Ersun Yanal'ın olay ses kaydı – Fotomaç TV
HEPSİ
  video
  Videoyu Daralt

  Ersun Yanal'ın olay ses kaydı

  Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın istifasının yankıları sürerken Yanal'a ait olduğu iddia edilen ses kaydı gündeme bomba gibi düştü. Ersun Yanal'ın soyunma odasında futbolculara hitaben yaptığı öne sürülen konuşma internette yayınlandı. Ses kaydında Ersun Yanal olduğu iddia edilen kişi, “Bak benden istediğiniz bir şey varsa. Ben her şeyi bir tarafa bıraktım zaten. Ben bu akşam da gitmeye hazırım. Benim için problem değil. Benim için hiç önemli değil. Ben buraya Fenerbahçe’yle gelmedim, Fenerbahçe’yle de gitmek istemiyorum. Benim hiç umurumda değil. Çok da s…de de değil affedersiniz. Ne zaman istiyorsanız o zaman gidin. Ne zaman istiyorsanız o zaman gidin antrenmana. S…muşum antrenmanına ya. Hiç umurumda değil yani anladınız mı?” ifadelerini kullanıyor.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
  11 Ağustos 2014, Pazartesi
  • 14
  • 8


  Ersun Yanal'ın olay ses kaydı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.