF Laci
03.02.2010 | Flamurtari Vlore - KS Besa Kavaje
05.02.2010 | KS Gramozi Erseke - Dinamo Tiran
06.02.2010 | KF Skenderbeu Korce - KF Teuta
06.02.2010 | Tiran - KF Vllaznia Shkoder
06.02.2010 | KF Laci - Shkumbini Peqin
07.02.2010 | KS Besa Kavaje - KS Kastrioti Kruje
07.02.2010 | Flamurtari Vlore - Apolonia Fier
12.02.2010 | KF Laci - Flamurtari Vlore
13.02.2010 | KF Vllaznia Shkoder - KF Skenderbeu Korce
13.02.2010 | KS Kastrioti Kruje - Apolonia Fier
14.02.2010 | Shkumbini Peqin - Tiran
14.02.2010 | KF Teuta - KS Gramozi Erseke
15.02.2010 | Dinamo Tiran - KS Besa Kavaje
20.02.2010 | KS Besa Kavaje - KF Teuta
20.02.2010 | KS Gramozi Erseke - KF Vllaznia Shkoder
20.02.2010 | Tiran - KF Laci
21.02.2010 | Apolonia Fier - Dinamo Tiran
21.02.2010 | Flamurtari Vlore - KS Kastrioti Kruje
21.02.2010 | KF Skenderbeu Korce - Shkumbini Peqin
25.02.2010 | KF Skenderbeu Korce - KF Teuta
28.02.2010 | KF Skenderbeu Korce - Shkumbini Peqin
06.03.2010 | Tiran - KS Kastrioti Kruje
07.03.2010 | KF Laci - Flamurtari Vlore
07.03.2010 | KS Besa Kavaje - KF Skenderbeu Korce
07.03.2010 | Dinamo Tiran - KS Gramozi Erseke
07.03.2010 | Shkumbini Peqin - KF Vllaznia Shkoder
07.03.2010 | KF Teuta - Apolonia Fier
10.03.2010 | Shkumbini Peqin - KF Vllaznia Shkoder
19.03.2010 | KS Kastrioti Kruje - KS Besa Kavaje
20.03.2010 | KF Skenderbeu Korce - Dinamo Tiran
20.03.2010 | Apolonia Fier - Shkumbini Peqin
20.03.2010 | KF Teuta - KS Gramozi Erseke
21.03.2010 | KF Vllaznia Shkoder - KF Laci
21.03.2010 | Flamurtari Vlore - Tiran
27.03.2010 | Dinamo Tiran - KS Kastrioti Kruje
27.03.2010 | KS Gramozi Erseke - KF Skenderbeu Korce
28.03.2010 | Shkumbini Peqin - KF Teuta
28.03.2010 | KS Besa Kavaje - Flamurtari Vlore
28.03.2010 | Tiran - KF Vllaznia Shkoder
28.03.2010 | KF Laci - Apolonia Fier
02.04.2010 | KF Vllaznia Shkoder - KS Besa Kavaje
02.04.2010 | Flamurtari Vlore - Dinamo Tiran
02.04.2010 | KS Kastrioti Kruje - KF Skenderbeu Korce
02.04.2010 | Shkumbini Peqin - KS Gramozi Erseke
02.04.2010 | KF Teuta - KF Laci
02.04.2010 | Apolonia Fier - Tiran
11.04.2010 | KF Laci - Shkumbini Peqin
11.04.2010 | Tiran - KF Teuta
11.04.2010 | KS Besa Kavaje - Apolonia Fier
11.04.2010 | Dinamo Tiran - KF Vllaznia Shkoder
11.04.2010 | KS Gramozi Erseke - KS Kastrioti Kruje
11.04.2010 | KF Skenderbeu Korce - Flamurtari Vlore
17.04.2010 | Apolonia Fier - Dinamo Tiran
17.04.2010 | Shkumbini Peqin - Tiran
17.04.2010 | KF Laci - KS Gramozi Erseke
17.04.2010 | KF Vllaznia Shkoder - KF Skenderbeu Korce
17.04.2010 | Flamurtari Vlore - KS Kastrioti Kruje
21.04.2010 | Dinamo Tiran - KF Teuta
21.04.2010 | KS Besa Kavaje - Shkumbini Peqin
21.04.2010 | Tiran - KF Laci
21.04.2010 | KF Skenderbeu Korce - Apolonia Fier
21.04.2010 | KS Kastrioti Kruje - KF Vllaznia Shkoder
21.04.2010 | KS Gramozi Erseke - Flamurtari Vlore
25.04.2010 | Shkumbini Peqin - Dinamo Tiran
25.04.2010 | KF Laci - KS Besa Kavaje
25.04.2010 | Tiran - KS Gramozi Erseke
25.04.2010 | KF Teuta - KF Skenderbeu Korce
25.04.2010 | Apolonia Fier - KS Kastrioti Kruje
25.04.2010 | KF Vllaznia Shkoder - Flamurtari Vlore
30.04.2010 | Dinamo Tiran - KF Laci
30.04.2010 | KS Besa Kavaje - Tiran
30.04.2010 | KF Skenderbeu Korce - Shkumbini Peqin
30.04.2010 | KS Kastrioti Kruje - KF Teuta
30.04.2010 | KS Gramozi Erseke - KF Vllaznia Shkoder
30.04.2010 | Flamurtari Vlore - Apolonia Fier
14.05.2010 | Tiran - Dinamo Tiran
14.05.2010 | KS Besa Kavaje - KS Gramozi Erseke
14.05.2010 | KF Laci - KF Skenderbeu Korce
14.05.2010 | Shkumbini Peqin - KS Kastrioti Kruje
14.05.2010 | KF Teuta - Flamurtari Vlore
14.05.2010 | Apolonia Fier - KF Vllaznia Shkoder
19.05.2010 | KF Skenderbeu Korce - Tiran
19.05.2010 | KS Kastrioti Kruje - KF Laci
19.05.2010 | Flamurtari Vlore - Shkumbini Peqin
19.05.2010 | KF Vllaznia Shkoder - KF Teuta
19.05.2010 | KS Gramozi Erseke - Apolonia Fier
19.05.2010 | Dinamo Tiran - KS Besa Kavaje
26.05.2010 | KF Skenderbeu Korce - FC Kamza
27.05.2010 | KS Kastrioti Kruje - KS Lushnja
Göster
Canlı Skor
Arnavutluk
Kategoria Superiore
Kategoria Superiore 09/10 Sezonu
Teuta - KS Besa maçı
Kategoria Superiore 09/10
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Kategoria Superiore | 28
Teuta
Blendi Shkembi
17/04/10 - 15:00
3 : 2
0 : 0 1. Devre
3 : 2 2. Devre
KS Besa
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır