Beni Bırakma 147. Bölüm - Son dakika Beni Bırakma videoları, Beni Bırakma haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 147. Bölüm

Bora’nın planı Zeynep’i zor durumda bırakır.

Bora'nın yaptığı plan, Zeynep'i zor durumda bırakır. Bir yandan Emre ve Cansu'yla aynı ortamda bulunmanın verdiği güçlükle baş etmeye çalışırken; diğer yandan Bora ile evliliklerine dair sırrı öğrenen Aslı'ya ikna edici gerekçeler sunması gerekmektedir. Üstüne Esin'in herkes bir aradayken; dışlandığı için, tüm gerçekleri anlatmaya girişmesi tuz biber ekecektir. Diğer yandan Tarık, Sıla'nın ölmediği ispatlamak için mezarını kazmaya girişir. Sıla ise can vermek üzereyken; meçhul bir kişi tarafından kurtarılacaktır!

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
26 Aralık 2019 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN