FIFA fena köşeye sıkıştı! - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
18 Şubat 2020, Salı

fena köşeye sıkıştı!

FIFA fena köşeye sıkıştı!

8 saat süren duruşmada bordo-mavililer, ’a “’nın neden bu davada müdahil olmadığını öğrenmek istiyoruz” sorusunu sordular.

'un, 2010-11 sezonundaki şike davası sürecine 'nın "müdahil olmama" yönündeki kararının ardından Uluslararası 'ne () yaptığı başvuruda duruşma dün görüldü. Başkan , birçok yönetici, avukat Erdem Egemen ile birlikte 'de Froriep Hukuk Bürosu'ndan Jean Marguerat, Lucien Valloni ve Evin Durmaz'ın da hazır bulunduğu duruşma, yaklaşık 8 saat sürdü. Ardından Başkan Ağaoğlu şu açıklamayı yaptı:

FENERBAHÇE, TFF, FIFA
Bütün argümanlarımızı büyük bir ciddiyet ve kararlılıkla ortaya koyduk. Bizim açımızdan gayet iyi bir duruşma oldu. Başarılı bir savunma yaptık. Karşı tarafta FIFA, ve F.Bahçe avukatları da kendi savunmalarını gerçekleştirdi. CAS bir adalet mekanizması ve CAS'ın adil davranacağına, adalet dağıtacağına inanıyoruz. Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu, camianın haklı davasıdır. Bu davayı kovalamaya ve hep birlikte mücadeleye devam edeceğiz. 100 yıl geçse de vazgeçmeyiz.

  1. 16.3.2019

FIFA fena köşeye sıkıştı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN