Ahmet Ağaoğlu, futbolcularla buluştu - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
18 Ekim 2019, Cuma

, futbolcularla buluştu

Ahmet Ağaoğlu, futbolcularla buluştu

Kulüp Başkanı , yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla toplantı yaptı.

'da 7-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen olağanüstü kongrede bordo-mavili kulübün 17. başkanı olan , takımıyla bir araya toplantı yaptı. sonrası 'a giden ve dün akşam saatlerinde Trabzon'a gelen Ağaoğlu, 'nde yönetim kuruluyla bir araya geldikten sonra teknik heyet ve futbolcularla toplantı gerçekleştirdi.

Trabzonspor'un yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu, ilk kez bir araya geldiği futbol takımına önemli mesajlar verdi. Yaşanan sıkıntıları bildiklerini ve kısa zamanda bunların çözümü için çalıştıklarını dile getiren Ağaoğlu, kalan 6 maçta oyuncularından üst düzey performans göstermelerini istedi. Futbol takımının huzurlu bir çalışma ortamı içersinde olması gerektiğine vurgu yapan Ağaoğlu, önceliklerinin futbol takımının yaşadığı ekonomik sıkıntıları en kısı zamanda çözüm maddi ve manevi yönden verdikleri sözleri yerine getirmek olduğunu belirtti.

Futbolcularla ise gerçekleştirilen toplantıda geçmişte yaşadıkları sıkıntıları dile getirmesi üzerine Ağaoğlu, verdikleri sözleri yerine getirmek için burada olduklarını ifade ederek, oyuncularından sadece saha içine konsantre olmalarını istedi.
  1. 14.04.2018
  2. Güncelleme: 14.04.2018 11:19

Ahmet Ağaoğlu, futbolcularla buluştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN