Hayat Devam Ediyor 36. Bölüm
Videoyu Daralt

Hayat Devam Ediyor 36. Bölüm

Siraç hapishanede bıçaklanmıştır. Durumu ağırdır. Cezaevinden alınıp hastaneye götürülür ve acil ameliyata alınır. Acaba Siraç hayati tehlikeyi atlatabilecek midir?Siraç hapishanede bıçaklanmıştır. Durumu ağırdır. Cezaevinden alınıp hastaneye götürülür ve acil ameliyata alınır. Acaba Siraç hayati tehlikeyi atlatabilecek midir?
Siraç'ın durumunu haber alan Bakırcı ailesi yıkılır. Hayat ortadan kaybolmuştur. İsmail ve Cennet kızları için endişelidir. Zeliha kendisini hapisten kurtaracak gelişmeleri beklemektedir. Berat onu hiçbir durumda yalnız bırakmaz. Şirin şöhret olma sevdasından vazgeçmiş değildir. Malik onun çevirdiği dolapları ailesiyle paylaşmak için zaman kolluyordur. Ancak Şirin'in bu konuda bir planı vardır. Levent, Şirin ile tanışmak üzeredir. Pelin, Siraç'ın başına gelenleri öğrenir. Acaba onu görmeye gidecek midir? Siraç hayati tehlikeyi atlatamamıştır. Aile endişeli bir bekleyiş içerisindedir. Bu sırada ailenin diğer kayıp oğlu Bekir konusunda esrarengiz bir gelişme yaşanır.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
10 Aralık 2012, Pazartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


    BİZE ULAŞIN