İki Burak paylaşımı – Fotomaç – 22 Temmuz 2017 ;
HEPSİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi

  İki Burak paylaşımı

  İki Burak paylaşımı

  : Burak bize dönmek için Çin ekibinde alacaklarını da bırakacak Trabzonspor: Biraz önce Burak ile ilgili atılan mesajı lütfen dikkate almayınız.

  Bordo-mavili yönetim, 'ı renklerine bağlamak için geri sayıma geçmiş durumda. 32 yaşındaki forvetin, kulübü Beijing Guoan'a, "Gitmek istiyorum. Trabzonspor ile anlaştım" demesinden sonra Trabzonspor'un resmi mobil uygulamasından dün yapılan bir bildirim taraftarları heyecanlandırdı. Karadeniz ekibinin resmi mobil uygulamasından taraftarlara, "Golcü transferi bitmek üzere. Burak Yılmaz Trabzonspor'a dönmek için Çin ekibinden alacaklarından da fedakarlık yapacak" mesajı gönderildi.

  DÜZELTME MESAJI
  Bu haber ile heyecanlanan taraftarlar kısa sürede mesajın yanlışlıkla gönderildiğini anladı. Trabzonspor bu bildirimin ardından düzeltme yaptı: "Değerli taraftarlarımız. Biraz önce Burak ile ilgili atılan mesajı lütfen dikkate almayınız. Sehven yapılan bu hatadan dolayı özür diliyoruz." Ama bu yanlışlık bile büyük heyecan oluşturdu.  1. 22 Temmuz 2017, Cumartesi
  2. Güncelleme: 00:28

  İki Burak paylaşımı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.