: Arkadaşlarıma yürekten inanıyorum

ekiplerinden Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü , "'den iyi bir şekilde ayrılmak için elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağız. Takımıma, arkadaşlarıma yürekten inanıyorum. İnşallah oradan da istediğimiz gibi 'a döneceğiz" dedi.

Sivasspor Haberleri Giriş Tarihi: 23 Şubat 2021 Salı 17:07

Teknik Direktörü , 'in 27'nci haftasında oynayacakları maçı öncesinde, hazırlıklar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

geçen pazar günü 2-0 kazandıkları maçını değerlendiren Çalımbay, "Oynadığımız oyunun karşılığını aldık. İlk 10 dakika hariç, iyi oynadık. Bütün oyuncularımız çok iyi mücadele etti ve bana göre de mükemmel bir lig maçı oldu. takımı da çok dirençliydi ve çok iyi mücadele etti. Oynadığımız oyunu skora yansıttık. İyi bir galibiyet aldık. Çok önemli maçlardan birisiydi bu. Kendi sahamızda galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Ligde kolay bir maç yok. Her maç çok zor. Eğer maçta oyunun içinde kalmazsan, çok iyi mücadele etmezsen çok sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun da farkındayız. İnşallah bundan sonraki maçlarımızı da aynı şekilde bitirmek için ne gerekiyorsa hepsini yapacağız" diye konuştu.

"TAKIMIMA, ARKADAŞLARIMA YÜREKTEN İNANIYORUM"
Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacakları Çaykur Rizespor maçının kritik olduğunu kaydeden Çalımbay, "Bana göre en önemli maçlar; Çaykur Rizespor, gibi takımlarla oynadığımız maçlar. Bu rakipler daha önemli. de bunlardan bir tanesi, çok önemli ve kritik bir maç. Orada neyle karşılaşacağımızı çok iyi biliyoruz. Takım olarak da elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız. Bizim tek sıkıntımız defansta. 'nin de sarı kart cezalısı olması bizim için dezavantaj oldu. Onun dışında hiçbir sıkıntımız yok. Takım olarak hazırız. Rize'den iyi bir şekilde ayrılmak için elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağız. Takımıma, arkadaşlarıma yürekten inanıyorum. İnşallah oradan da istediğimiz gibi 'a döneceğiz" ifadelerini kullandı.