Sorunumuz para! – Fotomaç – 12 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Sorunumuz para!

  Sorunumuz para!

  koordinatörü Büyükaydın: lisansı için çok yoğun şekilde çalışıyoruz Para olarak bu işin çözümünü bulup milletin elindeki çeki, seneti ödersen sorun biter

  'un lisansı alamayan takımlar arasında yer almasını değerlendiren Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın, ciddi mücadele verildiğini belirterek, "Bunların hepsi paraya bağlı. Para olarak bu işin çözümünü bulup milletin elindeki çeki, seneti ve gecikmiş ödemelerini tahsis edersen hepsi ortadan kalkar" dedi. Büyükaydın, ek süre verildiğini belirterek, "Sana, 'geri kalan eksikliklerini tamamla' diyor. Bu eksiklikleri tamamlarsan sorun bitiyor" diye konuştu.

  Şota ve Hurma icraya verdi
  Gece gündüz uğraştıklarını kaydeden Büyükaydın, "Bizi Süleyman Hurma ile Şota da icraya verdi. Rakamlar çok büyük. Bir anda bunları çözmek o kadar kolay gibi durmuyor. Ama çok birikim var. 1461 Trabzon'un bile kulüp lisansının olmadığı ve iki sene öncesinden verilmiş çek ve senetler var" dedi.

  Yunus Emre SEL
  1. 12 Mayıs 2016, Perşembe
  2. Güncelleme: 02:05

  Sorunumuz para! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN