Son dakika spor haberleri: Umut Meraş'tan transfer sözleri!

'mızın yıldız sol beki Umut Meraş'tan önemli açıklamalar geldi. Milli takım hedeflerinin 'na katılmak olduğunu belirten 25 yaşındaki futbolcu transferle ilgili olarak ise, hedefinin 'da kalmak olduğunu söyledi. İşte o sözler...

A Milli Futbol Takımı Haberleri Giriş Tarihi: 02 Nisan 2021 Cuma 10:58

'de forması giyen Umut Meraş, 'ın performansı ve hedefleriyle ilgili 'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

"TAKIM OLARAK ÇOK İYİ BİR UYUMUMUZ VAR"
2022 FIFA Elemeleri'nde ay-yıldızlıların grupta oynadığı ilk 3 maçtaki performansını değerlendiren Meraş, "İlk iki maçımız ve 'e karşı çok zorluydu. Zorlu geçeceğini biliyorduk ama takım olarak iyiydik ve 6 puan aldık. Biz buna inanıyorduk. Son maçı istediğimiz gibi geçmedi. Futbolda bazen böyle şeyler oluyor. Yorgunluk da vardı. Bu bir bahane değil. Şu anda 7 puanımız var, lideriz. Hiçbir şey bitmiş değil. Önümüzde iki tane kazanabileceğimiz maç var. Zaten Hollanda ve Norveç'i yendik; hepsini kazanabiliriz. Takım olarak da çok iyi uyumumuz var. Konsantre olduğumuz sürece başaracağımıza inanıyorum. Dünya Kupası'na da katılacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

"AVRUPA ŞAMPİYONASI'NDA SES GETİRECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM"
Bu yaz oynanacak 'yla ilgili olarak ise 25 yaşındaki defans, " zor maç olacak. Elimizden gelen mücadeleyi de orada vereceğimizi düşünüyorum. Eğer takım olarak uyumuz içerisinde, saha içerisinde istediklerimizi yaparsak yenemeyeceğimiz takım yok. Ben arkadaşlarıma inanıyorum. Çünkü gerçekten çok iyi bir arkadaşlık var. 'nda ses getireceğimizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.


"ŞU ANDA HEDEFİM AVRUPA'DA KALMAK"
Transferde adı sıkça başka takımlarla anılan Umut Meraş, "Şu anda hedefim Avrupa'da kalmak. Ama tabii ki hayatta her şey olabilir. Önümde 8 maçım var, ona odaklanmış durumdayım. Ondan sonra da transfer süreci geldiğinde durumumuza bakarız" dedi.

SON DAKİKA