Cumhurbaşkanımıza müteşekkiriz – Fotomaç – 08 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Cumhurbaşkanımıza müteşekkiriz

  Cumhurbaşkanımıza müteşekkiriz

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı dün Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti.

  Ziyarette Akyazı'da devam eden stadyum ve kompleksi inşaatı hakkında değerlendirmelerde bulunan başkan Gümrükçüoğlu, şöyle konuştu: "Sayın Bakanımızın, hassasiyetini biliyoruz. Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şehrimiz ve camiamız adına teşekkür ediyorum. Daha önce hiçbir şehre ve kulübe yapılmayan dev bir yatırım Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Trabzon'a yapılıyor.

  Özel firmalar yanaşmadı
  Akyazı'da içinde 41 bin kişilik stadın da bulunduğu dev bir spor kompleksi inşa ediliyor. O süreci en iyi yaşayanlardan birisiyim. Özel firmalar geldi inceledi, hiçbiri bu işe yanaşmadı. Sayın Cumhurbaşkanımız tensip buyurdular inşaat başladı. Bu konuda kendisine müteşekkiriz." Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı da yaptığı değerlendirmede, Trabzon'un kendileri için çok farklı bir anlam taşıdığını belirterek, "Bakanlıklar, kamu kurum ve belediyeler olarak yapacağımız çalışmalarla Trabzon'umuzu zirveye taşımak hepimizin vazifesidir" ifadelerini kullandı.
  1. 08 Mayıs 2016, Pazar
  2. Güncelleme: 02:26

  Cumhurbaşkanımıza müteşekkiriz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN