Alemin Kıralı 50. Bölüm
Videoyu Daralt

Alemin Kıralı 50. Bölüm

Asalet damadı Aslan’ı evden gönderebilmek için önce Aslan’ın işini baltalamaya ve onu işsiz bırakmaya karar verirAsalet damadı Aslan'ı evden gönderebilmek için önce Aslan'ın işini baltalamaya ve onu işsiz bırakmaya karar verir. Yaptığı planla Aslan'ın dükkanını kapattırır ama Aslan dükkanının kapanmasından karlı çıkar. Ve daha mutlu olur. Asalet delirir ve strateji değiştirmek zorunda kalır.
Jülide bir yanlış anlamadan dolayı kendisini üvey evlat zanneder ve sokaklara düşüp gerçek annesini arar.
Kubat, eşi Nihale'nin kollarının alçıya alınmasıyla iyice delirir. Karısını uzun bir süredir dövemediği için Rus hayat kadınına gider. Bu girişiminin sonucunda Rus mafyasıyla sorun yaşar. Ve kaçmaya başlar. O da Jülide gibi sokaklara düşer.


  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
05 Aralık 2012 , Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

    BİZE ULAŞIN