Ziya Hoca 'Özgecan'ı unutmadı – Fotomaç TV
HEPSİ
  video
  Videoyu Daralt

  Ziya Hoca 'Özgecan'ı unutmadı

  Kertenkele 18. Bölümü'ndeki vaaz sahnesiyle, yüreklerimizi yakan içimizi dağlayan bir ateşin çığlığına kulak veriyor. Kertenkele'nin bu haftaki cami çekimlerinde yapılan vaaz konusu, "kadına şiddet." Kertenkele dizisinin Cumartesi günü yayınlanacak olan 18. Bölümü'nde kadına şiddetin dinimizde ne kadar büyük bir günah olduğu konusu işleniyor. İslam dininin, iyilikle, yumuşak bir dille, hoşgörü ile olması gerekliliğinin ve emanete sahip çıkmanın en güzel anlatımının sergilendiği cami sahnelerinden biri olan 18. Bölümdeki Ziya Hoca'nın, Peygamber efendimizden yola çıkarak, kadına şiddete karşı olmaya dair verdiği anlamlı mesaj, herkese duygu dolu anlar yaşatacak.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
  27 Şubat 2015, Cuma
  • 12
  • 0


  Ziya Hoca 'Özgecan'ı unutmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.