Fatih Terim akademisyenlerle bir araya geldi – Fotomaç – 03 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  akademisyenlerle bir araya geldi

  Fatih Terim akademisyenlerle bir araya geldi

  Direktörü , Futbol Buluşmaları'nda akademisyenlerle bir araya geldi.

  Federasyonu'nun () internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Terim'in, futbolun geleceği için hazırlanan projeleri aktardığı ve katılımcıların katkısıyla ortaya yeni projeler çıkarmak amacıyla başlatığı Futbol Buluşmaları'nın üniversiteler etabı, Riva'da bulunan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

  , toplantıda Bilimleri Fakültesi dekanları, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu müdürleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

  Organizasyon açılışında konuşan Terim, spor ile bilimin ayrılmaz bir ikili olduğunu vurgulayarak, üniversitelerle yapılacak çalışmaların futbolun gelişimi açısından önemine değindi.

  TFF'nin halen üniversitelerle işbirliği içinde birçok proje yürüttüğünü kaydeden Fatih Terim, toplantıdan çıkacak fikirler ile bu projelere yenilerinin ekleneceğine inandığını kaydetti.

  Çocuk futbolu alanında üniversiteler ile verimli bir çalışma gerçekleştirdiklerini anlatan Terim, üniversitelerin akreditasyonu projesini hayata geçireceklerini, eğitmenlerin eğitimi konusunda da üniversitelerden yararlandıklarını vurgulayarak, Çocuk Koruma Programı alanında akademisyenlerden destek istedi.

  Fatih Terim, konuşmanın ardından katılımcılar ile görüş alışverişinde bulundu. Akademisyenler, bu organizasyonun gerçekleşmesinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, her alanda destek vermeye hazır olduklarını belirttiler.

  1. 03 Mayıs 2016, Salı
  2. Güncelleme: 19:47

  Fatih Terim akademisyenlerle bir araya geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN