Öğrenciler karnelerini Trabzonspor formalarıyla aldılar - Son dakika Trabzonspor videoları, Trabzonspor haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Öğrenciler karnelerini Trabzonspor formalarıyla aldılar

Trabzon’da Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu öğrencileri karnelerini Trabzonspor formalarıyla aldılar.

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde bulunan Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu öğrencileri karnelerini Trabzonspor forması, Trabzonspor marşı ve meşaleler eşliğinde aldılar.

Geçtiğimiz karne dönemlerinde de aynı görüntülere sahne olan okulun yönetimi, öğretmenleri, öğrencileri ve veliler bu şöleni geleneksel hale getirdiler.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
14 Haziran 2019 , Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA