Obradovic'ten şok tavır
Videoyu Daralt

Obradovic'ten şok tavır

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman ile Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic arasındaki gerginlik devam ediyor. İkili, PTT Erkekler Türkiye Kupası mücadelesinden önce tokalaşmadı

Fenerbahçe Doğuş başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes başantrenörü Ergin Ataman, maç öncesinde el sıkışmadı.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman ile Fenerbahçe Doğuş'un çalıştırıcısı Zeljko Obradovic arasındaki gerilim maç öncesinde kendini bir kez daha gösterdi.

PTT Erkekler Türkiye Kupası'ndaki çeyrek finalinde oynanan Fenerbahçe Doğuş-Anadolu Efes maçı öncesi Fenerbahçe Koçu Obradovic, Ergin Ataman'ın yardımcı antenörlerinin elini sıktı.

Daha sonra, kadroların açıklanmasının ardından Efes Koçu Ergin Ataman saha kenarında elinde kulübünün flamasıyla orta noktaya doğru ilerleyip, Fenerbahçe Koçu Zeljko Obradovic'i bekledi.

Ancak Obradovic, rakip koça başarı dilemek için gelmeyince Ataman, uzunca süre bekledikten sonra bench'teki yerine geri döndü.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
14 Şubat 2018 , Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 1


    BİZE ULAŞIN