Beni Bırakma 161. Bölüm - Son dakika Beni Bırakma videoları, Beni Bırakma haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 161. Bölüm

Sıla ve Tarık ayrılma noktasına gelir.

Zeynep, Aslı'yla yaptıkları planın işleyeceğini ve Emre'yle yeniden birlikte olacaklarını düşünürken; işler umduğu gibi gitmez. Bora, kendi düşüncelerini yok sayma pahasına Zeynep'e olan sevgisi için neler yapabileceğini herkese ispatlayacak şeyler yapar. Öte yandan Meltem'in planları kusursuzca işlemeye devam eder. Sıla ve Tarık büyük kavgalar sonucunda ayrılma noktasına gelir ama Tarık vazgeçmez.

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
16 Ocak 2020 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN