G.Saray yönetiminden iptal davası - Son dakika Galatasaray videoları, Galatasaray haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

G.Saray yönetiminden iptal davası

Galatasaray yönetimi 23 Mart tarihinde idari ibrasızlıkla sonuçlanan Mali Genel Kurul'un ardından ikinci hamlesini yaptı. Sarı kırmızı yönetim daha önce mahkemeye başvurarak idari ibrasızlık karına tedbir kararı konmasını istemişti. Galatasaray yönetimi bu kez idari ibrasızlığın iptali için mahkemeye başvurdu.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
17 Nisan 2019 , Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN