"Ali Koç kendiyle çelişiyor!"
Videoyu Daralt

"Ali Koç kendiyle çelişiyor!"

Neredeyse bütün spor gazete ve sitelerinde çıkan haberler üzerinden A Spor'a ambargo uygulayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bu kararı ile ilgili konuşan A Spor'un tecrübeli yorumcularından Yetkin Etkin, sergilenen tutumun son derece yanlış olduğunu dile getirdi ve "Ali Bey kendisiyle çelişiyor. Diyor ki 'Ben kimseye ambargo uygulamayacağım. Patronları hiçbir zaman aramayacağım. Soyunma odasına inmeyeceğim' dedi. Bunları biz hep Ali Bey'en duyduk. Ama şimdi kendi söyledikleriyle çelişiyor" şeklinde konuştu.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
14 Eylül 2018 , Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN