Erman Toroğlu: "Bize yabancı yönetici lazım" - Son dakika Futbol videoları, Futbol haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Erman Toroğlu: "Bize yabancı yönetici lazım"

Tecrübeli yorumcu Erman Toroğlu yabancı sayısı tartışmaları hakkında "Hani yabancı baskısı? Aldatmayın insanları. Oynat kardeşim. Bak Trabzonspor'a. Sahtekar yöneticilerle sahtekar topçuları getirirseniz 'yabancı' diye millete yutturursunuz. Doğru adamları getirirseniz oynatırsınız. Sorun yabancıda topçuda değil. Bize yabancı yönetici lazım yabancı topçu değil" ifadelerini kullandı.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
25 Mart 2019 , Pazartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN