Haldun Domaç: Fatih Terim'in bazı yöneticilerle problemi var - Son dakika Video videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Haldun Domaç: Fatih Terim'in bazı yöneticilerle problemi var

A Spor yorumcusu Haldın Domaç, Futbol A programında spor gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Domaç, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yönetimdeki bazı kişilerle problemi olduğunu söyledi.

Haldun Domaç'ın açıklamaları şu şekilde:

Galatasaray'ın en üst makamındaki iki kişi Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu'nun şu davranışları tasvip edilecek bir durum değil. Her yerde iktidar ve muhalefet vardır. Önemli olan onların birbirlerine ne kadar seviyeli davrandıklarıdır. Şu tablo Galatasaray'a yakışmadı. Çok net bir biçimde Galatasaray'ın içinde problemler var. Fatih Terim'in bazı yöneticilerle problemi var. Terim'in istemediği bazı gelişmelerin Galatasaray'da gerçekleşmesinden dolayı rahatsızlıkları var. Fatih Terim'in "Ben konuşunca ceza alıyorum biraz da ceza almayanlar konuşsun" ve Cengiz'in "Herkes işine baksın" sözünün adresi belli. Adres belli olmasa niye Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında ertesi gün apar topar 2 saatlik bir toplantı gerçekleşti? Fatih Terim Galatasaray için bulunmaz bir kıymettir, değerdir. Eğer Mustafa Cengiz ile Fatih Terim'in yan yana koymak söz konusu olursa Fatih Terim ağır basar.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
12 Ekim 2019 , Cumartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN