"O kırmızı karttan sonra G.Saray düşmanı oldu"
Videoyu Daralt

"O kırmızı karttan sonra G.Saray düşmanı oldu"

A Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Kasımpaşa-Galatasaray mücadelesinin hakemi Halis Özkahya hakkında açıklamalarda bulundu. Tüzemen'in açıklamaları şu şekilde: "Hakemler bu ligi dizayn edeceklerse bilelim. O zaman biz buraya çıkmayalım, yazı yazmayalım, yorumlamayalım. Bir yerde Aykut hoca haklı çıkıyor. Kusura bakmasın. Halis Özkahya keşke atmasaydı Meireles'i. Eli kırılsaydı da atmasaydı kusura bakmasın. Attığında beri Galatasaray düşmanı oldu adam. Bak söylüyorum buradan, Galatasaray düşmanı oldu. Bakın maçlara, söylüyorum MHK'yia. Vereyim mi bilgisini? 5.5 yıldır Kadıköy'de maç yönetmiyor. En son 11 Kasım Orduspor maçını yönetmiş. Meireles maçından beri çıkamıyor"

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
18 Şubat 2018 , Pazar
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

    BİZE ULAŞIN