Derbinin VAR kayıtları açıklanacak mı?
Videoyu Daralt

Derbinin VAR kayıtları açıklanacak mı?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz VAR konuşmalarını talep ettiniz mi sorusuna, "Birçok duyum geldi gün içerisinde. Bunları filtreden geçirdik. Abdurrahim Bey'e gelen bilgi 'Yan hakemin iki kere ısrar ettiği' yönünde... Yazılı bir belge yok. Bir duyum geldi. Bu konuda yerel federasyon yetkilidir. İsterse açıklayabilir. Biz de yerel federasyona IFAB'ın sözlü şekilde açıklayın dediğini duyduk. TFF bunu açıklayabilir hiçbir engel yok. Ama açıklanmadı." dedi. Mustafa Cengiz ayrıca derbinin VAR konuşmalarının açıklanmasını istediklerini söyledi.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
16 Nisan 2019 , Salı
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN