Krem 14. Bölüm
Videoyu Daralt

Krem 14. Bölüm

Losyonun formülünü elde etme çabasında olan Sanem ve Pelin’in bu girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır.Losyonun formülünü elde etme çabasında olan Sanem ve Pelin'in bu girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır.

Hayal meyal Sanem ve Pelin'in konuşmalarını hatırlayan Aslı ise, ikisinden de intikam almak ister. Kendi formüle ettiği losyon yerine başka bir krem yaparak verir. Farklı bir etkisi olan krem Sanem ve Pelin'e zor durumlar yaşatacaktır.

Diğer taraftansa, Resul'le yıldızı bir türlü barışmayan Fadik, bir anda karşısında dedesini bulur. Beklenmeyen anda çıkıp gelen Muzaffer Bey, Mehveş'in hayatında çoktandır unuttuğu yeni heyecanlara neden olur.

Yaşadıklarından sonra Onur, Rüya'yı alarak yalnız kalabilecekleri şehir dışında, bir otele götürür. Bunu öğrenen Sanem ve Pelin peşlerine takılırken, beklenmedik bu "tatilden" rahatsız olan Rüya Sarp'ı arar. Onur'la yalnız kalmaktan çekinmekte ve tedirgin olmaktadır. Sanem, Pelin ve Sarp'ın yanı sıra Faruk'un da çıkıp gelmesi her şeyin iyice karışmasına neden olur. Bütün bu karmaşanın içinde Rüya'yla yalnız kalmayı başaran Onur, şimdiye kadar söyleyemediklerini dile getirir. Karanlık bir odada duygularını ifade ederken ışıkların yanmasıyla, karşısında Aslı'nın olduğunu görür. Onur şoke olurken, Aslı ne yapacağını bilemez halde kalakalır.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
05 Aralık 2012, Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


    BİZE ULAŞIN