Diaby'e Visca rolü - Son dakika Trabzonspor videoları, Trabzonspor haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Diaby'e Visca rolü

Başakşehir döneminde Edin Visca'yı hücum organizasyonlarının en önemli ismi olarak kullanan Abdullah Avcı, Malili yıldız Diaby'ye de aynı görevleri yükleyecek. Her iki kanadın yanı sıra santrfor pozisyonunda görev yapabildiği için tercih edilen Diaby'nin, Club Brugge'deki performansına ulaşması durumunda siyah-beyazlı takıma büyük katkı vereceğine inanılıyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yeni transfer Abdoulay Diaby'i hücum hattının her bölgesinde kullanmayı planlıyor.

BAŞAKŞEHİR DÖNEMİNDE EDİN VİSCA'YI HÜCUM ORGANİZASYONLARININ EN ÖNEMLİ İSMİ OLARAK KULLANAN ABDULLAH AVCI, MALİLİ YILDIZ DİABY'YE DE AYNI GÖREVLERİ YÜKLEYECEK.

Her iki kanadın yanı sıra santrfor pozisyonunda görev yapabildiği için tercih edilen Diaby'nin, Club Brugge'deki performansına ulaşması durumunda siyah-beyazlı takıma büyük katkı vereceğine inanılıyor.

Bir yıl kiralanan ve 5 milyon Euro satın alma opsiyonu bulunan yetenekli futbolcuyu, hücum bölgesinin her yerinde kullanacak olan Abdullah Avcı'nın, diğer oyuncuların üzerindeki yükü de azaltmayı hedeflediği aktarıldı.

Diaby takviyesiyle hem Quaresma'nın boşluğunu doldurmak hem de Burak Yılmaz'a alternatif oluşturmak isteyen Beşiktaş teknik ekibi, gol yollarında aksama yaşanması durumunda devre arasında forvet Transferi için yeniden düğmeye basacak.

Transferleri tamamen Abdullah Avcı'nın oyun sistemine göre yapan yönetimin, Diaby'nin çok yönlü olması nedeniyle son anda Okaka hamlesinden vazgeçtiği ifade edildi.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
05 Eylül 2019 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN