Erman Toroğlu: "Lucescu ile bu iş olmaz!"
Videoyu Daralt

Erman Toroğlu: "Lucescu ile bu iş olmaz!"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, İsveç - Türkiye maçının ilk yarısını yorumladı.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, İsveç - Türkiye maçının ilk yarısını yorumladı.

Erman Toroğlu'nun açıklamaları şu şekilde;

"MİLLİ TAKIMIN OYUNU SİNEK VIZILTISI"

Nereye paslar veriliyor? Bu oyundan bir şey çıkmaz. Milli takımın oyunu sinek vızıltısı. Adamlar 4 defa geldi. 3'ü gol pozisyonu. 1'i de gol oldu. 60'dan sonra duran toplar başlayacak. İsveç hep uzun boylu futbolculardan kurulu bir takım. Adamlar daha girmiyorlar oraya. Arkada sağlam ve kalabalık duruyorlar.

"MİLLİ TAKIMIN OYUN ŞEKLİ YOK"

Rusya maçındaki gibi gol bulursak psikolojik olarak rahatlayabiliriz. Ancak gol bulamazsak takımın morali bulabilir. Topu gezdirebiliriz. Bizim top tekniğimiz onlardan iyi olabilir ama onların oyun tekniği bizden daha iyi. İsveç'in bir oyun şablonu var. Milli takımın oyun şekli yok. Yan top, oraya top...

"CENK NE YAPSIN ABİ?"

Cenk diyorsunuz ama Cenk ne yapsın? Orta saha yan top yapıyor. Top gelmiyor. Her maç farklı kadro çıkıyoruz. Nereye kadar böyle?

"CANER ERKİN İLE OLMAZ"

Caner'ler falan olmaz. Milli takım uçağındaki olayda adam diyor ki, şimdi dövmeyelim diyor. Şimdi dövelim diyen Caner. Sen ne diyorsun abi? Milli takıma 8 futbolcu gelmedi diyor Lucescu. Zaten onlar yüzünden milli takım bu hale geldi. Kim onlar açıklasın.

"BU OYUNCULAR ARTIK GELMEMELİ"

Adam döven, küfür eden, seyirciye bilmem neresini gösteren oyuncular artık Milli takıma gelmemeli. Bak bu genç çocuklar bana sempatik geliyor. Mücadele ediyorlar. Yarın düzgün bir hocayla da daha iyi olur.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
10 Eylül 2018 , Pazartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN