Beşiktaş'ta başkanlığa 4 aday çıktı - Son dakika Beşiktaş videoları, Beşiktaş haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beşiktaş'ta başkanlığa 4 aday çıktı

Beşiktaş'ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi başkan adayları başvurularını tamamladı. Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay, İsmail Ünal ve Serdal Adalı siyah beyazlı kulübün yeni başkanı olmak için sandıkta birbirlerine rakip olacak.

Beşiktaş'ta başkan adayları belli oldu.

Siyah beyazlı kulübün 13 Ekim'de, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 20 Ekim'de gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olan isimler son günde başvurularını yaptı.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
11 Ekim 2019 , Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN