'tan yorumu: Ülke puanı için mücadelemizi sürdüreceğiz

H Grubu'nda Alman temsilcisi ile oynayacakları karşılaşmanın öncesinde açıklamalarda bulunan Teknik Direktörü , "Ülke puanı için geçen sene de aynı şekilde mücadele ettik, bu sene de aynı mücadeleyi sürdüreceğiz." dedi.

Medipol Başakşehir Haberleri Giriş Tarihi: 19 Ekim 2020 Pazartesi 19:36 Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020 Salı 06:38

'in teknik direktörü , RB ile oynayacakları karşılaşma öncesinde maçın oynanacağı statta düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Başakşehir olarak ilk kez 'nde oynamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Buruk, "Avrupa'daki en formda takımlardan biri olan Leipzig'e karşı hem fiziksel hem mental hem de taktiksel anlamda yapabileceğimizin en iyisini yapacağız" ifadelerini kullandı.


"TURNUVANIN EN ZOR GRUBUNA DÜŞTÜK"

Ülke puanı için geçen sene de aynı şekilde mücadele ettiklerini dile getiren Okan Buruk, şöyle konuştu: "Bu sene de aynı mücadeleyi sürdüreceğiz. Turnuvanın en zor grubuna düştük. Geçen sene de Avrupa Ligi'nde çok zor bir gruba düşmüştük."

"TEK TEK MAÇLARA ODAKLANIP YOLUMUZU ÇİZECEĞİZ"

Geçen sezon Mönchengladbach ile aynı gruba düştükten sonra bu sezon da Leipzig ile aynı grupta yer almalarına değinen Buruk, "Yine bir Alman takımıyla eşleştik ve bir galibiyet, bir beraberlik aldık. Bu zor gruptan yüksek puanlarla çıkmak çok kolay değil. Biz tek tek maçlara odaklanıp yolumuzu çizeceğiz. Oyuncularım ve ben geçen seneki mantaliteyi taşıyarak ciddiye alacağız" dedi.

BİZE ULAŞIN