Bulak istifa nedenini açıkladı – Fotomaç – 08 Haziran 2011
HEPSİ
  18 Kasım 2018, Pazar

  Bulak istifa nedenini açıkladı

  Bulak istifa nedenini açıkladı

  'nden ayrılan teknik direktör , ''Yukarılara tırmanabilecek ve ilk 5 içinde olacak takım oluşturmayı amaçlamıştık. Yapılan ve yapılacak transferlerle bunu yakalayamayacağımızı anladık'' dedi.

  İstifasıyla ilgili açıklama yapan Bulak, ''Anlaşma amaçlı oturup konuştuğumuzda, hedefe gidebilecek ve yukarılara tırmanabilecek bir takım oluşturmayı konuşmuştuk. Mukavele imzalarken de yönetim kurulu ilk 5'e nasıl girebiliriz diye açıklamıştı. Bugün gelinen noktada yapılan ve yapılacak transferlerde bu hedefi yakalamak bir kenara, daha da uzaklaşma adına bir anlayış sezinledik. Dolayısıyla birbiriyle örtüşmeyen bir anlayış ortaya çıktı. Hem benim, hem de yönetim kurulunun koymuş olduğu hedefi yükseltme, bu oyuncu kadrosuyla ve yapılacak transferle bunun olmayacağını anlayarak ayrılmayı uygun gördüm'' diye konuştu.

  , son olarak kulüp genel menajeri ve bir grup yöneticiyle görüştüğünü ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı: ''Mehmet Dilber'e bu transferlerle bu işin olmayacağını ilettim. İstifamda hiç kimsenin bir etkisi yok. Koyulan hedefi yakalayamayacağımızı anladık. Transfer için araştırıyorsunuz, bakıyorsunuz olmuyor. Sonuç alamıyorsunuz. Dolayısıyla 10 gündür bunun üzerinde çalışmalar yapıyorduk. Bugün anladık ki bu iş daha fazla gitmeyecek. Parasal sıkıntı yok. Ben zaten istediğim oyuncuları, başkana ve yönetime sunuyorum. Bunlarla yöneticiler konuşacak. Bugüne kadar genel anlamda çok fazla adım atamadık. Ben kurumsal bir yapının içinde yer alacağımızı zannetmiştim. Ama hiç de öyle olmadığını gördüm.''
  1. 8.6.2011 15:58
  2. Güncelleme: 8.6.2011 15:58

  Bulak istifa nedenini açıkladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN