Hayat Devam Ediyor 40. Bölüm
Videoyu Daralt

Hayat Devam Ediyor 40. Bölüm

Manken olma sevdasındaki Şirin’e ailenin tepkisi büyük olur. Fotoğrafları gören İsmail kızını ev hapsine aldırır.Manken olma sevdasındaki Şirin'e ailenin tepkisi büyük olur. Fotoğrafları gören İsmail kızını ev hapsine aldırır. Siraç'ı hapishanede büyük bir sürpriz beklemektedir. Pelin, Berat'ın yardımıyla Siraç'ı ziyaret eder. Büyük aşk yeniden başlayacak mıdır? Siraç, hapishanede kendisini öldürmek isteyen Belalı'nın yazdığı itirafnameyi Pelin aracılığıyla avukatına göndermeyi başarır. İtirafnamedeki gerçekler Siraç ve Kürşat'ın dışarı çıkması için yeterli olabilecek midir? Zeliha ise cezaevinde olmasına rağmen büyük bir mutluluğun eşiğindedir. Zeliha ve Berat'ın cezaevinde nikahı kıyılır. Ailenin küçük kızı Lavin bir süredir devam eden rahatsızlığı sebebiyle hastaneye götürülür. Burada aileyi önemli ve üzücü bir gelişme bekliyordur. Bebeğinin doğumunu bekleyen Hayat, peşinde dolanan Hasan'ın gerçek niyetini çözebilecek midir?

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
10 Aralık 2012 , Pazartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

    BİZE ULAŞIN