Beni Bırakma 164. Bölüm - Son dakika Beni Bırakma videoları, Beni Bırakma haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 164. Bölüm

Sıla ve Meltem karşılaşır.

Vedat'ın inadı Hülya'nın yardımıyla kırılır. Sayarların Emre'ye Cansu'yu istemeye gelmelerine ikna olur. Zeynep, Bora'nın baskıları sonucunda zor bir kararın arifesine gelir ve sevdiği adam Emre ile karnında taşıdığı bebek arasında tercih yapmakla karşı karşıya kalır. Kader ağlarını örüp birbirlerinden habersizce Sıla ve Tarık'ı yeniden yaklaştırırken hoş olmayan sürpriz bir buluşma gerçekleşir. Sıla ve Meltem karşılaştıklarında sonuçları hoş olmayan olaylar gelişir!

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
16 Ocak 2020 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN