Beşiktaş'ta seçime doğru - Son dakika Beşiktaş videoları, Beşiktaş haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beşiktaş'ta seçime doğru

Beşiktaş'ın Olağanüstü Genel Kurulu öncesi başkan adaylığı için başvurular perşembe günü sona eriyor.

Beşiktaş'ta başkanlık seçimi için geri sayıma geçildi.

13-20 Ekim'de yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde başkanlık için aday olma süresi perşembe günü saat 17'de sona erecek.. Adaylık için; Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı, İsmail Ünal ve Hürser Tekinoktay gibi isimlerin harekete geçmesi bekleniyor.

Fikret Orman yönetiminde ikinci başkan olarak görev yapan Serdal Adalı, perşembe günü adaylığını açıklayacağını duyurmuştu. Adalı'nın, yönetimini oluşturmak için çalışmalarda bulunduğu ve birçok isimle görüşme halinde bulunduğu kaydedildi.

Önceki dönemlerde Fikret Orman'ın ekibinde görev yapan Erdal Torunoğulları'yla birlikte hareket eden Ahmet Nur Çebi'nin ise kulübün mali konulardaki sorunlarını çözmek için kurmaylarıyla çizdiği yol haritasında sona geldiği bildirildi.

Son seçimde Fikret Orman'la başkanlık için yarışan Hürser Tekinoktay'ın, henüz adaylık için gereken 250 kongre üyesinin imzasını toplayamadığı ifade edildi. Ek olarak camianın önemli isimlerinden İsmail Ünal'ın da yeterli imzayı bulmasına rağmen aday olup olmayacağını değerlendirme aşamasında olduğu ifade edildi.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
08 Ekim 2019 , Salı
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN