beIN Sports Haber kanalı uyduda nasıl izlenir? beIN Sports hd frekans bilgileri

Galatasaray-Lokomotiv Moskova maçını yayınlayacak olan , frekans bilgileri ile sporseverlerin sorguladığı kanal oldu. Yayın platformlarında yerini alan Bein Sports Haber kanalı, frekans bilgileri ile uyduya da eklenebiliyor. Lig karşılaşmalarının özet görüntülerinin yayınlandığı kanalda, bazı mücadeleler ise ücretsiz izlenebiliyor. Peki, Bein Sports Haber frekans bilgileri nedir? İşte, bu kanalda bazı karşılaşmaları ve programları izlemek isteyen vatandaşlar için frekans bilgileri

UEFA Şampiyonlar Ligi Haberleri Giriş Tarihi: 18 Eylül 2018 Salı 17:28 Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018 Salı 17:43

frekans bilgileri, yayın akışında birçok spor programı ve mücadeleleri barındıran kanalı izlemek isteyen vatandaşların odak noktası oldu. Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve birçok yayın platformunda yerini alan Bein Sports Haber, Türksat frekans bilgileri ile uydulara da eklenebiliyor. İşte, Bein Sports Haber frekans detayları ve platformlardaki kanal numarası bilgileri.

BEİN SPORTS HABER FREKANS BİLGİLERİ

Bein Sports'u uydularına eklemek isteyen sporseverler aşağıdaki frekans bilgilerinden yararlanabilecek;

Turksat4a
12379Mhz Horizantal(yatay)
DVB—Sembol Oranı 30000
FEC ¾

Digitürk 83. kanalda yer alan Bein Sports Haber, diğer platformlarda ise cihazlara manuel tarama ile eklenebilecek.

ve 1. Lig başta olmak üzere, beIN SPORTS'un yayın haklarını elinde bulundurduğu tüm liglerdeki karşılaşmaların golleri ve özet görüntülerinin yayınlandığı kanalda, maç öncesi ve sonrası sürpriz yayınlar, maç sırasında stadyumlara yapılacak bağlantılar sporseverlerle buluşacak. Buna ilaveten Avrupa Ligi karşılaşmaları da dahil olmak üzere birçok bu kanal üzerinden şifresiz izlenebilecek.

SON DAKİKA