Beni Bırakma 165. Bölüm - Son dakika Beni Bırakma videoları, Beni Bırakma haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 165. Bölüm

Emre ve Cansu nişanlanır.

Emre ve Cansu nişanlanır, Cansu çok mutludur. Aklı hala Zeynep'te olan Emre, hastanede Zeynep'in bebeğinin iki buçuk aylık olduğunu duyar ve bebeğin babasının kendisi olabileceğinden şüphelenir. Araştırmaya başlar, sonunda bir ipucu bulur. Bu sırada Bora, Zeynep'i eve hapsedip onu bebekle Emre arasında bir seçim yapmaya zorlar. Zeynep, Bora'nın elinden kaçmaya çalışır ama Bora o kadar öfkelidir ki Zeynep'i iyice köşeye sıkıştırır. Sonunda Zeynep bir seçim yapmak zorunda kalır. Sıla, Meltem yüzünden işinden kovulunca bugüne kadar Sıla'ya hiç yakınlık göstermeyen Kıymet hemen devreye girer ve Sıla'yı kendi çalıştığı yerde işe sokmaya çalışır. Sıla iş için başvuru yapmaya geldiğinde onu orada büyük bir sürpriz beklemektedir.

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
16 Ocak 2020 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN