Alemin Kıralı 54. Bölüm
Videoyu Daralt

Alemin Kıralı 54. Bölüm

Aslan'ın yaptığı eziyetlere daha fazla dayanamayan Asalet, arkasında acıklı bir mektup bırakıp evden kaçmıştır. Asalet'in yokluğunu kutlamak isteyen Aslan, Mehveş'in çok üzüldüğünü ve sinirlendiğini görünce Asalet'i aramaya karar verirAslan'ın yaptığı eziyetlere daha fazla dayanamayan Asalet, arkasında acıklı bir mektup bırakıp evden kaçmıştır. Asalet'in yokluğunu kutlamak isteyen Aslan, Mehveş'in çok üzüldüğünü ve sinirlendiğini görünce Asalet'i aramaya karar verir. Kubat'ın ispiyonu üzerine Asalet'in Nihale'nin evinde kaldığını öğrenen Aslan sevinir. Ancak hiç ummadığı bir yerde Asalet ile karşılaşır ve yaptığı bütün sakatlık numaraları suya düşer.

Asalet Aslan'ın yaşlandığını düşünür. Bu durumdan hiç hoşlanmayan Aslan, bunalıma girer ve gençleşmek için girişimlerde bulunmaya başlar. Nihale ve Kubat'ta evlerinde kozmetik ürünler yapmaya ve satmaya başlarlar. Nihale ve Kubat'ın üretip sattığı kremleri kullanan bütün aile fiziksel olarak değişime uğrar.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
21 Aralık 2012, Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


    BİZE ULAŞIN