Arda Turan bugün geliyor! – Fotomaç – 13 Ocak 2018
16 Aralık 2018, Pazar
Arda Turan bugün geliyor!

transferi hakkında açıklamalarda bulunan , "Transferin olma ihtimali yüzde 50'nin üzerinde" dedi. Tecrübeli teknik adamın açıklamalarından sonra gelen son dakika bilgisine göre ise Arda Turan'la 1.5 yıllık anlaşma sağlandı ve yıldız oyuncu bugün İstanbul'a gelecek!

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü , CNN Türk'te katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. transferi hakkında gün veren Abdullah Avcı, "Bugün olumlu veya olumsuz bir haber çıkar. Ama ben olumlu olacağı yönünde düşünüyorum" dedi.

Abdullah Avcı'nın açıklamaları şöyle;

"Bugün olumlu veya olumsuz bir haber çıkar. Ama ben olumlu olacağı yönünde düşünüyorum. Olumlu olma ihtimali yüksek diyebiliriz. Arda Turan transferi umarım olacak. Olursa çok seviniriz. Transferin olma ihtimali yüzde 50'nin üzerinde."

"Bu değerlere olumsuz yaklaşmak, bu değeri nasıl yukarı çekeriz bunu planlamak lazım. Arda da insan kalitesi yüksek, esprili, sevimli ve gelişen bir çocuk. İnişler çıkışlar olacak. Karşılıklı adım atacağız. Hayatın içinde devamlı iletişimimiz olan, her aldığı kararlarla iletişim halinde oluruz."

"ARDA'YA TALİP OLAN 12-13 KULÜP VAR"
"Arda'ya talip olan 12-13 kulüp var dünyanın her yerinden. Süreç devam ediyor mu bilmiyorum. Arda'nın burayı tercih etmesinin en önemli etkenlerden biri iletişimin güçlü olması."

"Ülkede ve bu süreçte yaşadıkları onu etkilemiş olabilir. Arda duygusal bir çocuk. Bence zihinsel olarak da yorgun ama toparlanır. Bardağın hep dolu tarafından bakan bir çocuk. Yaşadığı olumsuzluklardan da dersler çıkartacaktır."

"BARCELONA'YA ÇOK KATKISI OLDU"
"'ın olmadığı dönemde 'ya çok katkısı oldu. Şu anda Barcelona'da antrenmanlara devam ediyor. Önceki onu istiyordu. Ancak Valverde kadroya almıyor. Arda Turan toparlanır, hayata pozitif bakan bir çocuk. Yaşadığı bu olumsuzluktan dersler çıkarıp yoluna devam edecektir."

ANLAŞMA SAĞLANDI: KİRALIK GELİYOR!
Arda Turan ile anlaşmaya varan Medipol Başakşehir, yıldız futbolcuyu bugün İstanbul'a getiriyor. Milli futbolcu 1.5 artı 1 yıl opsiyonlu olarak geliyor.

  1. 13.1.2018 10:22
  2. Güncelleme: 13.1.2018 12:53

Arda Turan bugün geliyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN